Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

blink.gif blink.gif blink.gif
KOSMARAS smile.gif

Sofijos rezidencijoje sitaip????? Kaip as buvau - tai buvo pristatymas viesbucio, viskas puiku, grazu!!! Labai aciu uz tokius pastebejimus! Seklytele patys esame pamege, todel labai smagu kad kazkam irgi patinka, o apie Versme nieko nebuvau girdejus, tai irgi labai ACIU uz "tiesiai sviesiai" papasakojima. Tulpe irgi zmones megsta smile.gif kainos juk mazesnes nei Druskininkuose, gydyklos yra ir naujos smile.gif
Atsakyti
7dienį su vyru buvome Birštone smile.gif kaip patiko thumbup.gif lankėmės tulpės naujose gydyklose: 1,5 val baseino ir pirčių komplekse buvom ir valandą laiko viso kūno masaže su aliejais.... labai smagu buvo ir palyginus su kainomis Druskininkuose ganėtinai nebrangu, už visą šitą malonumą dviems asmenims sumokėjom 180lt
Atsakyti
Siaip esu "vietinis" todel siek tiek papasakosiu...

1. Sofijos rezidencija. Kiek esu valges, visada tiktai thumbup.gif
Teciui ypac patinka grybu sriuba (sako, kad tokios dar niekur nera valges).
Aptarnavimas - na cia jau zmones. Kartais netycia galima suklysti... Bet dazniausiai priziurima. Juolab, kad zmones ten "profilaktiskai" keiciasi... smile.gif
Esu girdejes, kad virtuve ten tikrai priziuri. Manau, kad galima visada pranesti administratoriui(-ei).

2. Seklytele. Tevai turi itin grazius prisiminimus is sios vietos.
Deja, po pastarojo karto, kai atvezem sveciu parodyti ir pavalgyti, seklytele aplenkiama gana dideliu atstumu: aptarnavimas, vietine aplinka, besirenkanti "fauna". Nors, teko girdeti, kad seimininkai "imsis priemoniu". Gal kazkas jau pasikeite i geraja puse...

3. Sonata. Interjeras - man asmeniskai schmoll.gif - bet cia skonio reikalas. Maistas - g.gif - kaip pasiseka. Gal nuo pamainos priklauso... Siaip tikrai nera blogiausias pasirinkimas smile.gif

4. Audenis. Pirmiausia, tai ne viesbutis, o sveciu namai. Kavine - tikrai ne rezidencijos ar Sonatos lygio. Tai tik kavine (restoranu toli grazu nenoreciau pavadinti). Mergaites (berniukai) daznai keiciasi, todel gan sunku joms (jiems) isvengti klaidu... Tai per velai atnesa maista, tai saskaitoj kokia klaidele, tai dar kas nors. Maistas, siaip nesikeicia. Ganetinai skanu. Nors meniu ne itin didelis...

5. Pizza Fun. Picerija. Vienas zodis. Nenorekit daugiau nei uzbege i koki cileka ar kitur. Maistas siaip +/-. Koldunai neblogi. Picos - "astriosios" visai ne astrios (gal cia tik man taip) g.gif

6. Tulpes kavine. Ten, kur baseinas, pirteles... Siaip, kiek zinau, maisto kazkokio tikrai turi (bent jau uzkandziu), nes netgi buvom suorganizave "furseta", tai pavalgem biggrin.gif

7. Kulturos centro kavine. Taip pat tik kavine. Uzkasti, kiek zinau, galima smile.gif
Ziema, rudeni - nieko ypatingo. O vasara labai smagu kiemelyje...

8. Sodros kavine. Yra tokia "vietele" - per daug neisreklamuota. Sodros pastate. Siaip tikrai nieko ypatingo, bet kartais, norint kazko paprastesnio ir maziau formalios vieteles (arba norint "pasislepti" nuo kitu akiu).

9. Dar yra tokia arbatine-kavine autobusu stotyje (iejimas is sono). Labai smagi vietele. Tikrai daug kavu, arbatu, kitu smulkmeneliu...

10. Prienai (10 km) - nera kur nueiti.
10.1. "Berzas" - turbut ne veltui vietiniai vadina "šachta".
10.2. Kulturos centras - pigu, paprasta, maistas naminio stiliaus. Aukstos kulturos nesitikekit.
10.3. Saslykine centre - maistas neblogas (bent jau budavo), taciau "klientai" dazniausiai susirenka jau sunkiai bestovintys blush2.gif
10.4. Saslykines kelyje Alytus-Kaunas. Yra dvi. "Raudonu stogu" (Kaukazietiski patiekalai) visai skanus mesos gabaliukai. smile.gif

Todel jeigu paciame Birstone nera kur pavalgyti, geriau jau bandykit pavaziuoti link Vilniaus - uzeiga Kletis...


Prirasiau daug. blink.gif
Atsakyti
Na pasidalinsiu ispudziais ir as smile.gif
Buvome rudeni.
1. Nakvojome Audenyje, na taip sakyciau labai vidutiniski sveciu namai (lovatiese buvo plemuota blink.gif ), kavines maistas irgi vidutiniskas, maisto laukem ilgai, as ten kazkoki lyg ir kepsni valgiau su voveruskom, tai buvo labai surios. Be to pusryciai gana skurdoki, jokiu vaisiu, darzoviu kiek pamenu irgi minimaliai. Na vienu zodziu pataupem ant nakvynes, tai taip ir gavosi tongue.gif
2. Pietavome Sofijos rezidencijoje, tai jau, kaip ir rasiau anksciau, mums asmeniskai labai patiko, viskas buvo skanu, aptarnavimas geras (buvo vyrukas)
3. proceduras aisku daremes Tulpeje (nes Versme kazkaip manes nesuzavejo biggrin.gif ) Ememe ten kazkokia procedura, kur pasimaudai, pabuni pirtyje, tave itrina medum, o po to ismasazuoja. visai patiko. po to kelis kartus ejom i naujas Tulpes gydyklas, i burnulines vonias ir i masaziukus, tai vienos jaunos mergaites, tai tragedija, kaip dare masaza doh.gif , skubejo, kazkas ten 2 kartus buvo duris atidares, buvo saltoka, o sildytuvas neveike doh.gif . bet sekmadieni dare tokia Sandra, tai patiko, labai fainiai ismasazavo thumbup.gif . Isvada - ant kokio masazisto pataikysiu, taip ir ismasazuos biggrin.gif
4. na o kitu laisvu laiku vaiksciojom po kalnus smile.gif , vaziavom i Prienus, bet ten , kaip jau rase nieko gero neradom rolleyes.gif

tai va tokie mano ispudziai
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2008 01 30, 19:22)
Na pasidalinsiu ispudziais ir as  smile.gif
Buvome rudeni.
1. Nakvojome Audenyje, na taip sakyciau labai vidutiniski sveciu namai (lovatiese buvo plemuota  blink.gif ), kavines maistas irgi vidutiniskas, maisto laukem ilgai, as ten kazkoki lyg ir kepsni valgiau su voveruskom, tai buvo labai surios. Be to pusryciai gana skurdoki, jokiu vaisiu, darzoviu kiek pamenu irgi minimaliai. Na vienu zodziu pataupem ant nakvynes, tai taip ir gavosi  tongue.gif
2. Pietavome Sofijos rezidencijoje, tai jau, kaip ir rasiau anksciau, mums asmeniskai labai patiko, viskas buvo skanu, aptarnavimas geras (buvo vyrukas)
3. proceduras aisku daremes Tulpeje (nes Versme kazkaip manes nesuzavejo  biggrin.gif ) Ememe ten kazkokia procedura, kur pasimaudai, pabuni pirtyje, tave itrina medum, o po to ismasazuoja. visai patiko. po to kelis kartus ejom i naujas Tulpes gydyklas, i burnulines vonias ir i masaziukus, tai vienos jaunos mergaites, tai tragedija, kaip dare masaza  doh.gif , skubejo, kazkas ten 2 kartus buvo duris atidares, buvo saltoka, o sildytuvas neveike  doh.gif . bet sekmadieni dare tokia Sandra, tai patiko, labai fainiai ismasazavo  thumbup.gif . Isvada - ant kokio masazisto pataikysiu, taip ir ismasazuos  biggrin.gif
4. na o kitu laisvu laiku vaiksciojom po kalnus  smile.gif , vaziavom i Prienus, bet ten , kaip jau rase nieko gero neradom  rolleyes.gif

tai va tokie mano ispudziai

tiek mane, tiek mano vyrą masažavo jaunos masažistės, bet abu likom patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 01 30, 21:34)
tiek mane, tiek mano vyrą masažavo jaunos masažistės, bet abu likom patenkinti  smile.gif


na matyt jums pasiseke smile.gif beja ta faina masaziste Sandra taip pat labai jauna
Atsakyti
Važiuoju į Birštoną, į Audenį šį penktadienį, pažiūrėsiu ir savo įspūdžiais pasidalinsiu, užsirašiau ant lapelio kur nueiti ir ką valgyti biggrin.gif
Sugalvojau ekspromtu paskambinau ir rezervavau vietas Audenyje ir procedūras Tulpėje.
Sakykit ar kas nors ėmėt vonią "NUVOLA" ar tikrai gera, kaip ją aprašo???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miledi.N: 31 sausio 2008 - 14:30
QUOTE(Miledi.N @ 2008 01 31, 14:28)
Važiuoju į Birštoną, į Audenį šį penktadienį, pažiūrėsiu ir savo įspūdžiais pasidalinsiu, užsirašiau ant lapelio kur nueiti ir ką valgyti  biggrin.gif
Sugalvojau ekspromtu paskambinau ir rezervavau vietas Audenyje ir procedūras Tulpėje.
Sakykit ar kas nors ėmėt vonią  "NUVOLA" ar tikrai gera, kaip ją aprašo???


Siaip tai "Versme" dabar siulo kazkokia super-duper nauja, analogu neturincia paslauga - Purvas su moliu... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2008 01 31, 14:28)
Sakykit ar kas nors ėmėt vonią  "NUVOLA" ar tikrai gera, kaip ją aprašo???


taip esam su vyru isbande sia super duper vonia biggrin.gif Na man dar "puse velnio" buvo, bet vyro komentaras buvo toks "issitroskinau kaip darzove lotuliukas.gif ", butu zinojes, uz jokius pinigus butu nejes.
na man taip baisiai nebuvo, bet ir kazkokoo Toookio irgi schmoll.gif . buvo labai karsta ir siek tiek "klaustrofobiska", kad negali pajudeti, bandziau uzmigti, bet nepavyko, nes kaip jau minejau buvo labai karsta ir be to uze pati vonia.
Tiesa sia vonia isbandeme ne Birstone, bet manau, kad visur jos vienodos g.gif
Atsakyti
Grįžau iš Birštono. "Audenio" kambarys, tai yra du kambariai, man patiko, buvo tvarkingi ir jaukūs. Dar patiko šildomos grindys vonioj biggrin.gif Kažkas čia rašė, kad "Audenyje" maistas neblogas, tai galiu pasakyti, kad maistu visiškai nusivilėme verysad.gif Kai atvykom buvo likęs laikas iki masažų, tai nusprendėm lengvai užkąsti, užsisakėm trintos grybų sriubos. Kaip galima sugadinti grybų sriubą nežinau, bet sriuba buvo neskani ir dar šaltą atnešė. Paprašėm pašildyt, bet nepadėjo schmoll.gif paskui vyras dar užsisakė koldūnų užkepėlę, sakė: NESKANU verysad.gif
Vakarieniavome "Sofijos rezidencijoje" buvo skanu, aptarnavimas puikus, čia kažkieno rekomenduotas Tiramisų desertas buvo labai skanus, likome patenkinti tongue.gif.
Perlinė vonia (dumblių) labai patiko, lengvas viso kūno masažas - taip pat.
Pusryčiai "Audenyje" buvo skanūs, pasidarėm sumuštinių su mėsa ir sūriu, buvo jogurtas, sausi pusryčiai, labai skanios bandelės (nors jos taip neatrodė), karšti pusryčių patiekalai irgi buvo skanūs: blyneliai su varške ir omletas. Šitą galima buvo valgyti 4u.gif
Vonia "Nuvola" nepatiko nei man nei vyrui, dar už tokius pinigus schmoll.gif jos niekam NEREKOMENDUOJU schmoll.gif
Pirtis ir baseinas - normaliai, tik džiakuzėje galėtų būti šiltesnis vanduo.
vakarienė (kuri mums priklausė) "Audenyje" jei taip galima pavadinti GALIMA VALGYTI, bet tik tiek, pasitenkinimo iš to mes negavome, tik kad pasisotinome.

Buvau Druskininkų "Eglės" sanatorijoje, tai ten daug geriau. Į Birštoną daugiau važiuoti NENORIU.

Dabar taikau į "Trasalį"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miledi.N: 03 vasario 2008 - 19:05
QUOTE(vixiuke @ 2008 01 24, 11:05)
7dienį su vyru buvome Birštone  smile.gif kaip patiko  thumbup.gif lankėmės tulpės naujose gydyklose: 1,5 val baseino ir pirčių komplekse buvom ir valandą laiko viso kūno masaže su aliejais.... labai smagu buvo ir palyginus su kainomis Druskininkuose ganėtinai nebrangu, už visą šitą malonumą dviems asmenims sumokėjom 180lt


O gal galetum patikslinti, ar uzsisakinejot is anksto ir pries kiek mazdaug laiko? Kiek suprantu, masazus reiketu uzsisakyti is anksto unsure.gif
Atsakyti
Prieš važiuojant užsakyk, o šiap tai manau kad ten atvažiavus gali užsakyti, bent jau mums tai viešbutis užsakė kai mes atvažiavom.
Atsakyti