Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE(disi @ 2008 02 18, 16:48)

Ar tiesa, kad metalinis paviršius geriau, nei aliumininis?Atseit,aliumininis lengviau pažeidžiamas, matysis bet koks įbrėžimas. Man gražiau aliumininis, bet jei ištiesų taip nepraktiška g.gif  g.gif Na, žinoma metalinis ir pigiau...



aliuminis pavirsius geriau- maziau atspauduojasi, praktiskesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 02 19, 12:56)
aliuminis pavirsius geriau- maziau atspauduojasi, praktiskesnis  biggrin.gif


Pas mane viskas aliumonio apdailos, net nenumanau ką daryčiau kitu atveju su dviem mažais vaikais...
Jau naudojam du metus, mano partizanai dar nesugebėjo nieko pažeisti, net negirdėjau kad aliuminis blogiau.
Pirkau aliuminio apdailos, nes man atrodo solidžiau ir netaip tepasi. Nepaisiau net, kad brangiau viskas išėjo.
O jei subraižyt, tai tikrai ir metalo apdailą galima.
Atsakyti
sakykit ar ispaudziamos rankeneles labai didelis pliusas g.gif , ar del ju verta keisti modeli?
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 02 19, 12:42)
sakykit ar ispaudziamos rankeneles labai didelis pliusas  g.gif , ar del ju verta keisti modeli?

Čia manau jau kaip tau patogiau: arba tau reik jų, arba ne smile.gif Mes tai pirksim kur įsispaudžia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 02 19, 15:44)
Čia manau jau kaip tau patogiau: arba tau reik jų, arba ne smile.gif Mes tai pirksim kur įsispaudžia wink.gif



tai as ir klausiu, nes nezinau ar jau taip tikrai patogiau ir ar cia didelis pliusas? Nuziurejau du modelius, bet kurio labiau noreciau-neraso ar ispaudziamos, o kitame raso. Tai ir nezinau ar verta imt grazesni, ar su ispaudziamom g.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 02 19, 17:10)
tai as ir klausiu, nes nezinau ar jau taip tikrai patogiau ir ar cia didelis pliusas? Nuziurejau du modelius, bet kurio labiau noreciau-neraso ar ispaudziamos, o kitame raso. Tai ir nezinau ar verta imt grazesni, ar su ispaudziamom  g.gif

Tai tik privalumas, bus patogiau valyti, bet visada galima rinktis su sensoriniu valdymu, tada turėsit dar patogesnį variantą, tik brangiau g.gif
O šiaip anksčiau nebuvo ispaudziamų rankenėlių, mamos turėjo ir naudojosi...
Aš rinkčiausi gražesnį smile.gif
Nes, kai pati rinkausi, pirmoje vietoje buvo dizainas, toliau, kad visa kita būtų...
Atsakyti
Nes, kai pati rinkausi, pirmoje vietoje buvo dizainas, toliau, kad visa kita būtų...
[/quote]


labai aciu, bet ir dar noriu pasitikslinti:

ta graziausia yra siemens HB 430210S, ar joje tikrai nera ispaudziamu rankeneliu ir neraso (arba as vel nesuprantu) apie laiko atidejima- man jo labai reikia

antra nuziureta, kurioje nieko netruktu- 330250, bet ir cia nerandu laiko atidejimo

o pries dvi savaites, kai reikejo metal. spalvos, patiko 435T40. gal tokia butu balta (bet ir cia noretusi vientiso stiklo ir laiko atidejimo)

-stai tokie dar 3 klausimeliai, gal turite info?
Atsakyti
Sakykit, is vis jus kokios nuomones apie tas kaitlentes lygiu pavirsiumi? Sesuo turi BEKO, nu velnias kokia bloga, tik biskuti uzbega tuoj pridega, o labiau pabruzinant tuos degesius, viskas lupasi... Zodziu turi maximum puse metu, bet pavirsius labai negraziai atrodo, visas subraizytas...
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2008 02 20, 15:53)
Sakykit, is vis jus kokios nuomones apie tas kaitlentes lygiu pavirsiumi? Sesuo turi BEKO, nu velnias kokia bloga, tik biskuti uzbega tuoj pridega, o labiau pabruzinant tuos degesius, viskas lupasi... Zodziu turi maximum puse metu, bet pavirsius labai negraziai atrodo, visas subraizytas...



cia apie elektrine kalba eina?....Nu, kazko man cia fantastika kvepia.. Kai isbega, tai, aisku, kad pridega- o kaip kitaip?bet paskui paimi skudureli ar specialu gremztuka ir nuvalai...O kas ten lupasi?Stiklas? xixi hihihi.gif Ar svilesiai- tada taip ir turi buti...
Na, zodziu, as cia truputi pasisaipiau, bet tikrai nepiktybiskai... Va, balionas - 4u.gif
Arba cia nepasiseke su modeliu, arba nezinau.As tris metu turiu kaitlente - Zanussi(bet jis niekuo neiskirtinis, ir kitu gamintoju paprastai nera blogesnes) - viskas gerai.Na, pavalau 1-2 kartus per savaite, o jei pribega ir psivyla- dazniau.bet nusivalo graziai, svariai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipke: 20 vasario 2008 - 15:23
QUOTE(lipke @ 2008 02 20, 15:22)
cia apie elektrine kalba eina?....Nu, kazko man cia fantastika kvepia.. Kai isbega, tai, aisku, kad pridega- o kaip kitaip?bet paskui paimi skudureli ar specialu gremztuka ir nuvalai...O kas ten lupasi?Stiklas? xixi hihihi.gif Ar svilesiai- tada taip ir turi buti...
Na, zodziu, as cia truputi pasisaipiau, bet tikrai nepiktybiskai... Va, balionas -  4u.gif
Arba cia nepasiseke su modeliu, arba nezinau.As tris metu turiu kaitlente - Zanussi(bet jis niekuo neiskirtinis, ir kitu gamintoju paprastai nera blogesnes) - viskas gerai.Na, pavalau 1-2 kartus per savaite, o jei pribega ir psivyla- dazniau.bet  nusivalo graziai, svariai.

taip apie elektrine eina kalba ir visa tiesa cia... nusibraizes visas pavirsius... idomu su kokia stebuklingu skudureliu su gremztuku valai? Reiketu jei perduoti apie toki...
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2008 02 20, 16:30)
taip apie elektrine eina kalba ir visa tiesa cia... nusibraizes visas pavirsius... idomu su kokia stebuklingu skudureliu su gremztuku valai? Reiketu jei perduoti apie toki...


niekas nera stebuklingas- gremztuku pilna ,,senukuose" ir kt. panasiose parduotuvese, o pas mane tai kartu su kaitlente prideta buvo.kaip su juo imanoma subraizyti - nelabai isivaizduoju, todel, kad jei laiku keiciami peiliukai, tai jie priglunda 100% prie pavirsiaus, na, ir tiesiog fiziskai neimanoma ibrezti.kitas reikalas- jei svilesiai ,,parauginami" truputi per ilgai (as stengiuosi valyti, kai virykle dar vos silta buna), tada jie sudziuva, tuomet nebeiseina to peiliuko graziai priglausti, ir tada kampu imanoma ir ibrezti.kadangi visko pasitaiko, pas mane yra keli tokia ibrezimai- gal kokie 3... Bet kai virykle svari, ju plika akimi tikrai nesimato ir apskritai labai jau jie ,,buitiniai" ir nezymus.Valikli esu atradusi man pati pati geriausia- T.philips ,,Cera-fix", buteliukas su zydru kamsteliu, kainuoja apie 10Lt. Tai jo uzpilti ant svilesiu, isteplioti virtuvinio ranksluoscio pagalba, galima lukteleti, kol nuo jo svilesisi suminkstes, ir tada su tuo peiliuku -vins du, ir nuskusti.Po to- nusluostyti ir pablizginti virtuviniu popierium.

O kai svilesiu nera, tiesiog siaip pavalyti- tai valau tik su paprastu virtuviniu popierium ir lasu to valiklio.
Atsakyti
Sveiki,
ieskom elektrines kaitlentes ir orkaites. gal patartumete kokie kriterijai svarbiausi? i kokius gamintojus zvalgytis? gal ir koki modeliuka?

labai aciu

Atsakyti