Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

vakar mėginau ir aš kažką velti, tiksliau mokiausi 4u.gif
laabai patiko.... tik, vat laikas-mano priešas schmoll.gif
Atsakyti
Na jus ir saunuoles, mergaites mirksiukas.gif visu darbeliai pasakiski thumbup.gif

ziuriu, pasipyle skundai del Kauno ABC. jau kazkada rasiau, kad ten vilna kartais buna "pabrokuota": su sintetikos priemaisomis. vat tokia ir nesivelia, matyt.. g.gif
Bukit atsargesnes ir per daug neprisipirkit, kad netycia ant "brokuotos" nepataikytumet..
Atsakyti
mano pirmas veltinukas cia blush2.gif
Atsakyti
Rubberneck, ar tos geles tokios dideles, ar tik nuotraukoje taip atrodo? Labai grazios, "merk" i vaza.

Heiki Heiki! paveikslelis labai grazus. Dangus reljefinis - ar ne? Kaip tu tai padarei?
Atsakyti
QUOTE(mazgis @ 2006 11 19, 21:30)
mano pirmas veltinukas cia blush2.gif


Labai žavūs karoliai !
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2006 11 19, 17:32)
Visu mergaiciu labai grazus darbeliai.
Stebiuosi Diva tavo produktyvumu. Kiek i diena tu nuveli batuku? Ir dar forume sugebi sudalyvauti. Gal tavo para ilgesne negu 24 h. Darbeliai tavo nuostabus.

Na ir as pabandysiu pasigirti 

mano darbeliai



Rooma- tavo darbeliai labai fainuciai:)

O mano para turi deja tik 24 val ir man netgi atrodo kad maziau..smile.gif)))del velimo greicio- nugi negreit veliu- per diena daugiau dvieju poru nesu nuvelus- bet cia jau vos ne visa diena velt reikia- dazniausiai darbo tempas- viena diena- vienas daiktas.. tik kazkaip fotkinam juos uzsakymais, tai kartais iseina visa kruva kartu.. gaila, kad tai ne vienos dienos darbas..smile.gif) Buna kad veliu dvi poras is karto, jei noriu jas kazkuom suristi, nes kita diena siek tiek kitaip viskas gaunasi- kitos mintys, emocijos- tai vat tada viena diena delioju- dekoruoju ir paveliu kad dekoras sukibtu abi poras, o kita diena tik trynima palieku.. Nu bet vis tiek gaunas i diena viena pora...smile.gif o buna dienu kai velt neiseina... va nei vakar nei siandien net neprisilieciau prie veltinio. ryt jau reiks kazka velti:))

Heiki- grazus ir baciukai ir paveiksliukas..

Vat ir as galvoju ka cia sugalvojus interjerinio- vaziuojam pas teta i svecius kita savaite- tai ji kazko i virtuve ant sienos norejo.. o gal kokiu kalediniu aksesuaru pavelt.. nes tapkiu visai seimai jauciu man pritruks jegu privelt... o vezt tapkes tetai, o dedei nieko- kazkaip nilabai... vat ir mysliju ka cia tokio sugalvojus... Gal kokiu ideju turit:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 19 lapkričio 2006 - 21:21
QUOTE(Rubberneck @ 2006 11 19, 22:05)
Labai žavūs karoliai !

ačiū, gera paspirtis tolimesniem darbam ax.gif
Atsakyti
Aš pasikartosiu, bet matyt nepastebėjo Diva smile.gif O man labai svarbu blush2.gif
Diva, kokį ten tinklelį naudojai dekorui prikabinti? Ir kur jį pirkti?
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2006 11 19, 22:37)
Aš pasikartosiu, bet matyt nepastebėjo Diva smile.gif O man labai svarbu  blush2.gif
Diva, kokį ten tinklelį naudojai dekorui prikabinti? Ir kur jį pirkti?

as gal ir pasirodysiu kaip visiska kvaisa bet man atrodo jog ji kalba apie paprasta tinkleli kai dedi kojnes skalbt i skalbimo masina... unsure.gif bent jau as ji naudoju blush2.gif
Atsakyti
O aš dedu seną užuolaidą at viršaus, kad "piešinys" - viršutinis vilnos sluoksnis - nenuplauktų smile.gif

Pagaliau galiu parodyt karolius - suktinukus:
suktiniai
Tik nuotraukos nekokybiškos, nesimato visų spalvų.
Atsakyti
[quote=rooma,2006 11 19, 21:35]
Rubberneck, ar tos geles tokios dideles, ar tik nuotraukoje taip atrodo? Labai grazios, "merk" i vaza.

Įvertink dydį biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Mergaitės, jau jūsų darbeliai bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif . Visų labai gražūs thumbup.gif
Atsakyti