Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

QUOTE(Greta Sabaliauskyte @ 2010 01 19, 14:57)
Laba, visai neseniai mes buvome Birstone, "Senjorų rezidencijoje". Vaziavome ne poilsiauti ir proceduroms, bet norejome baseino ir pirciu. Aplinka superine, uz visai normalia kaina galima nusipirkti koki savaitgali su proceduromis. Pabandykite pasiziureti, mes tikrai likome labai patenkinti.  thumbup.gif



Sveiki,

gal pastebejote/matete - ar yra kokiu pramogu vaikams? 4u.gif


Atsakyti
Buvom ir mes Sofijos rezidencijoj - buvau nestuke.gif ir norejosi ramybes, romantikos, bet ir ko nors nors truputi neiprasto... Viesbutukas jaukus, ramus - labai patiko. Maistas skanus, personalas paslaugus 4u.gif Smagiai praleidom laika pirteleje (tik truputi nustebino, kad iejimas per restorana), linksma buvo ir "senoviniais" rubais pasipuosti (tikrai jie sunkus ir karsta su jais, gerai kad buvo ruduo ir lauke dare fotosesija, bet ir tai sukaitom doh.gif ). Vnz, liko tik geri prisiminimai wub.gif
Atsakyti
Sveiki wink.gif netikėtai gavau atostogų, tad nusprendžiau pailsėti Lietuvos sanatorijose, kad būtų ir procedūros (kūnui palepinti ir šiaip atsigauti). Pasiskaičiau apie Birštone esančias sanatorijas, tik niekaip neišsirenku kur geriau? Tulpėje ar Versmėje ? Ypatingų reikalavimų nakvynei neturiu, todėl svarbiau yra procedūros.
Gal kas galėtumėt patarti ?
Atsakyti
Birštoną įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, ir ta meilė, nors ne itin reguliari, bet karšta. Kaip tik vakar grįžau iš jo, ir nors laiko procedūroms nebuvo, greit teks važiuot vėl (darbai, darbai), ir tada jau tikrai pasipliuškensiu. Miestelis man fantastiškas: žmonės geri, vaizdai gražūs, skurdurynuose puikių rūbų galima rasti, kavinukėje renkasi moterytės, plektinančios apie savo vyrus, o kultūros namų kavinukėje pirštus galima apsilaižyt, kertant kriaušių pyragą (paprašykit ledų prie jų). Tik kad vėlu, ir miego norisi, tad pilną aprašą, kodėl gera Birštone, pateiksiu vėliau smile.gif
Atsakyti
mes irgi jau grįžom iš "tinginio" atostogų Birštone Versmėje biggrin.gif
Viskas mums patiko, atsidavėm tinginystei rolleyes.gif
gyvenom II korpuse vienviečiam, o paskutinę naktį dviviečiam kambary. tai vykstant "porele" vienviečiam man labiau patiko, nei dviviečiam, nes ten atskiros lovos, galima sustumti, bet dar reiktų kažkaip sutvirtinti, nes jos labai lengvai važinėja ir išsiskiria doh.gif
tik va jokiių šansų pasidietinti, nes maisto būna labai didelis pasirinkimas - noris ir to, ir ano blink.gif bevaliai mes...
Atsakyti
Gal esat kas buvę Birštone per džiazo festivalį? Idomu kaip festivalio metu su vietom sanatorijose ar jau reikėtų rezervuot ar dar vėliau spėsim? Ir šeip idomu ar labai daug žmonių priplūsta...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 02 01, 12:27)
mes irgi jau grįžom iš "tinginio" atostogų Birštone Versmėje biggrin.gif
Viskas mums patiko, atsidavėm tinginystei


Kaip suprast "tinginio"? O čia savaitgaliui buvot?
Papildyta:
QUOTE(viride @ 2010 01 25, 16:35)
Pasiskaičiau apie Birštone esančias sanatorijas, tik niekaip neišsirenku kur geriau? Tulpėje ar Versmėje ? Ypatingų reikalavimų nakvynei neturiu, todėl svarbiau yra procedūros.


Žinok aš ir dideliuose apmąstymuose, kiekviena turi savo + ir -.
Skirtumai (1.aš taip supratau, 2.bent kol kas pagal duotą info)
Versmėj - švediškas stalas, Tulpėj - nėra;
V.- 3 procedūros, T.-5;
V.-gali pasirinkt korpusus pagal sąlygas/kainą, T.- vienas pasiūlymas
V.- vasaros kainų dar nėra, T.-jau paskelbusi

O kad taip visus pliusus iš abiejų į vieną sanatoriją sudėjus blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 02 02, 17:41)
Kaip suprast "tinginio"? O čia savaitgaliui buvot?


mes buvom darbadieniais: pirmadieni-penktadieni.
"tinginio" - tai, kad nieko neveiki biggrin.gif miegi, valgai, iki procedūrų nueini, TV pažiuri... ir palaipsniui toks tingulys tik apima apima, dar kokia diena ir būtume prdėję pokaitį miegoti hihihi.gif
na iš tikrųjų MB ėjo slidinėti vakarais. dar į Praspaliauskio koncertą buvom nuėję kultūrnamy...
Atsakyti
Dabar aišku, o kokios procedūros buvo: t.y jums paskyrė, ar atėjot ir pasakėt "noriu to, to ir to".
Šią vasarą aš ir bandysiu tokias "tinginių" atostogas, o gal ir patiks g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 02 03, 10:03)
Dabar aišku, o kokios procedūros buvo: t.y jums paskyrė, ar atėjot ir pasakėt "noriu to, to ir to".
Šią vasarą aš ir bandysiu tokias "tinginių" atostogas, o gal ir patiks g.gif  lotuliukas.gif


paskyrė pagal pageidavimus, turbūt būtų tiksliausia pasakyti, nes, tiesą sakant, nelabai mes ir žinojom, ko norėti:
- abu ėjom į druskų kambarį ir povandeninį masažą kasdien;
- aš ėjau kasantrą dieną perlinė vonia ir šrekas (purvo savitarna);
- MB ėmė baseiną (nes jis vakarais ėjo slidinėti, o aš į baseiną su pirtimis už papildomą mokestį);

tai beveik ir po procedūrą iš kiekvienos grupės. tik "sausų" masažų mes neėmėm.

tiesa, paminėsiu vieną minusą: perki pas juos "sanatorinį kelialapį", į kurį įeina viskas, ir negali atskirai procedūroms sąskaitos išrašyti. taigi negali pasinaudoti draudimu, jei turi.
Atsakyti
Na ir aš pasipasakosiu trumpai apie savo atostogėles Birštono sanatorijoje "Versmė" mirksiukas.gif
Išsipirkau kelialapį darbo dienomis (nuo sekmadienio iki ketvirtadienio) ir tikrai gerai praleidau laiką, pailsėjau, atsipalaidavau tokioje nuostabioje, žiemos apgaubtoje oazėje assa.gif
Sekmadienį mėgavausi mineralinio vandens baseinu su pirčių kompleksu, o nuo pirmadienio (po gydytojos apžiūros) jau lepinausi procedūromis:
-povandeninis masažas thumbup.gif
-purvo-molio procedūra (Šrekas) thumbup.gif arba perlinė vonia (pakaitomis)
-haloterapija (druskų kambarys) good.gif
Relax'as nerealus rolleyes.gif
Maitinimas-švediškas stalas, valgai kiek nori ir ką nori doh.gif ir tikrai alkanas nesijauti blush2.gif
Vakarais pasivaikščiojimas, knygos skaitymas arba slidinėjimas (neslidinėjau, nes nemoku blush2.gif )
Personalas SUPER good.gif ko paklausi, viską paaiškins, patars, pagelbės mirksiukas.gif
Ir dar kas aktualu šiai dienai, kaina labai reali ir normali, pagal tai ką gauni ax.gif
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau sau tokį poilsį ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Zadam su vyru pasilepinti proceduromis tulpej,gal galit pasakyt,pries kiek laiko reik jas uzsisakyti ir kokias rekomenduojat pasirinkt?kaip ten masazai viso kuno?gal kuri isbandet tuos iviniojimus?medaus masaza?Laukiu jusu atsakymu
Atsakyti