Įkraunama...
Įkraunama...

Shumaheriai, Alonsai, Hakinenai Lietuvos gatvėse

Ech, kaip man atsibodo tie su savo ale sportinem masinom ir ale Shumaherio sugebejimais, kad ir vakar, sustojau priesais pagrindini kelia, eismas buvo labai intensyvus, kad iskart ilisti i pagrindini, butu reikeje ''parizikuoti'', be to mano ''gazas'' kartais uzsikerta, todel sustojau, pastovejus gal 10 sekundziu, is galo jau pypsina (kiek tik jegos ledzia) Shumaheris, tada atsidaro langa ir dar kazka rekti pradeda, tipo, vaziuok greiciau (bet ne tokiom mandagiom frazem lotuliukas.gif ), tada prasibrauna man is desines (per Marytes plauka nuo mano masinos) ir jau tada abu stovim vienoj juostoj, isvaziavom i sankryzos viduri vienu metu ir as ji dar turejau praleisti, nes ''naglai'' mane stume is juostos ir butu nuvares mano masinos sona.

Dar prisiminiau, kai pirma karta isvaziavau su instrukorium i gatve ir uzgesau, tai, kad pradejo pypseti is galo dar vienas Sumaheris, paskui kai dejo ''ant gazo'' aplenke dar kazka kiauktelejo mano pusen ir nuruko su savo "burbulidu". Man tiesiog nesuvokiama, kaip galima pypseti ir dar masinai su M zenklu blink.gif

Tokiu situaciju pasitaiko vos ne kasdien, pyktis ima, ziurint i toki ''ereliu'' bukuma ir pasiputima cool.gif Kaip jus reguojate tokiose situacijos ir gal turit kokiu metodu, kaip tokiems ''ereliams'' pakirpti sparnus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukutis: 16 lapkričio 2006 - 09:54
QUOTE(agniukutis @ 2006 11 16, 10:53)
Tokiu situaciju pasitaiko vos ne kasdien, pyktis ima, ziurint i toki ''ereliu'' bukuma ir pasiputima cool.gif Kaip jus reguojate tokiose situacijos ir gal turit kokiu metodu, kaip tokiems ''ereliams'' pakirpti sparnus? biggrin.gif

Ką jau čia prikarpysi savo gležnom moteriškom rankelėm lotuliukas.gif
Geriausiai karposi tada, kai elgiesi blogiau už juos wink.gif Parodai kas čia viršesnis ir "krūtesnis" biggrin.gif Bet man tokia taktika nėra priimtiniausia smile.gif Na kartais tik blush2.gif
O šiaip dažniausiai palydžiu juos piktai bambėdama ar truputi labai garsiai rėkdama censored2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš, kai su vaiku važiuoju, visada nusileidžiu tokiems. Bet jau jei viena, ir taip naglai iš šono lenda schmoll.gif Tiesa, jeigu jau situacija kritinė, pagalvoju - ir tegu braukia per šoną, bus jis kaltas, bet koja pati stabdį paspaudžia biggrin.gif
Kartais pagalvoju, kad gerai būtų keleivį su kamera pasivežiot ir tokius 'erelius' su numeriais įamžint. Galėtų kelių policija tokį skyrių įsteigt, kur tokius įrašus priimtų ir atitinkamom priemonėm tokius vairuotojus drausmintų. Įsisvajojau biggrin.gif
Faktas kaip blynas - trūksta mūsų vairuotojams kultūros. Tikrai, pikta žiūrėt, kai mašina su avariniu stovi, o visokie nevispročiai signalina vietoj to, kad ramiai aplenktų.
Atsakyti
Aš galvojau, kad labai nervinsiuos (gi su 70 važinėju biggrin.gif ), kai tokie ims pypsint...ale kol kas kažko nusispjaut man į juos (na nedažnai ir pypsina dar, kol kas daugiau geranoriškų teko sutikt)...tegu sau isterikuoja (na aišku kol mašinos nedaužo), o aš sau situaciją kely stebiu - kažkaip man atrodo, kad jin kur kas svarbesnė už juos...O kad atgal kažkaip sureaguosi - nu gal žmogui tik to ir norisi pasikoliot, o va nesulaukia jokios reakcijos lotuliukas.gif Kažko tie "profai" labai į isterijas linkę lotuliukas.gif
Atsakyti
as dar neturiu teisiu, bet tenka daznai keleive pabuti, tai prisiziurejus visokiu blink.gif , bet kaip sakant, kai as vairuosiu duosiu durniams kelia biggrin.gif , del manes tai nors i stulpa trenkiasi, jei tokie visur pirmi nori buti, kapinese vietos uzteks irnesakyk.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 16 lapkričio 2006 - 11:25
Yra keliuose idiotu, kurie per savo idiotizma ir visiska nesigaudyma sukelia avarines situacijas. prie tokiu priskirciau dauguma "ereliu" ir dauguma ziopliu. masinai su M zenklu esu ir as pypsejus ax.gif nes bande blondine mokine susikooperavus su nagluoju instruktorium uzkisinet specialiai.. Busima "erele" matote.
Siaip keliuose labai nemegstu letapedziu ir "stabdziu".. kaunietes zinot Barsausko - Breslaujos sankryza (ten jau sviesofora pastate, bet nzn ar jau ijunge), tai ten, kur reikia is issukt i kaire... Esu stojus i antra eile, nes kazkoks stabdis nuosirdziai lauke, kol turbut nei vienos masinos neliks, kad galetu pasukt. Avarines situacijos nekeliau, gelbejausi nuo liudno stypsojimo kamstyje biggrin.gif
O ereliams, kurie kelia pavoju sau ir kitiems..ai, neturiu as jiems graziu zodziu. Kai aplenkia, uzkisa pries pat nosi ir dar pastabdo - pazibinu ilgom. Kokie 2 is 10 pamirksi avariniu. .atsipraso. tai sioks toks auklejamasis reikalas vyksta biggrin.gif
Atsakyti
jei man iš paskos važiuoja ir mirksi tai tada mėgstu susilygint su gretimoj juostoj važiuojančia mašina ir taip lygiai važiuot kad negalėtų niekaip aplenkt. Uoj kaip pasiunta, rodos gali matyt putas drimbančias pro langus smile.gif)

Paskui kai apsilenkia mėgsta gąsdint ant stabdžių mindami, bet aš jei matau kad keičia kryptį ir stabdau - niekad dar neįvažiavau. Vienas taip labai stengėsi užkišt kad vos į šoną man neatsitrenkė.

Ai buvo dar kad man važiuojant žiedu įsivaizdavo kad įvažiuot į žiedą su geltona sportine mašina yra pirmenybė - o aš sau ramiai lekiu ir neketinu praleisti, tai teko jiems stabdyti kad net padangos cypė - tai taip suputojo, prisivijo, taranuot bandė - stūmė prie bordiūro - ale kai pajutau kad mano vėtros kalpokai bordiūrą braukia tai sustojau o jie ir nulėkė.

Dar būna tokie kurie mėgsta prie šviesoforo išrasti dar vieną papildomą juostą ir visus apvažiuoti - tai tokių nepraleidžiu - jei nori tegu laužo mano mašiną - vienas džipas vos į tilto atramą neįvažiavo bandydamas mane per nesamą pirmą juostą aplenkt - nu ir tegu biggrin.gif

Na nėra pas mus kultūros vairavimo jokios. Asilai tokie su pampersais važinėja ir verkia jei kas jiems sutrukdo kojos nuo gazo nenukelt. Dažnai ir praleidžiu tokius - galvoju važiuok, nu nes dar apsiverksi...

Mano aplinkos žmonių tarpe galioja tokie posakiai - brangus sport. automobilis - tai p***o pakaitalas, arba - automobilio kaina atvirkščiai proporcinga intelekto kiekiui. iš tikrųjų dažnai tie asilai protiškai neįgalūs - ir neįgaliųjų stovėjimo vietomis užtai drąsiai naudojasi.

Atsakyti
Visai nuprotejote? jeigu lenkia is desines, vadinasi, reikia zmogui pasukt sankryzoj i desine..jam zalia rodykle, tai ir pasidaro dar viena juosta. Tokius, kurie pasignalizavus ilgom nesitraukia is specialiai neleidzia aplenkt - pagatava uzmust. Ka zino, gal as i ligonine skubu, gal bloga, gal gimdau, gal siaip kokia beda, gal i darba ar i egzamina veluoju.. O ciamat sustrumas- nepraleisiu. doh.gif
Jei stabdai eisma - naturalu, kad tokios reakcijos susilauki.. Yra viena nerasyta taisykle - pirma juosta letesniems, o antra greitesniems. jei ilindai i antra juosta - spausk, o ne savo kazkokius principus demonstruok. Ir ne jie nemandagus kely, o Tu.. Toks jausmas, kad vienintele pasirenki idealu greiti ir visi like turi taikytis prie Taves. Nesamone.
Atsakyti
Na man pries pora dienu irgi tokia "erele" kazka bande demonstruoti kelyje...vaziuoja labai letai pries mane su bemsu((~98m), itariu arba ne jos, o kavalieriaus, arba tetukas ka tik nupirko, jai 18-19m), na as galvoju sankryzoj pasuksiu ir paskui aplenksiu ja, arba ji normaliai vaziuos...o ji, sankryzoj sustojo, ir stovi specialiai ijungusi posuki...gale manes dar 2masinos...nu pajudejo siaip netaip....ir specialiai velkasi ir vidury kelio!...as ja lenkt, o ji maza to kad neleidzia aplenkt, tai dar vaziuoja ir stabdo... mad.gif nu gi jprst...jau pradejau bambet, galu gale pasitrauke, as ja aplenkineju, tai si sedi zvengia ir kazka dar bamba...tai norejau aplenkusi jai palei nosi sustabdyt, ale pagalvojau kad neverta, nes pas ja salia keleivis sedejo,kaip ir liudininkas,tai iseitu taip kad as kalta, o aplinkui nebuvo zmoniu kurie galetu paliudyti, kad ji issidirbinejo ant kelio...tai tiesiog ir nuvaziavau laaabai stipriai bambedama ant jos... doh.gif labai siutina tokie invalidai, kurie mano kad vaziuodami su naujesne (krutesne?) masina ant kelio gali issidirbineti bele kaip ir nepaisyti jokiu taisykliu... gun_bandana.gif jei dar ta vista paklius man po nosim, ir vel issidirbines, tai tikrai pakisiu masina(aisku jei vaziuosiu be vaikucio) ir islipusi marmuze atidauzysiu.... box.gif aisku nekulturingai pasielgsiu, bet kazkaip reikia juos nuleisti ant zemes... rolleyes.gif nu va kiek daug prirasiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 16, 14:13)
Visai nuprotejote? jeigu lenkia is desines, vadinasi, reikia zmogui pasukt sankryzoj i desine..jam zalia rodykle, tai ir pasidaro dar viena juosta. Tokius, kurie pasignalizavus ilgom nesitraukia is specialiai neleidzia aplenkt - pagatava uzmust. Ka zino, gal as i ligonine skubu, gal bloga, gal gimdau, gal siaip kokia beda, gal i darba ar i egzamina veluoju.. O ciamat sustrumas- nepraleisiu.  doh.gif
Jei stabdai eisma - naturalu, kad tokios reakcijos susilauki.. Yra viena nerasyta taisykle - pirma juosta letesniems, o antra greitesniems. jei ilindai i antra juosta - spausk, o ne savo kazkokius principus demonstruok. Ir ne jie nemandagus kely, o Tu.. Toks jausmas, kad vienintele pasirenki idealu greiti ir visi like turi taikytis prie Taves. Nesamone.

Tai matyt tada labai mūsų šalyje daug sergančių, besibloguojančių, gimdančių ir pan. biggrin.gif Išties aš pati stengiuos suprasti, kad kartais žmogus gali skubėti dėl tokių rimtų priežasčių, bet tai iš kokių 10 lekiančiu 1 ar 2 tik yra didelė bėda. Kiti lekia iš "krūto įpročio" ir dar kiti dėl to, kad nesugeba savo laiko susitvarkyti ir veluoja, o tai jau ne pasiteisinimas lėkti ir kitiems mirksėti. Eismo greitis yra aiškiai nustatytas ir jei žmogus važiuoja leidžiamu greičiu neturi jokios teisės jam mirksėti ir kitaip terorizuot biggrin.gif Taisyklės tokios nėra smile.gif Bent jau Vilniuje tikrai smile.gif Kaune lyg irgi atvirkščiai. Kas žino šitą nerašytą taisyklę tai ir velkasi antroje juostoje, paskui visus kitus "greitaeigius" biggrin.gif Pirma juosta važiuoja greičiau smile.gif Kartais net paskui autobusą lotuliukas.gif
Atsakyti
Liepute> drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Tapkute> taip, taip.. Kaune vieni begalviai, o jau vilnieciai - nuostabus vairuotojai. kazkaip nepastebejau, kad Vilniuj isvis greiti ribojantys zenklai kazka reikstu - visi priletina tik pries "saudyklas". pvz: greitis 60, visi varo 80.. isvis nereiktu gal rupintis, kodel kitas skuba.. jei jau skuba - vadinasi reikia. Negi sunku pasitraukt i kita juosta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 16 lapkričio 2006 - 13:32
QUOTE(Lieputė @ 2006 11 16, 14:23)
tai norejau aplenkusi jai palei nosi sustabdyt, ale pagalvojau kad neverta, nes pas ja salia keleivis sedejo,kaip ir liudininkas,tai iseitu taip kad as kalta, o aplinkui nebuvo zmoniu kurie galetu paliudyti, kad ji issidirbinejo ant kelio...

Mano vaikinas dažnai irgi grasina visokiems tokiems "nervintojams", kad pakiš mašiną. Labai jį baru už tai biggrin.gif Ir tave pabarsiu blush2.gif 4u.gif
Man toks idiotiškas poelgis tik parodo, kad esi dar žemiau jos. Aš nesilaikau visada taisyklės "duok durniui kelią", bet šiuo atveju dar didesniu durnium taptum pati taip padarius.
Atsakyti