Įkraunama...
Įkraunama...

Kalis ir magnis

O tas kalis turi įtakos skydliaukės veiklai? 4u.gif
Atsakyti
ax.gif mergaites gal pasakysite ar planuojant nestuke.gif galima vartoti kali ???
Atsakyti
Aš irgi kalu magnį.Pagal tyrimą jo lyg ir norma,bet gydytoja sakė,kad dažnai rodo normą,nors audiniuose jo trūksta.O pas mane kai su širdim truputį šis tas yra,tai manau nepakenks pagerti.Pirmiausiai gėriau Disaporal,bet jis toks pobjauris man,tai dabar geriu Magnerot,bet tą reik labai giliai gerklėn grūst,kad niekur nepriliptų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar nestumo metu gsaugu gerti Cordisol?
Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2010 03 02, 13:04)
Ar nestumo metu gsaugu gerti Cordisol?

Informaciniame lapelyje nerašo,kad nesaugu,bet pasitarkit su gydytoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 02 kovo 2010 - 13:21
O kodėl reikia nėštumo metu gerti kalį? Kalį mes prarandame kai viduriuojame, vemiame ar gausiai prakaituojame. O jo yra ir mėsoje ir daržovėse ir vaisiuose. Ir pasisavinamas jis gerai.

Kalio perteklius gali kelti kraujo spaudimą.
Atsakyti
Sveikos:)turiu taip pat tokią problemą,nesisavina organizmas kalio 1,5 metų. Gydytojai nerado priežasties,gal kuri nors yra susidūrusi su tokia pačia problema, jeigu taip atrašykite:)
Atsakyti
Jeigu parduotuvese butu geros kokybes mesa, darzoves ar vaisiai, be jokiu nitratu, jau nekalbant apie kitas blogybes - tuomet taip, musu organizmui gal ir nereiketu papildomai kalio.
Taciau zinant esama situacija - papildomas kalio vartojimas neturi neigiamos itakos wink.gif

Kalio deficita taip pat gali sukelti emocinis arba fizinis stresas, daznas pykinimas bei viduriavimas, kali salinanciu diuretiku vartojimas. Kalio trukumas organizme reiskiasi silpnumo jausmu, uzesiais ausyse, nemiga ir kt.


QUOTE(Bilde @ 2010 03 03, 16:54)
O kodėl reikia nėštumo metu gerti kalį? Kalį mes prarandame kai viduriuojame, vemiame ar gausiai prakaituojame. O jo yra ir mėsoje ir daržovėse ir vaisiuose. Ir pasisavinamas jis gerai.

Kalio perteklius gali kelti kraujo spaudimą.


Papildyta:
Kalio priesai – alkoholis, kava, cukrus, kali salinancios, slapima skatinancios priemones, t.p. kai su maistu vartojama per daug virtos druskos, su slapimu taip pat pasalina daug kalio.

QUOTE(Alytė @ 2010 09 08, 19:29)
Sveikos:)turiu taip pat tokią problemą,nesisavina organizmas kalio 1,5 metų. Gydytojai nerado priežasties,gal kuri nors yra susidūrusi su tokia pačia problema, jeigu taip atrašykite:)

Atsakyti
QUOTE(Alytė @ 2010 09 08, 20:29)
Sveikos:)turiu taip pat tokią problemą,nesisavina organizmas kalio 1,5 metų. Gydytojai nerado priežasties,gal kuri nors yra susidūrusi su tokia pačia problema, jeigu taip atrašykite:)


sveika, nuskambes labai kvailai, bet gal turi tulzies pusleje akmenu?
poliklinikoje eileje susipazinau su moterimi, kuriai vis prapuldavo kalis, istyre nuo galvos iki koju, isoperavo akmenis, viskas sunormalejo......
sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bilde @ 2010 03 03, 17:54)
O kodėl reikia nėštumo metu gerti kalį? Kalį mes prarandame kai viduriuojame, vemiame ar gausiai prakaituojame. O jo yra ir mėsoje ir daržovėse ir vaisiuose. Ir pasisavinamas jis gerai.

Kalio perteklius gali kelti kraujo spaudimą.

kai buvau neščia,man niekas nesakė gerti kalio,o tik iki 8men magnį,nes kojas mėšlungis tampė ir pilvą labai tempė.O paskutinį men sakė nebegerti,kad raumenys nebūtų įtempti g.gif
Atsakyti
del skydliaukes sutrikimo gali buti permusimai ir sirdies ritmas sutrikes-kazkam atsakau
Atsakyti
pas mane kalio kiekis 3.8 tai jau israse gerti kalio chlorida, o pries pusmeti buvo 4,8. gydytojas sako kad daug vasara prakaitavau biggrin.gif nu pagersiu, paziuresiu kiek jis cia pakils g.gif
Atsakyti