Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Tado Ivanausko progimnazija

mes gyvenam Uzliedziuose, sprendziam i kokia silainiuose mokykla leisti vaika nuo rugsejo i 1 klase..kazkaip galvoju apie sita mokykla, bet kazi cia yra prailginta grupe?

QUOTE(Bace @ 2009 02 07, 15:11)
Taip, pradinukų yra. Visi mokiniai mokosi viename pastate mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(aea @ 2009 03 15, 18:55)
mes gyvenam Uzliedziuose, sprendziam i kokia silainiuose mokykla leisti vaika nuo rugsejo i 1 klase..kazkaip galvoju apie sita mokykla, bet kazi cia yra prailginta grupe?


Kovo 26dieną 18val bus būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas. Aš irgi daug ką išsiaiškint planuoju biggrin.gif
Atsakyti
Žinau, kad prieš porą metų tai tikrai buvo prailginta pradinukų grupė, o dabar nežinau ar vis dar yra g.gif .
Geriausias būdas išsiaiškinti įvairius klausimus kaip ir norita sakė - visuotinis tėvelių susirinkimas ax.gif
Atsakyti
As pati baigiau sia mokykla, is mokausi normaliam universitete, mokytojai tikrai normalus, ir padeda ir moko, ir bendrauja. Aisku, yra tokiu kur gatveje sutikus nepasisveikinciau, bet tik vienetai. o del dvyliktoku parengimo, tai nesamone. kaip tik su abitura yra dirbama daug ir sunkiai, ir kiekvienas mokytojas, jei laiko ti dalyko egzamina, laaaabai daug padeda, aciu Silainiu vidurinei, ir mokytojams!!!! 4u.gif
Atsakyti
Merginos Mamos labai prašau patarkit pirmokėlių kokia mokytoja 4u.gif
Atsakyti
O koks pasirinkimas šiuo metu? Kurios ketvirtokus turi? smile.gif
Šiaip tai jei yra galimybė, tai siūlau eit pas Rekštienę, taip pat žinau, kad ir mokytojos Edita ir Voverienė taip pat labai gerai vertinamos smile.gif
Atsakyti
Nerealia tau ačiū , lb aktuali info.

tavo vaikas lanko šia mokyklą? kokia ten atmosfera? man nedrąsu mažiuką su dičkiais kartu leist...
Atsakyti
Mano manymu, jei pradinuku mokytoja jau pensiinio amziaus - tai taip, tada minusas. Bet jei tik per 50 - tai tik geriau. Ji turi savo sistema, turi daug patirties, ir jei jau tiek atidirbo sitam darbe - reiskia turi ir pakankamai kantrybes darbui su tokio amziaus vaikais.

Atsakyti
Todel, kad apskritai yra mazai jaunu mokytoju sugebanciu mokyt pradinukus... ax.gif

ir jei kolektyvas susiformaves ir darniai dirba - paprastai mokytojos daznai ir nesimaino... ax.gif
Atsakyti
mamos o kokie bendri atsiliepimai apie pradines klases šilainių mokykloj?
Atsakyti
Kiek klausinėjausi pažįstamų ir draugų, tai visi buvo patenkinti mokytojomis, mokymo metodais smile.gif. Mano nuomone mokytojos, sukaupusios nemažą gyvenimo ir mokymo patirtį, yra geriau nei kokios dar visai žalios, nes jos kitaip reguoja į vaikų išdaigas, kitaip reguoja apskritai į vaikus, nes pačios užauginusios savus gerai moka auklėti ir svetimus smile.gif. Kita vertus, kartais pasitaiko mokytojų, kurios net ir sukaupusios didelę mokymo padėtį moko vaikus senais metodais, nors pasaulis nestovi vietoje ir viskas jau atgyvenę. Bet tokių nusiskundimų esu girdėjus tik iš kelių vyresniųjų klasių mokytojų (viena lygtais jau atleista).
Atsakyti
gal galit konkrečiai kokia mokytoja pradinukų rekomenduot?
Atsakyti