Įkraunama...
Įkraunama...

Paskolų brokeriai

QUOTE(doska @ 2007 03 29, 16:54)
Na buvau aš pas vilniečius brokerius... Šiaip pasiūlymus gavom iš 5 bankų: SEB, SAMPO Nordea, Nord LB, Parex, aišku pažymų reikėjo jiem, bet šiaip po to tų pačių pažymų ir banke prašo, jeigu tavo atlyginimas nepervedamas į to banko sąskaitą...
Bet šiaip kai jau atėjo reikalas imti paskolą, tai ėjom asmeniškai į banką ir pasiūlė sąlygas geresnes, negu buvo pateikę brokeriams (tiek SEB, tiek Sampo tie Nordea mūsų atveju).
Dar nepatiko tai, kad brokerė iš tikro nelabai žino kaip dirba kiekvienas bankas.... Nes pradžioj mes norėjom senos statybos namą pirkt, tai pareiškė, kad 100proc paskolos negausim, o pasirodo jau beveik visi bankai duoda, tik paskolų draudimu turi apdraust...Tiesiog reikėjo visko klaust ir sakyt, kad jūs patikrinkit...
Nežinau, bet visu 100proc. pasitikėt jais nesiūlyčiau, nes asmeniškai bendraujant tikrai galima daugiau nusiderėt negu bendraujant per tarpininkus.
Tačiau, kad ėjau nesigailiu, nes po to vaikštant asmeniškai po bankus žinojau ko paklaust, kuriose vietose pasiderėt, nes preliminarias sąlygas turėjau net 5 bankų... Tiesiog pirmai apžvalgai tai nueiti verta, nes po to jau mes ėjom skaityk tik į 3 bankus, kurie sąlygas pirmines geriausias pasiūlė (nereikėjo per visus lakstyt) 4u.gif  4u.gif  4u.gif

nezinau bet dar nesu niekur banke isgirdus tokio dalyko,kad senam bustui jie duotu 100% paskolos sumos.net ir naujam duoda 100 tik tuo atveju jei apdraudi paskola.cia kazkas kazka supainiojo
buvau sampo vb nord dnb ir visuose pasake ta pati.
Papildyta:
QUOTE(Duti @ 2007 03 29, 15:10)
aga, hansos nera ir ju tinklapy pamineto... Matyt hansiukams nereikia klientu is brokeriu, jie patys gal ju uztektinai prisigaudo... na nezinau, as pati amzina hansos kliente (alga, korteles, pensija, etc.), bet kiek domejausi paskola, tai jie man lieviausias salygas siulo...

o kaip siaip vyksta veiksmas pas brokerius?
nueini ir pildai prasyma.. o po to? paskambina ir pasako kas ka pasiule?

pritariu.as taip pat galvojau kad hansa labiausiai tinka nes esame ir su dukrele apsidraude ir pensiju ta sutarti turim,ir sask.turiu.o sssss pasiule.tik 95% paskolos sumos kad ir naujam bustui.tai kaip vadybininke sake,reik turet apie 20000 savu.o is kur?
Atsakyti
gal kas apskritai gali placiau papasakoti veiksma pas brokerius:
1. uzpildai paraiska i kelis bankus?
2. tau paskambina (paraso) ir pasako salygas?
3. eini i ta banka sutarties rasytis?

ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 03 30, 10:13)
gal kas apskritai gali placiau papasakoti veiksma pas brokerius:
1. uzpildai paraiska i kelis bankus?
2. tau paskambina (paraso) ir pasako salygas?
3. eini i ta banka sutarties rasytis?

ar kaip  g.gif


suneši jiems visus popierius, užpildai paraišką, bankas per 4-5 dienas duoda atsakymą, eini vėl pas juos, konsultuojiesi ir toliau nežinau g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyta 051012 @ 2007 03 30, 09:41)
nezinau bet dar nesu niekur banke isgirdus tokio dalyko,kad senam bustui jie duotu 100% paskolos sumos.net ir naujam duoda 100 tik tuo atveju jei apdraudi paskola.cia kazkas kazka supainiojo
buvau sampo vb nord dnb ir visuose pasake ta pati.



Taip jeigu apdraudi paskolų draudimu 4u.gif pamiršau berašydama ir beskubėdama blush2.gif doh.gif Tačiau brokerė ir to nežinojo tuo metu, sakė , kad jokiu atveju 100 proc. neduoda senam bustui 4u.gif
Atsakyti
VB tai tikrai duoda 100% paskolos, jei apsidraudi busto paskolos draudimu, nesvarbu senos ar naujos statybos. tongue.gif
Atsakyti
nu čia man atrodo nesusikalbėjot/nesupratot vieni kitų dėl tų 100 proc., jų tinklapyje tai parašyta, kad duoda 100 proc. draudžiant BPD.

O šiaip kas nors buvo, ėjo, domėjosi? Na realesnės kažkokios info apie procesą ir sistemą norėtųsi...
Atsakyti
pati buvau , lietuviskai kalbejo, ir puikiai supratau, 100% paskolos is VB tikrai gausi, nesvarbu sena , nauja statyba. Kokias tau salygas siulys , tai priklausys, koks esi lojalus sio banko klientas...
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2007 04 13, 19:33)
pati buvau , lietuviskai kalbejo, ir puikiai supratau, 100% paskolos is VB tikrai gausi, nesvarbu sena , nauja statyba. Kokias tau  salygas  siulys , tai priklausys, koks esi lojalus sio banko klientas...


nu dabar jauciu mes nesusisnekejom doh.gif
tu VB cia buvai ar pas brokerius?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 04 14, 07:48)
nu dabar jauciu mes nesusisnekejom doh.gif
tu VB cia buvai ar pas brokerius?

lotuliukas.gif as apie VB doh.gif lotuliukas.gif
o brokeriai irgi nemokamai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 29, 14:22)
Aš buvau pas vilniečius, tai kol kas neradau nė vieno pliuso, nes: jiems reikia pažymos iš darbo apie tavo atlyginimą, už dvyliką mėnesių, ko kai kuriems bankams nebereikia. Ir antra, paraiškas užpildyti davė tik Vilniaus ir Sampo bankams... Supratau, kad su kitais bankais jie nelabai bendradarbiauja. Gaunasi mažokas pasirinkimas.
Jie yra firmos Remax gal kokia dukterinė firma, nes įsikūrę tos firmos patalpose, ir pvz. jei tau reikia pigesnio turto vertintojo turi nurodyti, kad esi iš firmos Remax...


Pažymos brokeriams reikia, nes kai kurie bankai nereikalauja pažymos, o kai kurie reikalauja. O kadangi brokeriai kreipiasi su tavo prašymu paskolai gauti į visus bankus, todėl ir reikalinga pažyma smile.gif
Ir antra paraiškas duoda užpildyti irgi tų bankų, kuriems netinka unifikuota brokerių paraiška, ir reikalauja atskiros paraiškos.
Jie yra tame pačiame pastate ar aukšte ne tik su Remax, bet ir su kitomis įmonėmis smile.gif Taip jų ofisai šalia, bet juk į brokerius kreipiesi dėl paskolos, o Remax užsiima nekilnojamuoju turtu. Taigi vienas kitam netrukdo.
Jei pasiūlys pasinaudoti Remax paslaugomis, atsisakysi, paskolos tai neįtakos smile.gif

Sėkmės!
Atsakyti
Sveikutės, na ir aš kreipiausi į brokerę dėl paskolos, tai dar laukiu atsakymo žiūrėsim ką pasiūlys. biggrin.gif Man irgi sakė, kad jei apdraudi BPD (kainuoja apie 5000Lt g.gif ) tai galima iki 100 proc. gauti thumbup.gif
tai jau galėsiu kibt į būsto paieškas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vejelis @ 2007 04 20, 12:59)
Sveikutės, na ir aš kreipiausi į brokerę dėl paskolos, tai dar laukiu atsakymo žiūrėsim ką pasiūlys. biggrin.gif  Man irgi sakė, kad jei apdraudi BPD (kainuoja apie 5000Lt g.gif ) tai galima iki 100 proc. gauti thumbup.gif
tai jau galėsiu kibt į būsto paieškas biggrin.gif  biggrin.gif


BPD kainuoja ne fiksuota suma, o 1.71 proc. nuo sumos, todel cia pamineti 5000 kitu atveju gali buti daugiau arba maziau...

tai ar gavai ats. is brokeriu? kaip sekes?
Atsakyti