Įkraunama...
Įkraunama...

Shumaheriai, Alonsai, Hakinenai Lietuvos gatvėse

QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 16, 14:13)
Visai nuprotejote? jeigu lenkia is desines, vadinasi, reikia zmogui pasukt sankryzoj i desine..jam zalia rodykle, tai ir pasidaro dar viena juosta. Tokius, kurie pasignalizavus ilgom nesitraukia is specialiai neleidzia aplenkt - pagatava uzmust. Ka zino, gal as i ligonine skubu, gal bloga, gal gimdau, gal siaip kokia beda, gal i darba ar i egzamina veluoju.. O ciamat sustrumas- nepraleisiu.  doh.gif
Jei stabdai eisma - naturalu, kad tokios reakcijos susilauki.. Yra viena nerasyta taisykle - pirma juosta letesniems, o antra greitesniems. jei ilindai i antra juosta - spausk, o ne savo kazkokius principus demonstruok. Ir ne jie nemandagus kely, o Tu.. Toks jausmas, kad vienintele pasirenki idealu greiti ir visi like turi taikytis prie Taves. Nesamone.


Aš važiuoju tiek kiek ir dauguma, nieko nestabdau o antra juosta dar ir lenkiu kitus - tik ne taip žymiai kaip anie laksto +50kmh. Kokia dar bėda - didžiausia bėda tai bukumas, nereikia lialia apie ligonines - ne darželinukai esam. Nors galvelę pasigydyt neprošal gal būtų užsukt ligoninėn...

Kurie suka į dešinę moka parodyti posūkio signalą, ir išvis nesupratai apie ką aš rašiau.
Būna taip, kad pirma juosta tik į dešinę. antra - tiesiai. Ir tiesiai už sankryžos yra jau tik viena juosta. Tai va bando per pirmą juostą išvažiuot į sankryžą ir įsimalt tarp tų kurie normaliai antra juosta tiesiai taiko. Tai aš tokių neįleidžiu - tegu ir stovi vidury sankryžos, arba tegu kas už manęs praleidžia - nemėgstu tokių naglybių ir nesiruošiu nusileisti.

O dėl posūkio į dešinę dar - tai kai nėra tam specialios juostos aš stengiuosi palikti tarpą kad tie kas suks turėtų kaip pravažiuot - čia šitoj vietoj viskas normaliai. Ir pati džiaugiuos kai kiti man vietos palieka.
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 16, 14:26)
Liepute>  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Tapkute> taip, taip.. Kaune vieni begalviai, o jau vilnieciai - nuostabus vairuotojai. kazkaip nepastebejau, kad Vilniuj isvis greiti ribojantys zenklai kazka reikstu - visi priletina tik pries "saudyklas". pvz: greitis 60, visi varo 80.. isvis nereiktu gal rupintis, kodel kitas skuba.. jei jau skuba - vadinasi reikia. Negi sunku pasitraukt i kita juosta?

Ei aš nieko blogo nesakiau apie Kauną verysad.gif Matyt ne taip supratai. Vilniuje ne antra juosta greičiau juda, o pirma, t.y. atvirkščiai nei pvz. Vokietijoje ir kt. šalyse. Ir sakiau, kad nežinau kaip Kaune, nes per retai būnų, kad pastebėčiau, tačiau, kiek pamenu lyg irgi kažkaip panašiai kaip ir Vilniuje smile.gif drinks_cheers.gif
Pasitraukti tikrai nesunku, ir visada pasitraukiu jei yra KUR trauktis smile.gif Kartais nebūna, o ereliai tikisi, kad tu ant stulpo su ta maške savo užsilipsi, kad ponas su BMW galėtų pravažiuoti kur skuba biggrin.gif
Atsakyti
Tai persiprasau..reikejo situacija aiskiau nusakyt. O galvele gal ir pasigydysiu, dekinga uz pasiulyma. Gal galetum parekomenduot pas ka?
Bet kokiu atveju, principu ileisiu-neileisiu demonstravimas kelyje ne visad teisingas. Pasiziuri, kas uz vairo sedi ir aisku, ar ileist ar ne.. Va tik, kai nepadekoja ileisti, tai tada doh.gif
O tokius, kurie lekia greiti virsydami +50 km/h praleidziu. 1) jei toks reztusi man i masinos gala - kazi kas is manes liktu..greitis vistik. 2) velniazin kas ten vaziuoja, paskui dar pats kaltas liksi.
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2006 11 16, 14:34)
Būna taip, kad pirma juosta tik į dešinę. antra - tiesiai. Ir tiesiai už sankryžos yra jau tik viena juosta. Tai va bando per pirmą juostą išvažiuot į sankryžą ir įsimalt tarp tų kurie normaliai antra juosta tiesiai taiko. Tai aš tokių neįleidžiu - tegu ir stovi vidury sankryžos, arba tegu kas už manęs praleidžia - nemėgstu tokių naglybių ir nesiruošiu nusileisti.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Aš irgi niekada nepraleidžiu kai naglai lenda. Jei iš kokio šalutinio, matau kad žmogus pasukt niekaip negali visada praleidžiu, bet va kaip Shyna aprašytoje situacijoje NIEKADA. Kodėl vieni gali pastovėti porą šviesaforų, o kiti ponai ne?
Atsakyti
Zhmonijau, gal ne taip supratai. Aš irgi nepraleidžių tų, kurie stengiasi aplenkti kamštį lėtėjimo juostomis, o paskui pirmiau visų grįžti į tą pačią juostą. Nu sutikite, būna tokių gudručių, kur lėtėjimo juostomis apvažiuoja, o paskui lenda naglai į tarpelį... nu, dievaži, pritrankyčiau tokius, jei tik galėčiau cool.gif jie, mat skuba, o visi kiti - ne, iš malonumo kamšty stovi doh.gif
Atsakyti
is kur Vilniuje zinot ar vairuotojas vilnietis, nes cia tokiu gezu privaziuoja is visos Lietuvos doh.gif , o paskui o kokie vilnieciai blink.gif .

ir beja kartais lenkia troleibusu ir autobusu stoteliu pagalba, vadinomosiomis kisenemis biggrin.gif , linksma ziuret, kai tris juostas padaro is dvieju, o paskui negali isvaziuoti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 16, 14:39)
O galvele gal ir pasigydysiu, dekinga uz pasiulyma. Gal galetum parekomenduot pas ka?


Apie pasigydymą aš kalbėjau apie tuos kuriems yra trauma psichologinė stabdį nuspaust...

Ir ne kiekvienu atveju nepraleidžiu - įvairiai būna elgiasi tai ir aš atitinkamai atsakau. Šeip jau be reikalo į antrą juostą nevažinėju įlindus - paprastai pati kažką lenkiuosi, tik +- normalesniu greičiu - pvz jei leistinas 100, tai kokį 115 paimu. Ir kažkaip menkas noras kyla trauktis ir praleist - tenka palaukt kol aš apsilenkiu ir grįžtu į pirmą juostą.

Apie Kauną ir Vilnių buvo kalba - aš šeip Kaune kasdien važinėju - tai lyg ir normaliai antra juosta greičiau paprastai juda, išskyrus ten kur daugumoj būna pirma juosta pristatyta mašinų tai belieka 1 važiavimui tinkama juosta.

Vilniuj buvau mažai su mašina, ką pastebėjau tai aiškiau ženklai išdėstyti, iš anksto rodyklės ant juostų baltos - lengviau žinot kur rikiuotis. ir pastebėjau kad Vliniuj geltonas signalas tolygu žaliam - per jį dar 4 mašinos pralenda - gal ir gerai, mažiau kamščių.
o Kaune tai net linijų daug kur nėra, virš sankryžų juostų ženklų nėra, netvarka žodžiu. prie mirksinčio žalio jau visi stoja smile.gif
Atsakyti
Mano vyras kartais taip daro: ivaziuoja i kelkrasti/kita juosta ir aplenkia stovincius kamstyje.. Labai pykdavau is pradziu, bet paskui pamaciau, kad kartais tai visai ne kamstis, o: 1 situacija pasitaikiusi: stovi auto su avariniu - moteris uzgeso prie sankryzos ir nebeuzveda, tai visi stovi kaip bumbukai is galo..pralaukia jau 2-a sviesofora, vietoj to, kad apvaziuotu. 2 situacija: ilendi ne i tarpeli tarp masinu, o i gera tarpa, nes koks senolis kol imeta pirma begi ir pajuda is vietos doh.gif Tsakant, zioplumas ne liga... ir jei esi zioplas - pats kaltas, kad kitas uzlindo smile.gif

O del vilnieciu, tai nieko blogo nematau, kad greitai vaziuoja.. kai toks eismas ir nemenki jau atstumai ner cia ko vilktis. Kita problema - reikia moket vairuot, kad galetum "nesivilkt", o tai paskui labai graudzios pasekmes gali laukt
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 16, 13:57)
1 situacija pasitaikiusi: stovi auto su avariniu - moteris uzgeso prie sankryzos ir nebeuzveda, tai visi stovi kaip bumbukai is galo..pralaukia jau 2-a sviesofora, vietoj to, kad apvaziuotu. 2 situacija: ilendi ne i tarpeli tarp masinu, o i gera tarpa, nes koks senolis kol imeta pirma begi ir pajuda is vietos  doh.gif Tsakant, zioplumas ne liga... ir jei esi zioplas - pats kaltas, kad kitas uzlindo smile.gif


Gerai, jei priežastys tos, kokias tu išvardijai. Bet kai ereliai įvažiuoja ne į savo juostą, o paskui naglai, kartoju, itin naglai lenda į mažą mažulytį tarpelį tarp tavęs ir prieš tave stovinčios mašinos (dažnai be posūkio rodymo), tada jau man ragai devil.gif užauga: minu ant gazo ir tarpelis dar labiau sumažėja cool.gif nu negaliu aš praleisti, nu neleidžia man kažkoks principas, nu kuom aš už jį blogesė? Ką, aš mažiau skubu, ar mano mašina pigesnė? Kai jau matau, kad tikrai rimtas reikalas yra, kad priekyje kliūtis ar ką, žinoma, praleidžiu, bet naglumu iš manęs dar niekas nieko neišsireikalavo cool.gif nori, daužk į šoną, bet vis tiek nepravažiuosi...
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2006 11 16, 13:52)
ir pastebėjau kad Vliniuj geltonas signalas tolygu žaliam - per jį dar 4 mašinos pralenda - gal ir gerai, mažiau kamščių.


drinks_cheers.gif

bet kad gerai tai nemanau, tikrai kamsiu nesumazes, o avarines situacijas sudaro.

Kaip mums su mama buvo, norejom pasukti i kaire, tai aisku kad reikejo visa zalia prastovet, kol visi pravaziavo doh.gif , tai aisku ir vienas atsirado, kuris per geltona, o mums tai irgi reikia pasukti, negi stovesi viduri gatves, o dar uz musu stovejo, nu tai kaip pradejo is visu pusiu vaziuot su pypsenimais, tai boze moi doh.gif .

Vieni nestoja, kai jau geltonas mirksi ir raudona uzsidegs, o kiti pradeda vaziuoti, per geltona nespejus zaliai uzsidegt doh.gif .

ir dar kas Vilniuje yra tik pabandyk, prie sankryzos, pervelai sankaba isminti ir begi ijungti, tai kai uzsipypsens doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 16 lapkričio 2006 - 14:37
Kartą, seniai seniai ir aš šumacheriu pabuvau. Reikėjo įvažiuot į sąnkryžą, o priešais tokis juodas bumeris kiurkso- tai pirmyn biški pavažiuoja, tai atgalios- trukt trukt- kaip koks stumtraukis... O aš matau, kad jau šviesaforas mirksi+darban vėluoju. Apipypsinau negyvai ir nervingai aplenkiau. Viena skersą akį lenkdama užmečiau ir kas gi ten per tr.... užu vairo- ir žaktelėjau. Ogi ten krūva skustų berniukų, na tokių kaip spinta su antrasolėmis- iš netikėtumo ,dėl mano naglumo, visi prie langų prilipę, žiaunos atkritusios, akimis lapsi doh.gif . Vajė vajė kaip aš nėriau su savo trandalietu kuo toliau- kaip tikrų tikriausias šumacheris lotuliukas.gif juolab, kad prieš porą dienų mano bendradarbės žentas, tokiam naglam skustam berniukui vidurinį pirštą parodė. tai anas sustabdė, išlipo ir pro langą taip kalė nosin, kad žmogeliui nosį sulaužė... Bijojau, kad ir man dabar bus toks pats galas...
Tai nešiau savo nosį kiek tik ratai sukosi...
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 16, 14:57)
O del vilnieciu, tai nieko blogo nematau, kad greitai vaziuoja.. kai toks eismas ir nemenki jau atstumai ner cia ko vilktis. Kita problema - reikia moket vairuot, kad galetum "nesivilkt", o tai paskui labai graudzios pasekmes gali laukt


Nieko čia gero. Ar moki gerai - idealiai važiuoti, netgi jei ralistas patyręs esi, ar ne, taisyklės visiems vienodos. Maža to, tai kad tu esi SUPER vairuotojas, nereiškia, kad kiti tokie smile.gif Ir jie gali sukelti avarinę situaciją iš kurios neįmanoma išsisukti. Galu gale nesi garantuotas, kad neatsiras žioplo pėsčiojo, o žmogų nutrenkt, bent jau man, atrodo baisiau nei patekti į avariją. O esant dideliam greičiui tikrai mažiau šansų sustabdyti. Greičio apribojimai ne šiaip sugalvoti yra, todėl ir lakstyti, net jei ir atstumai dideli, nėra reikalo. Aš nešneku kai viršijama yra iki 10km/h, o kai tikrai lakstoma. Mano tėtis net tokią teoriją yra iškėlęs, kad greitį nuo 60 km/h iki 50 km/h sumažino todėl, kad tada visi važiavo 70km/h, o dabar kaip ir priklauso - 60km/h lotuliukas.gif
QUOTE(Aristokratė @ 2006 11 16, 15:30)
Vieni nestoja, kai jau geltonas mirksi ir raudona uzsidegs, o kiti pradeda vaziuoti, per geltona nespejus zaliai uzsidegt  doh.gif .

ir dar kas Vilniuje yra tik pabandyk, prie sankryzos, pervelai sankaba isminti ir begi ijungti, tai kai uzsipypsens  doh.gif

Kad važiuoja per geltoną (beje ji nemirksi jeigu ką tongue.gif 4u.gif) prieš užsidegant raudonai tai tikrai nėra gerai, ypač jei yra sukančių į kairę. Bet kai jau geltona užsidega prieš žalią reikėtų jungtis bėgi (čia mano požiūris toks), kad per žalią pradėtum jau važiuot. Dėl to ir kamščių tiek daug, nes per žalią pravažiuoja vietoj šešių automobilių trys. Ir ne be reikalo manau piktinasi, aš irgi piktinuosi, bet nepypinu smile.gif Nemandagu man atrodo pypinti ax.gif Kaip kokie arabai biggrin.gif Pypsis juk reikalingas tik kai nori išvengti avarinės situacijos smile.gif
Atsakyti