Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(egle__p @ 2007 01 02, 21:55)
Sveikos merginos, as irgi ieskau kur Alytuje pasportuoti. Kaip sporto klubas "Saule" gal ka girdejot gero ar blogo?



laba,lankiau "Saule",man labai patiko ir nebrangu,ir isprakaituoji gerai. Dusas yra,faina.kaina 60lt.
Atsakyti
Nu net nezinau kur cia dabar eiti, Favoritas as irgi girdejau kad ten labai gerai bet laaabai daug zmoniu istikruju g.gif o saule tai man darbo valandos nelabai patinka ten fitnesas tiik nuo 20 val. kazkaip schmoll.gif veloka man atrodo smile.gif
Atsakyti
Zinokit, as tai lankau Margiri jau daugiau nei 2 metus ir man labai patinka thumbup.gif ir atmosfera ten gera ir nieks ten nesnairuoja i mane biggrin.gif nu gal i ka ir snairuoja g.gif nu bet as to tikrai nepastebejau! Beje brangiosios, nepamirskit, jei jau ateinat su gerais treningais, tai del to ir snairuoja, pas mus tokia liaudis tongue.gif Ir del to neverta sau galvos sukti doh.gif
Atsakyti
Pries keleta metu sportavau Grozio Versmej buvo toks sporto klubas Ugniagesiu gatvej, va ten tai buvo super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir atmosfera ir prieziura ir aplinka ir dusai,ir bendravimas, zodziu viskas tikrai super, bet dabar man atrodo jau nera to sporto klubo verysad.gif
Pries nestuma keleta menesiu lankaiu Favorita, tai irgi visai nieko, bet ten man vistiek labaiu patiko, gal del to kad favoritas tik atsidares buvo, tai kazkaip man nepasirode kad treneriai labai daug ismano.
Saulej buvau nuejus tik apsiziuret, kai atidariau duris tai kosmaras, rubai ant kedziu, apie kavapa isvis patyliu verysad.gif
Atsakyti
Sportavau apie metus saulej, man patiko, bet vistiek smalsu pabandyti kitus, sakau, gal pabandysiu Favorite biggrin.gif
Atsakyti
merginos, o be jusu isvardintu, daugiau nieko gero nera? favoritas labai jau man ne pakeliui... saule net nezinau kur randasi... blush2.gif margiry man nelabai patinka, nes atrodo kad ten tik saves parodyt, ir i kitus paziuret, ateina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheba: 02 birželio 2007 - 18:06
QUOTE(Sheba @ 2007 06 02, 19:06)
merginos, o be jusu isvardintu, daugiau nieko gero nera? favoritas labai jau man ne pakeliui... saule net nezinau kur randasi...  blush2.gif  margiry man nelabai patinka, nes atrodo kad ten tik saves parodyt, ir i kitus paziuret, ateina  ax.gif

Deja, nieko daugiau gero nezinau, dar yra, o gal jau nebe "Jurate" Statybininku gatvej, bet ten visai ne kas schmoll.gif (mano nuomone).
O "Saule" yra "brazilkos" name, tarp centrines IKI ir NORFOS, iejimas nuo NORFOS puses. Bet ten maza sale ir kai daug prisirenka merginu, buna labai nepatogu ir karsta, o dar nera spinteliu, kur butu galima rubus susideti, todel visos sumeta ant kedziu, paskui po treniruociu bando atsirinkti kas kieno ir kur yra. Favorite tvarka didesne, prieziura irgi. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GitaZ: 17 birželio 2007 - 11:08
o gal kas nors tiksliai zino ar dar tebera sporto klubas "grozio versme" ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2007 07 05, 23:19)
o gal kas nors tiksliai zino ar dar tebera sporto klubas "grozio versme" ar ne? blush2.gif

Ne, jos jau nebera schmoll.gif Tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2007 07 07, 18:51)
Ne, jos jau nebera  schmoll.gif Tikrai  ax.gif


doh.gif kaip negerai, o gal yra kokių sporto klubų senamiesty ar centre? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2007 07 09, 11:35)
doh.gif kaip negerai, o gal yra kokių sporto klubų senamiesty ar centre? ax.gif



Tai aisku kad yra. Margiris yra centre prie sauliu namu. Siaip Alytuj yra du Margiriai- vienas sporto rumuose, o kitas centre thumbup.gif Man ten geriausia buvo...

Nors dabar einu i sporto kluba uzsieni, tai skirtumas didziulis blink.gif Dvieju aukstu gym'as, dusai, ranksluociai kiekvienam svarus, bei baseinas su dzakuzi thumbup.gif Jegute, begu sportyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va sumaniau eiti sportuoti o pasirodo Alytuje kaip ir nelabai yra kur schmoll.gif Apart Margirio arba Favorito. O gal zinot kur butu galima "uzsiimineti" Kalanetika?
Atsakyti