Įkraunama...
Įkraunama...

Teminės vestuvės

Noriu sužinoti as kas daro temines vestuves, pvz.: mano vestuviu tema buvo auksas, bordo ir drugeliai.

idedu keleta teminiu tortu...

smile.gif

papasakokit kokia tema bus jusu vestuves smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Galetum placiau papasakot apie savo vestuves? 4u.gif
Ar svecius i tai itraukete ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aii @ 2006 11 21, 21:34)
Galetum placiau papasakot apie savo vestuves? 4u.gif
Ar svecius i tai itraukete ar ne? ax.gif

Nu net nzn, daug buvo drugeliu... ir ant puokstes, ir papuosimuose, ant stalo korteliu, prie zvakiu... ant tauriu, nu vis su drugeliais viska dariau... kas isejo, bet perkrauti irgi nenorejau, keleto ideju neigyvendinau, tai masinu papuosimo, nes neleido puosti...
o sveciu i tai neitraukiau, nors pakvietimuose buvo drugeliu, ir lyg tycia daug kas atvirukus su drugeliais atnese...
Atsakyti
Pas mus taip pat buvo tokia maza temele. Visur buvo balta, kremine ir zalia spalvos. Pakvietimai buvo kreminiai, stalo korteles, kremines ir zalios. Zalios zvakes su baltaisi neriniais. Baltos rozes ir baltos ramunines chrizantemos su zaliais viduriukais.

Na prirasiau tai daug, bet nezinau ar suprantamai blush2.gif
Atsakyti
idomu idomu.... as kol kas zinau, kad noreciau taip pat bordo spalvos... puokstele, jaunikio gelyte sios spalvos bus, dar papuosimu bandysiu ieskot.... biggrin.gif gal kas dar kokiu ideju turit?
Atsakyti
As irgi tik apie drugelius galvoju.... svaigstu del ju yahoo.gif
Tik del spalvu derinio nesu nusprendusi... labai noreciau melyna,kad vyrautu... gal su geltona,tik nesumastau kokias geles issirinkti savo puokstei... Noreciau orchideju, bet jos violetines buna...
user posted image
arba bordines i raudonuma
user posted image

O melynos spalvos nesu maciusi...
idomu kokios gelytes melynos spalvos... nebent rugiageles imti, bet tada paciai prisirinkt reiketu.... g.gif
Atsakyti
Dar i drugeliu tema:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pas mus tema bus lauko gėlės.Kadangi tuoksimės liepos pabaigoje,o tada kaip tik buna daug grazių gėlių.Ir šiaip dėl to,kad darome sodyboje,kur anksčiau malūnas buvo,tai tiesiog kitos temos ir neįsivaizduoju.Ir rūbai ir mano vestuvių suknelė bus temai pritaikyti.Aš,žinoma,būsiu ramunėlė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2006 12 15, 17:42)
Pas mus tema bus lauko gėlės.Kadangi tuoksimės liepos pabaigoje,o tada kaip tik buna daug grazių gėlių.Ir šiaip dėl to,kad darome sodyboje,kur anksčiau malūnas buvo,tai tiesiog kitos temos ir neįsivaizduoju.Ir rūbai ir mano vestuvių suknelė bus temai pritaikyti.Aš,žinoma,būsiu ramunėlė blush2.gif

o gal turi parodyti savi suknute kur suknuciu forumas.... labai idomu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 12 15, 17:59)
o gal turi parodyti savi suknute kur suknuciu forumas.... labai idomu  wub.gif

Aš ją ketinu siūtis.Jau nusižiūrėjau kelis modeliukus.Šiaip iš proginių suknelių,nes man jos gražesnės nei vestuvinės,mintyse nudažiau balta spalva ir BINGO! biggrin.gif Tikiuosi rezultatu liksiu patenkinta
Atsakyti
niu va mano vestuvese drugeliai dominavo, jie buvo pas amne puoksteje, jaunikiui ir pabroliam prisegti vietoj iprastu gelyciu, limuzinas taip pat buvo puostas drugeliais ir netgi dziovintais aplesinais, siaip atrode liuks! galbut man tie visi kaspinai jau atsibode.
pas mane viskas va gerai galvosi nes tas pats zmogus dare puokstes ir limuzina puose.
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 05, 13:18)
niu va mano vestuvese drugeliai dominavo, jie buvo pas amne puoksteje, jaunikiui ir pabroliam prisegti vietoj iprastu gelyciu, limuzinas taip pat buvo puostas drugeliais ir netgi dziovintais aplesinais, siaip atrode liuks!  galbut man tie visi kaspinai jau atsibode.
pas mane viskas va gerai galvosi nes tas pats zmogus dare puokstes ir limuzina puose.


O gal kokiu nuotraukyciu gali ideti...is savo vestuviu..su drugeliais? blush2.gif
Idomu butu pamatyt masina kaip ten su apelsinais papuose tau ax.gif
Atsakyti