Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos pajamos

Apklausa: Šeimos pajamos (1094 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(kastone @ 2011 11 06, 15:22)
atrodo viskas reikalinga, na bet galutine suma ziauri blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Dabar, praėjus metams, deja, dar daugiau išleidžiam sad.gif Vien benzinui pastaruosius kelis mėn po 800 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 06, 20:16)
Dabar, praėjus metams, deja, dar daugiau išleidžiam  sad.gif  Vien benzinui pastaruosius kelis mėn po 800  verysad.gif



kodel tiek daug benzinui? jeigu tai del darbo, ir taip uzdirbami pinigai, tai ka jau padarysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastone @ 2011 11 06, 20:21)
kodel tiek daug benzinui? jeigu tai del darbo, ir taip uzdirbami pinigai, tai ka jau padarysi 4u.gif

Deja, tai tik išlaidos, vyras ketvirtą mėn važinėja į mokslus į kitą miestą, ir dar 2 mėn važinės. Paskui sumažės nors šita eilutė rolleyes.gif
O šiaip, per metus padidėjo išlaidos:
mokesčiams
maistui - konkrečiai saldumynams
rūbams - išėjau į darbą, pernai tokiu metu buvau ką tik po motinystės atostogų
Ir sumažėjo išlaidos vaikui - atkrito pampersai.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 06, 20:35)
Deja, tai tik išlaidos, vyras ketvirtą mėn važinėja į mokslus į kitą miestą, ir dar 2 mėn važinės. Paskui sumažės nors šita eilutė  rolleyes.gif
O šiaip, per metus padidėjo išlaidos:
mokesčiams
maistui - konkrečiai saldumynams
rūbams - išėjau į darbą, pernai tokiu metu buvau ką tik po motinystės atostogų
Ir sumažėjo išlaidos vaikui - atkrito pampersai.



oho. na bet dziugu kad bent greit baigsis ttie vazinejimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastone @ 2011 11 06, 15:22)
atrodo viskas reikalinga, na bet galutine suma ziauri blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


labai didele suma paskolai/mokesciams - speju,kad paskola nemaza g.gif

Islaidos maistu pagal mane labai mazos - mes isleidziam daugiau nei dvigubai daugiau.

Visumoje islaidos labai normalios. Aisku,jei pajamos nemazos.Kitaip nekas biggrin.gif

Gaila,kad man neleidzia balsuoti apklausoje,idomu kokie rezultatai ax.gif
Atsakyti
iki 700 lt [ 35 ] [3.46%]
iki 1000 lt [ 44 ] [4.35%]
iki 1500 lt [ 86 ] [8.51%]
iki 2000 lt [ 122 ] [12.07%]
iki 2500 lt [ 126 ] [12.46%]
iki 3000 lt [ 144 ] [14.24%]
iki 4000 lt [ 153 ] [15.13%]
iki 5000 lt [ 112 ] [11.08%]
iki 6000 lt [ 65 ] [6.43%]
daugiau kaip 6000 lt [ 122 ] [12.07%]
Iš viso balsų: 1009
4u.gif 4u.gif
Papildyta:
GAZELLE, parasiau jums balsavimo rezultatus 4u.gif
Atsakyti
Nebetiksli apklausa, nes pradeta 2004, o tebepildoma ir siandien cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazzele @ 2011 11 06, 21:45)
labai didele suma paskolai/mokesciams - speju,kad paskola nemaza  g.gif



Net dvi paskolos..
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 07, 10:07)
Net dvi paskolos..

Kazkaip niekada nebuvau nusiteikus pries paskolas na bet kai pamaciau skaiciukus 2000 lt/men doh.gif blink.gif tai pagalvojau gerai kad man tai negresia nes kad skirti tokius pinigus per menesi vien tik paskolai (ir mokesciams) reikia tureti tikrai gera darba ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfekta: 07 lapkričio 2011 - 08:42
Sveikutes,
Atsirado poreikis ne tik taupyti, bet zinoti kur "isejo" pinigeliai, todel turiu klausimeli, ar turite kokia nors programele kuria pildote, ar pacios is patirties pasidarete sablona islaidu pajamu srautams stebeti?
Gal kas pasidalinsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 11 07, 10:59)
Sveikutes,
Atsirado poreikis ne tik taupyti, bet zinoti kur "isejo" pinigeliai, todel turiu klausimeli, ar turite kokia nors programele kuria pildote, ar pacios is patirties pasidarete sablona islaidu pajamu srautams stebeti?
Gal kas pasidalinsite  4u.gif

Yra labai daug įvairių- vienas galima parsisiųsti ir instaliuoti kompiuteryje (pvz butas), kitas galima pildyti online (pvz kur dingo pinigai?) ir dar visokiausių... Šias abi kažkada esu išbandžiusi, online pliusas tas, kad gali bet kur prisijungti ir įvesti ką išleidai- t.y., tiek papietavusi darbe, tiek vyras pats gali prisijungti ir įrašyti, jei vedamas šeimos biudžetas. Po visų bandymų visgi man labiausiai pasiteisino excel failiukas- su savomis išlaidų grafomis ir reziumuojančiu tituliniu lapu, kur matosi pajamos, kintamos ir pastovios išlaidos, likutis ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 11 07, 12:36)
Yra labai daug įvairių- vienas galima parsisiųsti ir instaliuoti kompiuteryje (pvz butas), kitas galima pildyti online (pvz kur dingo pinigai?) ir dar visokiausių... Šias abi kažkada esu išbandžiusi, online pliusas tas, kad gali bet kur prisijungti ir įvesti ką išleidai- t.y., tiek papietavusi darbe, tiek vyras pats gali prisijungti ir įrašyti, jei vedamas šeimos biudžetas.  Po visų bandymų visgi man labiausiai pasiteisino excel failiukas- su savomis išlaidų grafomis ir reziumuojančiu tituliniu lapu, kur matosi pajamos, kintamos ir pastovios išlaidos, likutis ir t.t.  ax.gif


aciu 4u.gif
patiko internetinis variantas 4u.gif
Atsakyti