Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

as irgi taip manau, kaip raso kataloge "pasauline naujiena "liftMatic"
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 01 29, 17:32)


Dar noriu paklaust blush2.gif O kas cia per kurpati isvaziuoja kaip vagonas" Cia tie teleskopiniai begiai ar per sona atsidaro durys, dabar as, kaip is kokio akmens amziaus buciau  blush2.gif (koks modelis) O i ka ziurejai, kai rinkaisi orkaite, nes as nezinau ko noriu, nes nezinau ko reikia  doh.gif  Turiu paprasta su griliu ir iesmu (kuriu per 13 metu nebuvau ijungus) rusiska ir man ji  thumbup.gif  Oten ka issiaiskint- pati supratai biggrin.gif


Technikanamams vadybininkas serga biggrin.gif Tai gali buti, kad greitai neatsakys, nes mes siandien skambinom dar del saldytuvo pasiklausti, tai atsiprasinejo, kad serga 4u.gif
Musu tokia HB884570 mirksiukas.gif Paspaudi mygtuka ir isvaziuoja dureles, Laumartoj tokia irgi yra , tik kaina 4900 blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2008 01 28, 22:48)
Sveiki  4u.gif Skaiciau skaiciau, lyginau lyginau smile.gif ir taip susimaise viskas galvoje... Patarkite (tikriausiai jau kartosius) el. orkaite ir kaitlente (gal noreciau ir indukcine, tik kad kaina gasdina)...

Orkaiteje svarbu uzraktas nuo vaiku, visai noreciau mesos termometro (nors gal jis atskirai parduodamas???  g.gif ). Taip pat yra noras begeliams (teleskopiniai ar kaip jie ten) - bet nebutina, suprantu, kad juos papildomai nusipikrti galima. Pirolize nebutina. Kaina: noreciau kuo pigiau biggrin.gif Max 3500-4000 lt. Aisku, noreciau tilpti i 3000 lt (bet itariu su norais nelabai itilpsiu)...

Is anksto aciu..  4u.gif

Ar verta demesio orkaite Electrolux  EOB 64100 X?  ax.gif


ax.gif ax.gif ax.gif

O greitas ikaitinimas ar labai svarbu??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2008 01 28, 23:48)
Sveiki  4u.gif Skaiciau skaiciau, lyginau lyginau smile.gif ir taip susimaise viskas galvoje... Patarkite (tikriausiai jau kartosius) el. orkaite ir kaitlente (gal noreciau ir indukcine, tik kad kaina gasdina)...

Orkaiteje svarbu uzraktas nuo vaiku, visai noreciau mesos termometro (nors gal jis atskirai parduodamas???  g.gif ). Taip pat yra noras begeliams (teleskopiniai ar kaip jie ten) - bet nebutina, suprantu, kad juos papildomai nusipikrti galima. Pirolize nebutina. Kaina: noreciau kuo pigiau biggrin.gif Max 3500-4000 lt. Aisku, noreciau tilpti i 3000 lt (bet itariu su norais nelabai itilpsiu)...

Is anksto aciu..  4u.gif

Ar verta demesio orkaite Electrolux  EOB 64100 X?  ax.gif

Kaitlentę vienareikšmiškai indukcinę thumbup.gif
Orkaitėje man asmeniškai mėsos termometras nėra reikalingas, bet gal tiesiog dėl to kad nedažnai kokius mėsos kepsnius kepam.. unsure.gif šiaip jei mėgstat gamint, tai pravartus daiktas, padės pasiekti gerą mėsos iškepimą viduje. atskirai mėsos termometras neparduodamas, nes orkaitės, kuriose nenumatytas šis priedas, neturės specialaus lizdo to termometro pajungimui.

užraktas nuo vaikų visose gerose orkaitėse būna, o bėgeliai perkami atskirai dažniausiai, apie kelis šimtus lt kainuos - patogus dalykas, bet žinoma nebūtinas. EOB64100X atitiks visus reikalavimus (tik bėgelius reiks atskirai pirkt), ir kaina manau neviršys 1800 lt. Jei galit sau leisti didesnę sumą, tai siūlau pirkti vieną geriausių rinkoje šiuo metu modelių Electrolux EOB68000X, kaina 3000 neviršys tikrai. Dar kelis šimtus lt pridėjus jau išeis ir toks pats modelis, tik su pirolizės funkcija - EOC68000X smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ninin @ 2008 01 29, 23:26)
ax.gif  ax.gif  ax.gif

O greitas ikaitinimas ar labai svarbu???  blush2.gif

o čia nuo kiekvieno naudotojo požiūrio ir alkanumo lygio priklauso - man pvz. jei esu alkanas, tas 5-7 minutėm (~2x) greitesnis įkaitimas labai svarbu biggrin.gif
Atsakyti
Gal čia kas patars dėl gartraukių... vat kokius nužiūrėjau...
1; 2; 3; 4; 5... gal komentarų bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 30, 09:21)
Gal čia kas patars dėl gartraukių... vat kokius nužiūrėjau...
1; 2; 3; 4; 5... gal komentarų bus ax.gif

bet šiaip turbūt rinkčiaus tarp Elicos ir AEG. Elica geresnė, bet ir brangesnė - tai čia jau nuo finansų priklauso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 30 sausio 2008 - 09:02
QUOTE(kettis @ 2008 01 30, 09:00)
bet šiaip turbūt rinkčiaus tarp Elicos ir AEG. Elica geresnė, bet ir brangesnė - tai čia jau nuo finansų priklauso smile.gif

ačiū wub.gif
o gal kas nors matė kur parduotuvėj Elica? nes kiek žiūrėjau, tik internetinėse, o norisi prieš tai gyvai pamatyt, pačiupinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 30, 09:15)
ačiū wub.gif
o gal kas nors matė kur parduotuvėj Elica? nes kiek žiūrėjau, tik internetinėse, o norisi prieš tai gyvai pamatyt, pačiupinėt  biggrin.gif

Elica gartraukių kažkada esu mačius Snaigės Plius parduoduvėj. Nežinau, kaip dėl įmontuojamų, nes pati tokiais nesidomėjau, bet neįmontuojamų tai keli modeliai buvo. O šiaip tai ką ten į tuos įmontuojamus žiūrėt - vistiek gi viskas pasislepia sumontavus ir nebelabai kas matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 30 sausio 2008 - 09:26
QUOTE(Enita @ 2008 01 30, 09:21)
Elica gartraukių kažkada esu mačius Snaigės Plius parduoduvėj. Nežinau, kaip dėl įmontuojamų, nes pati tokiais nesidomėjau, bet neįmontuojamų tai keli modeliai buvo. O šiaip tai ką ten į tuos įmontuojamus žiūrėt - vistiek gi viskas pasislepia sumontavus ir nebelabai kas matosi  mirksiukas.gif

na, aš bijau, kad nebūtų ištraukiamas doh.gif kažkokį neaiškios firmos matėm parduotuvėj, pasidžrodė, kad toks, kaip reikia: įmontuojamas, neištraukiamas, o geriau apžiūrėjus pasirodė, kad ta priekinė briauna vis dėlto ištraukiama verysad.gif tai ir čia nesinorėtų apsišauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2008 01 30, 10:21)
Elica gartraukių kažkada esu mačius Snaigės Plius parduoduvėj. Nežinau, kaip dėl įmontuojamų, nes pati tokiais nesidomėjau, bet neįmontuojamų tai keli modeliai buvo. O šiaip tai ką ten į tuos įmontuojamus žiūrėt - vistiek gi viskas pasislepia sumontavus ir nebelabai kas matosi  mirksiukas.gif


Elica gartraukiu yra Dalios balduose, aisku ten brangiau, bet jei tik del ,,paciupinejimo"... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 30, 10:29)
na, aš bijau, kad nebūtų ištraukiamas doh.gif kažkokį neaiškios firmos matėm parduotuvėj, pasidžrodė, kad toks, kaip reikia: įmontuojamas, neištraukiamas, o geriau apžiūrėjus pasirodė, kad ta priekinė briauna vis dėlto ištraukiama verysad.gif tai ir čia nesinorėtų apsišauti blush2.gif

O kokiam mieste? Seniau Elica gartraukių būdavo Topocentruose, o Vilniuj ir Klaipėdoj galit ieškot tokiuose baldų salonuose ISTO, jie Elica berods patys importuojas (Vilniuje Žirmūnuose prie Kareivių/Žirmūnų g. sankryžos, Klaipėdoj Taikos pr. tarp Topocentro ir Avitelos).
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2008 01 30, 13:43)
O kokiam mieste? Seniau Elica gartraukių būdavo Topocentruose, o Vilniuj ir Klaipėdoj galit ieškot tokiuose baldų salonuose ISTO, jie Elica berods patys importuojas (Vilniuje Žirmūnuose prie Kareivių/Žirmūnų g. sankryžos, Klaipėdoj Taikos pr. tarp Topocentro ir Avitelos).

Mes provincijoj, bet pirkt į Vilnių visko važiuojam... didžiupsiuose centruose namačiau sad.gif reiks užsukt į Jūsų minėtus mirksiukas.gif
Atsakyti