Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

QUOTE(Ašarėlė @ 2006 12 03, 13:33)
Vynuogėax.gif  blush2.gif nelabai jau vynuogiškais lapais:



labai grazi vynuoge thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 12 01, 20:59)
Nu nerealus thumbup.gif
Man mergos stogas pavažiavo, nebežinau ko griebtis doh.gif Ir veltinio, ir dekupažo, ir mezgimo, ir biserio, nu ir neriu dar, žodžiu blush-anim-cl.gif



ne vien tau cia taip smile.gif smile.gif smile.gif visom stogas vaziuoja, ypac pries kaledas norisi ir dovanu kazko padaryti tai griebi viska bet neapgriebi laiko trukumas nerealus schmoll.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriuke @ 2006 12 03, 14:23)
man nepavyksta ieiti i joki psl. Praso mano vartotojo vardo ir slaptazodzio, o kai ivedu, sako, kad negeras. O as zinau tiksliai, kad geras  verysad.gif

gal neprisiregistravai ten
Atsakyti
Nagi tiek isgyret- tai ir vel giriuosi toliau:))))Vel uzsakymukas. Mano Gustui teko pabut Kaledu nykstuke:)

user posted image
Atsakyti
Diva kajp grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2006 12 03, 17:59)
Nagi tiek isgyret- tai ir vel giriuosi toliau:))))Vel uzsakymukas. Mano Gustui teko pabut Kaledu nykstuke:)



Pasakiskai grazu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Diva - neturių žodžių - fantastiškai gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2006 12 03, 16:59)
Nagi tiek isgyret- tai ir vel giriuosi toliau:))))Vel uzsakymukas. Mano Gustui teko pabut Kaledu nykstuke:)



blink.gif as be komentaru... doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TikBasosPedos: 03 gruodžio 2006 - 17:49
[B]DIVA[B], labai gražu. Stebiuosi ne tik tavo darbštumu ir išmone, bet ir tavo sūnelio kantrybe. Modeliukas nuostabus.
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2006 12 03, 14:20)
aaaa, Diva.....nerealu. na jei leliuko ir neapvelsi, tai bent lauksi jo tokia visa nuostabiai grazi wink.gif
vakar veliau su kilimeliu ir vis galvoju - kaip tu be jo, rankom ? nu cia man vistiek neimenama misle, bet matyt cia ir yra tavo velimo cinkelis - kuri kitiems sunku ikirsti wink.gif nu ir valio. visada labai tas mum rupes laugh.gif "kaip ten Diva be kilimelio...." biggrin.gif biggrin.gif



smile.gif)) ateik i svecius- pamatysi, kaip be kilimelio..smile.gif))) Tavo vaikas irgi kaip suprantu be gelyciu ir basas vaiksto:))))) Gal kartu prisiruosim saviskius apvelt..smile.gif)))

aciu, mergaites uz pagyras:)
O modeliukas mano ne toks ir kantrus- tiesiog vyras fotkina,o as visaip kaip soku aplink, akd ziuretu ten kur reikia..smile.gif))) Tai kazkas ir gaunasi..smile.gif)))
Atsakyti
Diva tu šaunuolė!Merginos niekas nežiūrėjot laidos 'tarp miesto ir kaimo'? Ten laidos pabaigoje rodė apie Kaune gaminamas fetrines skrybelaites.Parsiveža pusfabrikačius iš užsienio,deda ant medinės formos, suvilgo specialiu skysčiu ir formuoja rankomis kol nelieka jokių raukšlių, ir puse dienos kepa orkaitėje.Trečiadienį vakare 11.35 tikriausiai kartojimas bus,jei įdomu.
Atsakyti