Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

QUOTE(Zoran @ 2006 12 17, 16:13)
Karts nuo karto knygas paskaitykite, gal labiau apsisviesite, bet ne tas kur tik buciniai ir jeblia greblia.
Beje daugumai linkiu fizikos knyga i rankas paimti ir per nauja pastudijuoti, praverstu ir anatomijos knyga, kaip zmogaus kaulu ir raumenu sandara atrodo.


Bet kodėl tada yra taip, kad būtent naktį miegojus ant kažkokio super duper (na tikrai gero ir išgirto čiužinio, tik sorry pavadinimo neatmenu), atsikėliu kaip sulaužyta? Vis išlipau iš lovos... O permiegojus ant papraščiausios sofos, kuri tokia kieta, kad net neįdumba nuo svorio - aš juočiuosi gerai? Tai ką daryti? Prieštarauti savo kūnui?
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2006 12 27, 22:18)
Bet kodėl tada yra taip, kad būtent naktį miegojus ant kažkokio super duper (na tikrai gero ir išgirto čiužinio, tik sorry pavadinimo neatmenu), atsikėliu kaip sulaužyta? Vis išlipau iš lovos... O permiegojus ant papraščiausios sofos, kuri tokia kieta, kad net neįdumba nuo svorio - aš juočiuosi gerai? Tai ką daryti? Prieštarauti savo kūnui?



Jeigu galvoji, kad prie ortopedinio ciuzinio daugumas per pirna nakti ipranta, tai klysti. O siaip koks ten ciuzinys buvo, kiek jam jau metu, koks svoris miegojo ir kiek tu sveri?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2006 12 28, 09:14)
Jeigu galvoji, kad prie ortopedinio ciuzinio daugumas per pirna nakti ipranta, tai klysti. O siaip koks ten ciuzinys buvo, kiek jam jau metu, koks svoris miegojo ir kiek tu sveri?


Čiužinys gana naujas, lateksinis (kiek žinau pirktas ne LT). Nežinau kokiam svoriui skirtas, bet šiaip lova skirta dviems žmonėms, miegojau viena smile.gif Jei pasidarys man labai svarbu, skambinsiu tiems žmonėms, pas kuriuos buvau ir klausiu daugiau. Bet ne čia esmė. Man esmė mano pojūčiuose ir savijautoje 4u.gif

Šiandien parsivežim savo čiužinį Ieva orto, tai gal kitą savaitę pasakysiu kokia mano savijauta, nuo sofos perėjus miegoti ant jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 28 gruodžio 2006 - 09:29
Norėčiau paklausti, gal kas esant pirkę Dormeo Orthopedic čiužinį. Ar jie tikrai geri, kad taip reklamuoja g.gif .
Atsakyti
mes siandien nusipirkom ciuzini ax.gif "ivo ciuziniuose".. papulkininkas P+
buvom nueja i ollo baldus, isgyre labai buvo mums juos, kadangi nebuvo aprasymo ir kainos mus dominancio ciuzinio, tai kreipemes i konsultanta iskart, ne tiesiogiai bet buvo pasakyta kad tas ciuzinys yra sudas, paskui apie kita irgi sudas, tai galiausia supratau taip kad viskas yra sudas ir geriausia butu man miegoti ant groteliu tiktais biggrin.gif ai ne, dar sake galiu miegoti ant latekso bigsmile.gif ale kad as nenoriu ant jo miegoti bigsmile.gif viena akimirka net buvo toptelejusi mintis kad ten pac musu gerbiamas Zoran ir buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2006 12 28, 20:37)
mes siandien nusipirkom ciuzini  ax.gif  "ivo ciuziniuose".. papulkininkas P+
buvom nueja i ollo baldus, isgyre labai buvo mums juos, kadangi nebuvo aprasymo ir kainos mus dominancio ciuzinio, tai kreipemes i konsultanta iskart, ne tiesiogiai bet buvo pasakyta kad tas ciuzinys yra sudas, paskui apie kita irgi sudas, tai galiausia supratau taip kad viskas yra sudas ir geriausia butu man miegoti ant groteliu tiktais  biggrin.gif  ai ne, dar sake galiu miegoti ant latekso  bigsmile.gif  ale kad as nenoriu ant jo miegoti  bigsmile.gif  viena akimirka net buvo toptelejusi mintis kad ten pac musu gerbiamas Zoran ir buvo  blink.gif


O jus tik pagal kainas ir aprasymus perkate ciuzinius, net nebandote, daugiau nepasiaiskinate? Gaila man jusu.
Reklamos aukos, tikekite kuom norite, jei jums nuo to geriau. Tik po to pardaveju nekaltinkite. Zinokite, kad yra pardavejai ir yra konsultantai, yra abu viename, ir yra daug patyre ir deja skersa ant gamintoju pasaku. O va kuriu jus klausote galite patys pasirinkti. As kol kas nenoriu labai konkreciai ispeikti visu pasirinkimus, suabsoliutinti visas tiesas, ar tiesiog kiekvienam isrinkti kas geriausiai, nors tai daug maz zinau ir galiu rizikuoti, bet kas man is to?
Atsakyti
o tai ka daryti tiems kurie negali sau leisti ciuzinio uz kelis tukstancius? g.gif miegoti ant zemes? blink.gif o gal isvis nemiegoti..
as ir neieskojau kazko super duper, neuzdirbu pati, tai as jau labai laiminga ir toki 'suda' (jusu gerbiamas Zoran akimis) isigijus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2006 12 29, 00:34)
o tai ka daryti tiems kurie negali sau leisti ciuzinio uz kelis tukstancius?  g.gif  miegoti ant zemes?  blink.gif  o gal isvis nemiegoti..
as ir neieskojau kazko super duper, neuzdirbu pati, tai as jau labai laiminga ir toki 'suda' (jusu gerbiamas Zoran akimis) isigijus tongue.gif


Vat čia teisa... ax.gif Reikia prisiminti ir tai, kad tikrai ne visi gali sau leisti pirkti geriausias prekes.

Zoran komentarai man patinka, nors... reikia pasakyti, kartais per grubiai pasakomi. Ir tuo pačiu jam turiu pasiūlymą: 4u.gif
Senojoj temoj tikrai yra vertingų patarimų, bet yra ir didelis minusas tos temos. Pvz. aš ją vieną vakarą perskaičiau vienu prisėdimu prie kompo. Taip kol skaičiau, tikrai žinau, kad buvo patarimų, bet perskaičius viską (taip pat ten yra ir barnių) viskas susijaukė galvoje biggrin.gif Tad siūlyčiau Zoran, dar kartą viską išrinkti/iš naujo parašyti vienoj žinutėj (vėliau iškilus klausimams, tą žinutę bus galima daryti copy/paste ir nereiks kalbėti apie tą patį). Bet ji turėtų būti išsami. Pvz. :
1. Kokie čiužiniai geresni ir kodėl? (lateksiniai ar spyruokliniai).
2. Geriausi/rekomenduojami lateksiniai čiužiniai (firma ir čiužinio pavadinimas)
3. Geriausi/rekomenduojami spyruokliniai čiužiniai (firma ir čž. pavadinimas)
4. Kadangi ne visi bus pajėgūs įsigyti įsigyti geriausius, vadinasi tokios pat info reikia ir apie geriausius iš prastesnių.
5. Dar kokios nors subtilybės.

Prašom nepykti, čia tik pasiūlymas unsure.gif
Atsakyti
Taip, taip ir aš norėčiau sužinoti kokie čiužiniai yra geresni ar lateksiniai ar spyruokliniai ir kokia jų kaina, o paskui man spręsti ar įpirksiu ar ne. Nesu reklamos auka, bet pasidomėti verta.
P.S.
O kaip kitaip sužinosiapie prekes, jei nebus reklamų.
Atsakyti
aš kažkaip mąstau apie lateksinį "Kaliope" iš Lono, gal kas turit ir kaip sekasi ant jo miegot? g.gif jei neklystu, tai labai panašus į "Kristyna", geresnės kokybės ir aukštesnis kelias centimetrais... pas tėvus kelis metus naudojamas dar "Kristynos" pirmtakas, tai oi kaip smagu kartais būna jų lovą okupuoti ir miegas tenai toks saldus... vienas minusas - kad čiužinys plonas ir atsisėdus ant lovos krašto taip nemaloniai atsiremi į medinį kraštą... tai mąstau, jei bus čiužinys aukštesnis, gal to būtų įmanoma išvengti ir tikrai kažin kiek jis turėtų būti išlindęs virš lovos rėmo g.gif
Atsakyti
Aš miegu ant Tempur čiužinio.Man tai thumbup.gif niekur kitur nebeišsimiegu,nors,žinoma,prie jo pratinausi savaitę.Tik niekaip jų pagalvės neprilipo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexxi: 31 gruodžio 2006 - 13:33
QUOTE(vilmak @ 2006 12 22, 17:54)
Vat ir mane kažkodėl Gemega domina... Kiek jūs už čiužinuką mokėjot?
Gal kas turit Gemegos čiužinių? Kaip jie?


1500lt mokesim uz 180*200 ismatavimu ciuzini, spyruoklinis, kietas biggrin.gif
mano uosviai turi, tai man jis visai nieko, sake truputi suminkstejo, bet kol kas tai netrukdo jiems normaliai miegoti ax.gif
Atsakyti