Įkraunama...
Įkraunama...

Nekakoja į puodelį

Sveikos, mamytes 4u.gif

Mano jaunėlis jau pora mėnesiukų šlapinasi tik į puodelį, ir visą dieną nėra jokių problemų, bet va kai prispiria rimčiau, jis kazkodel tik atsisėda ant puodelio, po sekundės pašoka ir nubėges i kitą kambarį ar kampą-pakakoja ant žemės. Pasitaiko, kad ir į puodelį pasituština, bet čia jau išimtinais atvejais doh.gif
Pirmasis sūnus taip nesielgė. Ar cia normalu pradžioje? g.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Pasidalinkit savo patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
oj...tas puodas....as vis tikiuosi kad tas laikas kai jis sedes..... ateis greit smile.gif
Atsakyti
Prisimenu mano sesers vaikas padarė kakų ant stalo visi pasijuokė, matyt jam labai patiko.Sysių darydavo į puoda ir nuogu užpakaliu bėgdavo kakot kur papuola.Gal ir jūs pasijuokėt kai pirma karta padarė ant grindų ir vaikas suprato, kad čia gerai.Pabandyk pasodinti ant puodo tuolete ir pati atsisėsk ant unitazo ir padėk jam stenėti.Taip aš savo sūnų išmokiau kakot į puoda.Vėliau užteks tik šale patupėti ir pastenėti biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis iš viso ,- kakoja tik i vonią!!! doh.gif doh.gif doh.gif Užsimano kakų ir šaukia :"Plaut!". Tada nunešu į vonią , ten pakakoja ir tada liepia plaut. Ant puoduko net nesėda , kai kakų nori. Bijo. O jei būna kambary nuogas , tai prikakoja ant grindų. Puodukas ir apskritai "kakė" yra šiuo metu jo gyvenimo siaubas didžiausias... smile.gif Tikiuosi , kadanors viską darys į puoduką ir "kakės" nebijos... smile.gif
Atsakyti
As kartu su vaiku pasteniu, kad kakuti padarytu, bet vistiek eina kitur pasitustinti doh.gif
Pirmus kartus jis kakojo i puodeli, bet po to staiga ant zemes uzsimane ir tikrai nesijuokem is to, nes buvau apstulbusi. ir dabar nejuokinga kai ant kilimo tai padaro g.gif
Daug kalbejom su mazuoju ta tema- aiskinom, na bet ziuresim kaip ten toliau bus. g.gif
Atsakyti
mano didzioji dukryte irgi kazkodel kakuti darydavo ant zemes,bet aciu dievui viskas truko gal kokias tris dienas, ir viskas susitvarke biggrin.gif . O kaip bus su mazaja tai net bijau pagalvot,nes jinai tokia pasiutus
Atsakyti
maniskis tai netik kad ant grindu pakakodavo,bet dar ir valgydavo savo ismatas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2006 11 15, 14:10)
maniskis tai netik kad ant grindu pakakodavo,bet dar ir valgydavo savo ismatas doh.gif


mano Gretute tai seses kakuti ragavo doh.gif ,bet nieko,isgyveno clap_1.gif . Isgyvenau ir as. Tik pries tai isploviau burna tongue.gif
Atsakyti
mano mergaite tai pirmiau ismoko kaku i puoduka daryti o tik po kokiu 4 menesiu pradejo prasytis sisi.
Atsakyti
mano mažius tik nesenai pradėjo į puoduka sysiuka daryt,o su kakojimu kaip ir tu Jurlin kovoju,bet mes vyresni.
Ankščiau kakojo stovėdamas,o dabar jei nori tai nueina į kitą kambarį užsidaro duris ir atsitupes,bet ne vienoj vietoj padaro savo tortukus.Tada nueina į toleta pasiima toletini popierių ir viska surinkes išmeta i klozeta ir nuleidžia vandenį.Dar tiesa pakiša man užpakaliuka,kad nuvalyčiau.
Atsakyti
Gal padės rolleyes.gif

Kada pratinti vaiką sėstis ant puoduko?
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 03, 20:06)

MES JAU SENIAI BE PAMPERSU, TAI MAN TA TEMA NETINKA blink.gif
Atsakyti