Aikštelėje 5 kartus, nes bijojau, kad neišmoksiu, ir gatvėje 5. Bet nereikia aikštelėje užsiciklinti, nes gatvėj daug baisiau. Aikštelėje išmokau, o gatvėje reikia labai ženklus sekti, kur šalutinis, kur vienpusis eismas, kur Stop, kur iš dvipusio į vienpusį, kad persirikiuotum į atitinkamą juostą. Netgi į žiedą važiuojant reikia žinoti, ką už jo darysi, ar tiesiai važiusi, ar apsuksi žiedą ir į dešinę ir pan.
Egzaminas man buvo 10,30, kai grįžau, jis užfiksavo aliką, kada baigiau, buvo 10,57. Kiti kažkaip anksčiau grįžta, būna laiko nėra, sako instruktorius, gerai važiuok atgal.
O žiedas tas, kur prieš tiltą, tai iš regitros važiuojant tiesiai raudondvario plentu arba iš Tilžės gatvės yra šalutinis, turi apsižiūrėti ir sustoti, jei reikia. o kurioj juostoj stovi, iš tos tiesiai ir važiuoji. iš tikrųjų į tą žiedą įvažiuojant pagrindinis kelias yra tik nuo tilto į Regitrą važiuojant.
O dėl ženklų, jų nematai gal kad ne prie kelio stovi, o pakabinta aukščiau ant laido