Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(Užmirstuole @ 2011 11 08, 11:10)
bandysiu ir as siandien prisijungt smile.gif

kaip faina bigsmile.gif kuria val ateisi? as 19 einu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 11 07, 09:19)
Roberta-z ar buvai pabandyti zumba? ax.gif


Buvau. Treniruotė tikrai labai patiko, žinoma, reikia pasimokint tuos visus žingsnelius ir t.t., bet tikrai tai kažkas naujo thumbup.gif
Bet nepatiko neaiškumas dėl mokėjimų...iš karto kaip supratau buvo kalba, kad 2 kartai 55lt, o 3 kartais 70lt. Paskui pasakė, kad bent kokiu atveju 3 kartai skaičiuojasi ir kaina 60lt. Jei vedi dar ir vaika, tai abiems kaina 95lt, paskui sako 105lt...taip ir nesupratau. Toks vaizdas, kad nera nustatyta tikslios kainos.
Bet jei kalbant apie treniruotės stilių, tai tikrai liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberta-z @ 2011 11 08, 15:12)
Buvau. Treniruotė tikrai labai patiko, žinoma, reikia pasimokint tuos visus žingsnelius ir t.t., bet tikrai tai kažkas naujo  thumbup.gif
Bet nepatiko neaiškumas dėl mokėjimų...iš karto kaip supratau buvo kalba, kad 2 kartai 55lt, o 3 kartais 70lt. Paskui pasakė, kad bent kokiu atveju 3 kartai skaičiuojasi ir kaina 60lt. Jei vedi dar ir vaika, tai abiems kaina 95lt, paskui sako 105lt...taip ir nesupratau. Toks vaizdas, kad nera nustatyta tikslios kainos.
Bet jei kalbant apie treniruotės stilių, tai tikrai liux  thumbup.gif

as praeita menesi mokejau 70 Lt uz tris kartus, bet jei sumazino - man tik i nauda bigsmile.gif aisku toms, kas lanko du kartus - 5 Lt padaugejo g.gif
Atsakyti
g.gif o tai kiek iš tikro ten kainuoja, jei eiti 2 kartus per savaitę?
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 11 08, 12:50)
kaip faina  bigsmile.gif  kuria val ateisi? as 19 einu smile.gif

19 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 11 08, 16:41)
g.gif o tai kiek iš tikro ten kainuoja, jei eiti 2 kartus per savaitę?

tai jau dabar nzn... sndn pasiklausiu smile.gif
Atsakyti
taip, pasirodo is tikro menesio abonemento kaina yra 60 LT, o eiti galima 3 kartus per savaite, kada vyksta treniruotes. Tiesiog buvo sunku suziureti kas eina tris kartus, kas eina du kartus, todel ir padare vienoda kaina ax.gif man nuo to tik geriau nes as einu 3 kartus smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Merginos, ar yra Alytuje moteru sporto klubas? Kaune sportavau butent MOTERU sporto klube ir nenoreciau sportuoti bendrai su vyrais (kalbu apie treniruoklius), man kazkaip nejauku...
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 12 28, 18:36)
Laba diena. Merginos, ar yra Alytuje moteru sporto klubas? Kaune sportavau  butent MOTERU sporto klube ir nenoreciau sportuoti bendrai su vyrais (kalbu apie treniruoklius), man kazkaip nejauku...

hmmm,kad kažin,manau,kad jau senai nera treniruokliu sales tik moterim
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 12 28, 16:36)
Laba diena. Merginos, ar yra Alytuje moteru sporto klubas? Kaune sportavau  butent MOTERU sporto klube ir nenoreciau sportuoti bendrai su vyrais (kalbu apie treniruoklius), man kazkaip nejauku...


Man atrodo saulej yra treniruokliai, o ten tik moteru klubas mirksiukas.gif pasidomekit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 12 28, 17:36)
Laba diena. Merginos, ar yra Alytuje moteru sporto klubas? Kaune sportavau  butent MOTERU sporto klube ir nenoreciau sportuoti bendrai su vyrais (kalbu apie treniruoklius), man kazkaip nejauku...


Sporto klubas Saule yra tik moterims. va Saule

Beje, gal cia yra mikluseniskiu? butu galimybe sudaryti linijiniu sokiu grupe miklusenuose sokt. jei kas nori, kreipkites i az.
Atsakyti
Aciu labai visoms!!! 4u.gif
Atsakyti