Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE
Teko keleta metu dirbti su profesionalia virtuves technika - t.y. iranga skirta pramoninems virtuvems (restoranams, kareivinems ir pan.). Nusivyliau Zanussi (beje tai paciai grupei priklauso ir Electrolux). Toks elementarus pavyzdys - moteriske nese Zanussi firmini inda su karstu padazu ir benesant nutruko rankena, visa laime, kad nedaug nusidegino, bet dirbt kuri laika negalejo. Pagalvokit, kaip galima pasitiket elektronika ir pan. dalykais, montuojamais toje irangoje, jei elementarios rankenos nesugeba gerai pagaminti.


Turiu pastebėti, kad tai pačiai grupei priklauso ir AEG, o ji viena geresnių firmų (aišku, po Miele). Taigi, reikia žiūrėti, ką perki. Beje, kiek teko domėtis, Zanussi viryklės daugiausia gaminamos Rumunijoje. Taigi, galvokit, ką perkat.
O aš turiu AEG firmos visą stambesnę buitinę techniką - skalbyklę, vyryklę, gartraukį - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Beje, elektrinė orkaitė palyginus su dujine yra thumbup.gif , ko negalėčiau pasakyti apie kaitvietę - ant dujinės kaitvietės pagamintas maistas yra skanesnis (aišku, pirmenybę reikėtų teikti ant ugnies (krosnyje ir ant laužo) pagamintam maistui, bet, deja...).
Atsakyti
turiu klausima pusiau i tema:

ketinam sujungti svetaine su virtuve remontuojame bute ir todel sprendziam klausima--djine kaitviete ar elektrine... pas mus bute dujos.. bet kiek zinau jei perki dujine viryle su elektrine orkaite jokiu elektros instaliaciju nereik kaitaliot.. o vat jei pilnai keist i elektrine tai vargelis + išlaidos lauktu...
todel noriu suzinot ar pas ka nors yra dujine virykle ir sujungta virtuve su svetaine.. girdejau kad tokiu atveju su tais riebalais sunkiau .. kad nuseda visur..
ar is tikro taip jau baisu?
as aisku uz elektrine bet kiek domejausi tai nemazos islaidos ir daug popierizmu pasikeist elektros ivada is 3 i 6 kilovatus galio ar kaip ten...

pasidalinkit---gal ner taip baisu ta dujine bendroj erdvej...
o gal ner tiek jau daug to vargo keiciant elektros reikalus...
Atsakyti
Pas mus virtuve sujungta su svetaine ir valgomuoju, o virsus dujos orkaite elektrine, gartrauki pirkom galingesni t.y.900 ten kazko, taip kad problemu neturin.
O del buto instaliacijos tai priklauso kokio senumo yra namas, kokio galingumo pas jus tovi automatukas (prie skaitiklio), o kad pigiau galima tik viena galingesni kabeli atsivesti iki virykles.
Atsakyti
QUOTE(maksas @ 2005 03 21, 15:00)
Pas mus virtuve sujungta su svetaine ir valgomuoju, o virsus dujos orkaite elektrine, gartrauki pirkom galingesni t.y.900 ten kazko, taip kad problemu neturin.
O del buto instaliacijos tai priklauso kokio senumo yra namas, kokio galingumo pas jus tovi automatukas (prie skaitiklio), o kad pigiau galima tik viena galingesni kabeli atsivesti iki virykles.



o del riebalu "sedimo" ner problemu? ne kai dujos...
domejaus--pas mus name 3 kv, o reik 6 pagal juos.. na kad gautume mazesni tarifa...

Atsakyti
Sveikutės,

Perskaičiau visas forumo žinutes ir susinervinau sad.gif Užsisakėme virtuvinių baldų komplektą ir tuo pačiu įmontuojama techniką. Pasirinkau Zanussi vien dėl kaitlentės geltonos spalvos, konsultantė rekomendavo pirkti tos pačios firmos elektrinę orkaitę. Gal kas turi Zanussi? Pasidalinkit patirtimi, aš orkaitę turiėsiu tik gegužės pradžioje
Atsakyti
as del tos pirolizes noriu paklausti. Yra pirkti i orkaite dedamos tokios plokstes prkaites isvalymui - tai gal cia ir yra pirolize, tik mobili kazhkokia?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 16:24)
as del tos pirolizes noriu paklausti. Yra pirkti i orkaite dedamos tokios plokstes prkaites isvalymui - tai gal cia ir yra pirolize, tik mobili kazhkokia?


Pirolize - dar kitaip vadinama "saviminis issivalymas". Aisku pati orkaite neissivalo, bet palengvina. Tai daroma apie 2 kartus i metus, ijungiamas valymo rezimas, orkaite ikaista iki 500 laipsniu karscio ir didesnis kiekis nesvarumu sedega. Po to reikia ja isvalyti, ji turi zymiai geriau valytis. Gal tai nera stebuklas, bet pliusas bent tas, kad pati orkaite zymiai geriau pagaminta, jeigu ja galima kaitinti iki 500 laipsniu.
Su plokstelem yra kitaip, bet su jom ir geriau valosi orkaite.
Atsakyti
Na, turiu ir as jau klausimeli apie elektrines orkaites 4u.gif Jau kaip ir apsisprendziau pirkti stai toki AEG trend set varianta:
http://www1.gnt.lt/s...5&HINTA=&LANG=0

Gal kas nors toki turite ir pasidalintumete ispudziais? blush2.gif

Na, o svarbiausias mano klausimas, gal kas paaiskins man, kas yra INFRATERMINIS KAITINIMAS? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos seimininkės,

noriu patarimo. Gal neseniai kur užsisakinėjote virtuvės baldus ir galite parekomenduoti firma, kad ir kaina ir aptarnavimas būtų geri? O gal kas galite ar turite pažystamų kas galėtų suprojektuoti virtuvės baldus? Firmose už projektą reikia mokėti 100Lt. Gal kas pigiau galite?

Dar klausimėlis dėl kaitlentės. Negaliu išsirinkti. Gal naudojate ir turite patirties, galite patarti. Aš išsirinkau kaitlente su sensoriniu valdymų. Tik vat klausimas ar praktiška ar negenda, kaip su valymu. Gal geriau rankinis valdymas? Tik aš kažkaip jo baidausi, kad apsitaškys ir aplink kiekvieną suktuką labai jau sunku valyti, be to nėra laikmačio.

Labai Ačiū už patarimus.
Atsakyti
Pas mane sensorinė FAGOR firmos thumbup.gif jokių nusiskundimų neturiu biggrin.gif Su valymu jokių problemų. Blusinėtis aplink rankenėles nereikia thumbup.gif Laikmačio pas mane nėra (nors buvo tokių), gal ir smagu būtų jei jis būtų, bet... yra kaip yra ir aš dafolna biggrin.gif
O jei bijai dėl gedimo - tai aš laikausi tokios nuomonės - techniką gamina ne angelai, o žmonės. Viskas genda. Tik vieni greičiau, kiti ne. Dėl to ir duodama garantija.

Aš irgi prašiau forumiečių konsultacijų. Kai yra pinigų kaip šieno, tada eini tiesiai ten kur yra Miele ir perki. Bet kai reik į nedidelę sumą sutilpti su viskuo - baldais ir technika, va tada tampi virtuozu biggrin.gif

Baldus pati projektavau biggrin.gif Tiksliau nusipiešiau kur kokia spintelė turi būti, stalčiukas ir pan. o gamintojams teko tik tikslų gamybinį brėžinį pasidaryti. Ir nemokėjau už tai nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva1 @ 2005 07 22, 08:49)
Pas mane sensorinė FAGOR firmos  thumbup.gif jokių nusiskundimų neturiu  biggrin.gif Su valymu jokių problemų. Blusinėtis aplink rankenėles nereikia thumbup.gif Laikmačio pas mane nėra (nors buvo tokių), gal ir smagu būtų jei jis būtų, bet... yra kaip yra ir aš dafolna  biggrin.gif
O jei bijai dėl gedimo - tai aš laikausi tokios nuomonės - techniką gamina ne angelai, o žmonės. Viskas genda. Tik vieni greičiau, kiti ne. Dėl to ir duodama garantija.

Aš irgi prašiau forumiečių konsultacijų. Kai yra pinigų kaip šieno, tada eini tiesiai ten kur yra Miele ir perki. Bet kai reik į nedidelę sumą sutilpti su viskuo - baldais ir technika, va tada tampi virtuozu  biggrin.gif 

Baldus pati projektavau  biggrin.gif Tiksliau nusipiešiau kur kokia spintelė turi būti, stalčiukas ir pan. o gamintojams teko tik tikslų gamybinį brėžinį pasidaryti. Ir nemokėjau už tai nieko  biggrin.gif

PAS MANE TAIP PAT FAGOR FIRM.JAU 5 METUS NAUDOJUS SALDYTUVU,KAITLENTE,ORKAITE,GARINTUVU IR INDAPLOVE.JOKIU PROBLEMU NEISKILO. schmoll.gif ESU PATENKINTA. thumbup.gif O BALDUS NEBLOGUS GAMINA IR NEMOKAMAI PROJEKTUOJA(KAIP DABAR NEZINAU,ANKSCIAU TAI NIEKO NEKAINAVO) "ALANTAS". 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 24 liepos 2005 - 22:52
Idomi tema, Fikai wink.gif

Siaip, netinginiaukit ir paskaitykit, apie imontuojama technika yra visa tema prirasyta, su atsiliepimais, patarimais ir t.t.: Cia apie imontuojama buitine technika.
Ir apie virtuves baldus litanija prirasyta: Cia apie virtuves baldus ir ju gamintojus.

Nereikia nauju temu tais paciais klausimais uzvedinet. mirksiukas.gif
Atsakyti