Įkraunama...
Įkraunama...

Kur perkat mėsą, paukštieną

Mums jau beveik 6 men., mazdaug po menesio zadu ivedineti mesyte. Kur jus perkate? Ir ar saldyta perkate? Kazkaip is prekybos centru man nedrasu g.gif , o turguje irgi gal ne visada sukontroliuoja kad butu sviezia ir pan.?
Atsakyti
as kazkaip daugiau uz turgu mirksiukas.gif bet triusio niekur nepavyksta gauti doh.gif Gal kas isduos paslapti, kur ir kas Kaune prekiauja triusiais?Ar dabar nelabai tu triusiu buna (turiu galvoje, kad pavasaris -nesezonas)
Atsakyti
As tai perku turguje ,is PC ne karto nebandziau pirkti,man ten itartinai atrodo...
Atsakyti
Mes tai kalakutiena perkam, triusienos nebandem. Girdejau, kad sveikiausia mesa, bet kad as pati jos nevelgyciau, nezinau, kazkodel man slykstu triusi valgyti, tas pats kas varle. tai ir vaikui nedaviau. Valgom kalakutiena, vistiena, kiauliena, jautienos nelabai megsta, lasisa... smile.gif
Atsakyti
Na dar neperku bet jau neuzkanu reiks pirkti tai dar nezinau kur cia geriau butu pirkti g.gif
Atsakyti
Aš perku visur: ir prekybos centruose, ir turguje. 4u.gif
Atsakyti
mums labai pasiseke, tetis mano augina triusius, tai vis mums mesytes atveza.. ax.gif o bandem pirkti is PC kalakutienos, tai ne tik dukryte apsinuodijo, bet ir mums nelabai gerai buvo blush2.gif tai dabar tik gryna mesyte perkam 4u.gif
Atsakyti
sveika,

mums jau 6 men ir mes jau kosyte su mesyte valgome nuo 5 men, perku PC mesa, aisku sviezia visada ,o ne saldyta.saldyta nelabai manau maziukui.kai perku visada pasakau pardavejai ,kad perku mazyliui,ir jos visada jau man parupina pacios svieziausios mesytes wub.gif
Atsakyti
As perku prekybos centruose, ir pagrinde triusiena. Bet reikia atkreipti demesi i galiojimo data ir isvaizda. Neseniai maximoj pirkau triusiena, tai kai namuose ispakavau toks kvapelis itartinas pasirode. g.gif Tai dabar ir nezinau ka daryti gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 05 07, 22:46)
As perku prekybos centruose, ir pagrinde triusiena. Bet reikia atkreipti demesi i galiojimo data ir isvaizda. Neseniai maximoj pirkau triusiena, tai kai namuose ispakavau toks kvapelis itartinas pasirode.  g.gif Tai dabar ir nezinau ka daryti  gun_rifle.gif




reikia pamineti pardavejai ,kad perkate mazyliui ir neimti tokios mesos kuri yra jau supakuota,reikia pirkti sveriama, ir aisku ziurint kokiame prekybos centre perkate, as tai jau zinau kuriuose svieziausia buna,o kur ne ,bet aisku visur gali pasitaikyti visko.
Atsakyti
O kodel turguj labiau patikima negu PC? g.gif Man kaip tik atvirksciai atrodo.
Atsakyti
Perku turguje. Kartais faršą perku ir PC "Iki".
Atsakyti