Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 10:47)
kokiam tikslui skiriamas?

auginti gleivinei, kad mažiukam patalėliai minkštesni būtų įsikurti smile.gif Tai jei pas tave gleivinė puiki, jokio estrofemo ir neskiria matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 11 17, 11:04)
auginti gleivinei, kad mažiukam patalėliai minkštesni būtų įsikurti  smile.gif Tai jei pas tave gleivinė puiki, jokio estrofemo ir neskiria matyt  mirksiukas.gif

O ar yra kazkokios gleivines augimo ribos, kada ji jau nebera tokia tinkama? Jeigu pastoviai geriamas estrofemas po isodinimo, juk gleivine vis dar auga, teisingai suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 11 17, 11:09)
O ar yra kazkokios gleivines augimo ribos, kada ji jau nebera tokia tinkama? Jeigu pastoviai geriamas estrofemas po isodinimo, juk gleivine vis dar auga, teisingai suprantu?

čia mano kompetencijai galas lotuliukas.gif žinau, kad gleivinė geriausia 8-14 mm, bet tikriausiai tokios reikia būtent per įsodinimus, man rodos vėliau svarbu kad būtų stora, neplonėtų unsure.gif
Atsakyti
kokiam tikslui skiriamas?
O man atrodo,kad estrofemas skiriamas ne auginimui gleivines,bet palaikymui moterisku hormonu, kuriuos isskiria moteriskas organizmas.Ir estrofemas naudojamas kartu su Crinonu(estrogenas+progesteronas),o asp[irinas manau skiriamas,kad nesusidarytu trombozes nuo estrofemo(nes sio vaisto anotacijoje rasoma,kad jo naudojimas gali sukelti trmboze).
Na as negydytoja,bet taip manau... ax.gif
O gal ir nusisneku g.gif
Atsakyti
Estrofemas - gleivinei auginti.
Aspirinas - kraujui skystinti - yra nuomonių, kad tai teigiamai veikia implantaciją.
Atsakyti
mmm...nu lyg ir puikiai auga gleivine, bent jau iki isodinimo momento, bet po to...nieks netikrina...ar tikrina jums? ar tiesiog speja, kad reiktu ja estrofemu ir toliau auginti?


QUOTE(Mia @ 2006 11 17, 12:04)
auginti gleivinei, kad mažiukam patalėliai minkštesni būtų įsikurti  smile.gif Tai jei pas tave gleivinė puiki, jokio estrofemo ir neskiria matyt  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 11:47)
jau man per tuos seminarus susipyne smegenu rieves.....  biggrin.gif  vaistai, skiriami po isodinimo...va dabar man koks klausimas rupi? Kaip as isivaizduoju tai tiek pregnyl skyrimas, tiek dexametazono, tiek estrofemo, tiek aspirino, tiek krinono turi priezasti, del ko jie skiriami... gal man kas ispainiosit sita schema? smile.gif)


Jei as teisingai viska suprantu:
- pregnylis arba ovitrel skiriamas pries punkcija kontroliuojamai laike ovuliacijai suzadinti, kartu padeda formuotis geltonkuniui ir kartu progesterono issiskyrimui. Taip pat naudojamas nestumui palaikyti kaip progesterono analogas, leidziant kas tris paras po atlikto ivf (kaip Vilmos schemoj)
-dexametazonas naudojamas kontroliuojamai hiperstimuliacijai sukelti. Po ivf mazina organizmo embrionu atmetimo reakcija
- del estrofemo ir aspirino jau rase Daiva
- o krinonas naudojamas po atlikto ivf kaip naturalus progesteronas nestumo palaikymui
Merginos, pataisykit, jei suklydau... 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 12:45)
mmm...nu lyg ir puikiai auga gleivine, bent jau iki isodinimo momento, bet po to...nieks netikrina...ar tikrina jums? ar tiesiog speja, kad reiktu ja estrofemu ir toliau auginti?


Po ivf proceduros mano gleivines taip pat niekas netikrino. Ji augo normaliai iki isodinimo dienos, kai gydytoja pastebejo, kad vistik turi buti veslesne. Tada ir paskyre estrofem...
Atsakyti
mane labai ...labai...nerandu tinkamo zodzio..zhodzhiu mastau..
gydytojai sako, kad lyg ir nera irodytas sakykime aspirino ir dexametazono, pregnylio kas tris dienas poveikis implantacijai, merginos sako pavyzdzius kad visos pastaruoju metu pastojusios visa tai vartojo ir akivaizdu padejo....uffff...sunku.....




Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 11:45)
mmm...nu lyg ir puikiai auga gleivine, bent jau iki isodinimo momento, bet po to...nieks netikrina...ar tikrina jums? ar tiesiog speja, kad reiktu ja estrofemu ir toliau auginti?

jei įsodinimo dieną ji puiki, toliau kiek suprantu nereikia tikrint.

QUOTE(Vilkė @ 2006 11 17, 11:53)
-dexametazonas naudojamas kontroliuojamai hiperstimuliacijai sukelti

Kaip suprast? Man dex mažino androgenus, kitoms skiria imuninei sistemai paslopinti.
Atsakyti
nu je...pas man kaip tik antra kart prailgino diferelino leidima (ilga schema), nes greit auga gleivine

QUOTE(Vilkė @ 2006 11 17, 12:59)
Po ivf proceduros mano gleivines taip pat niekas netikrino. Ji augo normaliai iki isodinimo dienos, kai gydytoja pastebejo, kad vistik turi buti veslesne. Tada ir paskyre estrofem...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 17, 13:00)
mane labai ...labai...nerandu tinkamo zodzio..zhodzhiu mastau..
gydytojai sako, kad lyg ir nera irodytas sakykime aspirino ir dexametazono, pregnylio kas tris dienas poveikis implantacijai, merginos sako pavyzdzius kad visos pastaruoju metu pastojusios visa tai vartojo ir akivaizdu padejo....uffff...sunku.....


Tiesiog Euromergele tos pacios trumpos schemos irgi skiriasi savo taktika ir vartojamais vaistais. Per pirma ivf vartojau diferelina ir gonali, o po ivf - krinona, per antra - gydytoja keite taktika diferelinas pakeistas dexametazonu.
Pregnylio leidimo kas 3 d. taktika, kiek skaiciau si foruma, labai retai taikoma, o pagal uzsienietiskus forumus, sakyciau, gana daznai.Tik jei gerai pamenu reciau si metoda taiko, kai daromas pirmas ivf
Atsakyti
Dexametazonas negali pakeisti Diferilino - jie visiškai skirtingai veikia skirtingus dalykus. Jei nebuvo Diferelino - vadinasi tiesiog buvo trumpa schema be slopinimo, o Dexametazonas atliko tą pačią funkciją kaip ir bet kurioj kitoj schemoj - slopinti imunitetą, kad neatmestų embriono, gal tik paskyrė anksčiau jį vartoti.
Atsakyti