Įkraunama...
Įkraunama...

Pupuliukų maudynės!

QUOTE(Čalykušu @ 2006 11 30, 09:56)


ačiū 4u.gif kadangi jau prabalsavau, dabar žiūriu iš kokios nuotraukos balsą atimti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 12 01, 05:44)
ačiū  4u.gif kadangi jau prabalsavau, dabar žiūriu iš kokios nuotraukos balsą atimti  blush2.gif

jei taip būtų galima turbūt niekad neišsirinkčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 12 01, 11:32)
jei taip būtų galima turbūt niekad neišsirinkčiau  lotuliukas.gif


taip galima. Tiesiog apsigalvojusi vėl paspaudžiate pele tą nuotrauką už kurią jau balsavote, ir apačioje matysite užrašą: "Aš nebenoriu balsuoti už šią nuotrauką" - paspaudžiate ir jau galite tą balsą atiduoti kitai nuotraukai.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 12 01, 12:19)
taip galima. Tiesiog apsigalvojusi vėl paspaudžiate pele tą nuotrauką už kurią jau balsavote,  ir apačioje matysite užrašą: "Aš nebenoriu balsuoti už šią nuotrauką" -  paspaudžiate ir jau galite tą balsą atiduoti kitai nuotraukai.

bigsmile.gif Tu matai........ O aš ir nežinojau........... rolleyes.gif mastau.gif Net einu pažiūrėsiu..........


Akurat yra bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 01 gruodžio 2006 - 14:14
QUOTE(Aurėja @ 2006 11 29, 15:33)
prizai - firminė supermama.lt atributika (paprastai  dalijami arba puodeliai, arba kuprinės)
Papildyta:
todel kad varnelės neuždedat, kai prisijungiat prie forumo. Dabar atsijunkite iš forumo ir vėl iš naujo prisijunkite, tik dešinėj pusėj, ten kur vartotojo vardas ir slaptažodis įrašomas, nepamirškite pažymėti "Ar prisiminti mane?" - Taip. Tuomet kai eisite iš forumo į Fotokonkursus, sistema  jus atpažins kaip registruotą dalyvį.

bet ta varnelė yra,o man vistiek neleidžia sad.gif
Atsakyti
4u.gif O KUR GALIMA PAMATYTI VISAS NUOTRAUKAS g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 12 01, 17:40)
4u.gif O KUR GALIMA PAMATYTI VISAS NUOTRAUKAS g.gif

puslapio viršuje...ten kur yra nariai,kalendorius,ten yra nuoroda FOTOKONKURSAI.ten ir rasi visas nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2006 12 01, 17:12)
bet ta varnelė yra,o man vistiek neleidžia sad.gif


iš naujo mėginkit nuimti ir vėl uždėti.

Pamėginkite: Tools->Internet Options->Privacy Settings nustatyti Medium


Atsakyti
QUOTE(logika @ 2006 12 01, 18:45)
puslapio viršuje...ten kur yra nariai,kalendorius,ten yra nuoroda FOTOKONKURSAI.ten ir rasi visas nuotraukas  4u.gif



o kaip galima prabalsuoti
Atsakyti
labai tingėjau rašyti tai pacituoju tau kitos forumietės atsakymą ax.gif

QUOTE(Marinčik @ 2006 12 01, 18:08)
o kaip galima prabalsuoti


QUOTE(valiute @ 2006 11 29, 15:08)
Paspausk ant patinkančios nuotruakos ir atsidariusiam lange pamatysi mygtuką "ši nuotrauka - geriausia"- spausk ir prabalsuosi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2006 11 18, 09:15)
Mano balsas garantuotas 4u.gif
user posted image
thumbup.gif  thumbup.gif

aha, mano irgi mirksiukas.gif
ir dar šios dvi
kai du prausė mažą ... first.gif
ir ... prausiasi ančiukai


o šitą pastebėjau per vėlai smile.gif

o mes savo vaiko metus neprausėm, tai nei vienos fotkės neturim lotuliukas.gif
Atsakyti
Plonyte_linija,
tai Jumi kokie tai murziai wink.gif

Bėkit dabar nufotkykit, gal ateity kokiz kankūrsas bus, tai sudalyvaus nuotrauka wink.gif



Atsakyti