Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

as tai pakvietimus pirkau, bet radau labai grazius tokius prabangiai atrodancius. tada nupirkau tokio skaidraus popieriaus, na kaip skaidruols buna ir ant jo atspausdinau teksta.

Gerb. __________,

Netrukus ateis ta diena, kai mes, I____ ir __________,
prisieksime amžiną meilę ir tapsime šeima.
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti mūsų sutuoktuvėse.
Santuoka bus laiminama šeštadienį, 2004 m. rugpjūčio ___ d., 1330 val. Alytaus Švč. Mergelės Marijos, krikščionių pagalbos,
bažnyčioje, Jurgiškių g. 4, Alytuje.
Vestuves atšoksime kavinėje “Pušelė", Punios miestelyje.

jaunavedžiai I____ ir _________

Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2005 03 31, 14:38)
as tai pakvietimus pirkau, bet radau labai grazius tokius prabangiai atrodancius. tada nupirkau tokio skaidraus popieriaus, na kaip skaidruols buna ir ant jo atspausdinau teksta.

Gerb. __________,

Netrukus ateis ta diena, kai mes, I____ ir __________,
prisieksime amžiną meilę ir tapsime šeima.
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti mūsų sutuoktuvėse.
Santuoka bus laiminama šeštadienį, 2004 m. rugpjūčio ___ d., 1330 val.  Alytaus Švč. Mergelės Marijos, krikščionių pagalbos,
bažnyčioje, Jurgiškių g. 4, Alytuje.
Vestuves atšoksime kavinėje “Pušelė", Punios miestelyje.
                     
                                                                  jaunavedžiai  I____ ir _________


O kur pirkai, jei ne paslaptis?
Atsakyti
pirkau Vilniaus knygyne ten kur kitoj pusej Vaiku pasaulio. bet cia buvo pernai:))) taciau gal ir siemet dar ju liko:))))
Atsakyti
Merginos, kur galima įsigyti normalių pakvietimų Kaune? Kažkoks košmaras, perėjau knygynus, nu visi tokie nuobodūs ir standartiniai cry.gif Nežinau, net ką daryti. Gal pirkt paprasčiausiai atvirutę ir joje įrašyti tekstą?...
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2005 04 10, 12:55)
Merginos, kur galima įsigyti normalių pakvietimų Kaune? Kažkoks košmaras, perėjau knygynus, nu visi tokie nuobodūs ir standartiniai cry.gif Nežinau, net ką daryti. Gal pirkt paprasčiausiai atvirutę ir joje įrašyti tekstą?...

na aš tai centriniam knygyne išširinkau, bet pirkau prieš gerą 1,5 mėn. smile.gif tiesa, gal dar pabandyk ožeškienės g. 18A yra puse plus spaustuvė. jie gana gražius atvirukus gamina. 4u.gif
Atsakyti
as keleta kvietimu pirkau knygyne senamiesty, ant vilniaus ir dauksos gatves kampo...keliu rusiu buvo..man vieni visai nieko pasirode...
Atsakyti
Atčiū mergaitės už pasiūlymus. Šiandien brangusis parveš kelis pavyzdukus iš Vilniaus, Elsteros. Kažkaip lyg ir neužpildyta niša su tais pakvietimais... Kieno paklausiau, kas daro, tai pasižiūrėjo į mane, kaip į nenormalią blink.gif
Atsakyti
Panelės, ar jūs planuojate po vestuvių svečiams išsiūsti padėkos atvirutes už dalyvavimą vestuvėse ir už dovanas?
Atsakyti
ALMUŠKA, labai gerą mintį davei - apie tai net nepagalvojau, o juk būtų taip gražu iš jaunųjų pusės ar ne?
Atsakyti
ALMUSKA, manau kad butu be galo grazu is tavo puses jei issiustum padeka ax.gif

Pries keleta metu, kai buvome vyro bendradarbes vestuvese ir padovanojome dovana is daiktu saraso, tai atsiunte padeka 4u.gif

SEKMES planuojant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 04 12, 20:05)
ALMUŠKA, labai gerą mintį davei - apie tai net nepagalvojau, o juk būtų taip gražu iš jaunųjų pusės ar ne?


Man tai irgi grazu, tik nezinau, kaip bus su finansais po vestuviu g.gif Pas mumi suplanuotas kiekvienas litas. Nors darom nedideles vestuves (30 sveciu + mes 2), bet iseis nerealiai daug babkiu, kadangi norim padaryti grozio svente, taigi leidziam sau daug. Sumos nerasysiu, nes gal cia mano mama karts nuo kartos pasiskaitineja, o mes nuo jos slepiam biggrin.gif . Teveliu buvo paprasyta tik graziai apsirenkt ir ateit, o jie taip nori viska suzinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2005 04 10, 12:55)
Merginos, kur galima įsigyti normalių pakvietimų Kaune? Kažkoks košmaras, perėjau knygynus, nu visi tokie nuobodūs ir standartiniai cry.gif Nežinau, net ką daryti. Gal pirkt paprasčiausiai atvirutę ir joje įrašyti tekstą?...


Aš tai irgi nieko tokio įspūdingo neradau, tai pagalvojau, kad gal geriau pati pasidarysiu tuos kvietimus. Sumaketavau, kaip norėjau, kad atrodytų, įdėjau mūsų nuotraukytę, o paskui nunešėm atspausdinti su spalvotu spausdintuvu ant storo popieriaus. Atspausdinus gavosi dar gražiau, nei tikėjausi ax.gif . Bent jau kas jau matė, visi sako, kad labai gražūs kvietimai thumbup.gif
Atsakyti