Įkraunama...
Įkraunama...

Butas pirmame aukšte


Я не вижу ничего плохого clap_1.gif вот если у лифта g.gif не очень
Atsakyti
Mano giminaiciai gyvena pirmame aukste,bet tuo visai nesidziaugia,nes ziema pastoviai salta,niuru,visi po langais stugauja,o ziema tai dar ir masinos pastoviai birbia.
As manau,kad jei su mylimu ,tai ir palapineje gerai. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Pirmas aukštas pirmam nelygus. Mano mamos name Koraluose nė už ką pirmam aukšte negyvenčiau, tamsu, šiukšlina, mašinos po pat langais ir vaizdas į mašinų aikštelę, todėl ir norisi aukščiau nuo viso to brudo, bet mes gyvenam pašiluose naujesnio tipo name, laiptinės erdvios šviesios po langais ne mašinos o platus "gazonas", laiptinės koduotos - pijokai nesitrina, kaimynai labai geri (ir tylūs biggrin.gif ) todėl savo atveju nieko blogo nematau thumbup.gif Sekmės.
P.S. Kiek žmonių - tiek nuomonių. Turbūt geriausia yra ten kur gyveni wink.gif
Atsakyti
Lyg ir zadame pirkti butuka. Smagiau butu nauja, bet pagal finansus iseina tik pirmas aukstas. Kas gyvena, butu malonu, jei pasidalintu kokie minusai? O gal tokie patys kaip ir senu: salta, triuksmas ir pan.
Atsakyti
Tokiame bute negyvenu, bet keletą kartų iš pažįstamų teko girdėti didžiausią pirmo aukšto naujame name minusą. Jeigu po namu garažai ar parkavimo aikštelės, tai LABAI girdisi ir kai mašinos užkuriamos, ir kai į garažą įvažiuojama ar išvažiuojama... Bet gal čia ne visuose namuose, gal čia tik tiems žmogeliams nepasisekė....
Atsakyti
Minusai tokie patys, kaip ir sename name I a., tik, deja, uz zymiai didesne kaina.
Atsakyti
O as kaip tik virs garazo gyvensiu g.gif unsure.gif
Atsakyti
lambada, o koks kainos skirtumas tukstanciais, nuo kitu aukstu ax.gif

siaip as negyvenus, tik mano gimines gyveno, tai girdejau labai didele nesamone buna ziema, kai ryte apie 5-6 val. gramdo sniega.... arba nuo masinu grmado.... nu sakes koks sake garsas... o be to ir vaikucio vasara pamiegot nepaliksi ramiai pamiegot prie adaro balkono, ar lango, nes kiemas uzia sad.gif
Atsakyti
Man naujos statybos jau labai didelis procentas, kad bus nesusipratimas. Pažiūrėkit tik kiek tik n esusipratimų. Dabar nei už ką nepirkčiau naujame name buto doh.gif
Atsakyti
Nu bet gyvena žmonės pirmuose aukštuose, ir nieko...
Aš tai pavardinčiau ir pliusų - patogu su vežimu išeiti, patogu vaikams į kiemą išbėgti, jeigu yra žemės šiek tiek galima sau krūmokšnius užsisodinti, kad ir erkškėčius, kad nieks nesibrazdintų per arti...
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 02 14, 22:31)
lambada, o koks kainos skirtumas tukstanciais, nuo kitu aukstu ax.gif




Kaina pirmam aukste 2300 uz kv.m, o jau auksciau 2500 uz kv.m. Ir tai cia pigiausi variantai.
Vistik labiau noretusi naujos statybos namo. Ziurekit senose statybose kokiu pertvarku vyksta: zmones butuose sienas griauna, nepasitare galima ar ne. Bijau, kad viena diena prades tie namai nuo savanorisku darbu griuti... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 02 15, 12:12)
Kaina pirmam aukste 2300 uz kv.m, o jau auksciau 2500 uz kv.m. Ir tai cia pigiausi variantai.
Vistik labiau noretusi naujos statybos namo. Ziurekit senose statybose kokiu pertvarku vyksta: zmones butuose sienas griauna, nepasitare galima ar ne. Bijau, kad viena diena prades tie namai nuo savanorisku darbu griuti... blink.gif


O naujuose namuose irgi esi neapsaugotas nuo kaimynu sumanymu griauti kapitalines sienas. As nei uz nei pries pirma auksta, nesu jame gyvenusi, bet kai pas drauge eidavau,kuri gyveno 1-ame aukste, tai tamsu visada budavo. Nors ir medziai neuzstodavo. Ir langai iki zemes svetaineje buvo.
Atsakyti