Įkraunama...
Įkraunama...

Teminės vestuvės

Mergaites,kurioms aktuali drugeliu tema... ax.gif Gal matet kokiu dideliu drugeliu pirkti.. kuriuos butu galima pakabint, nuleist su siulu nuo lubu...
Nes tu maziuku tai floristinese parduotuvese maciau.. bet mazu labai daug reiketu,kad jie pasijaustu... beto vienas drugelis kainuoja apie 2lt.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 02 01, 11:43)
Mergaites,kurioms aktuali drugeliu tema...  ax.gif  Gal matet kokiu dideliu drugeliu pirkti.. kuriuos butu galima pakabint, nuleist su siulu nuo lubu...
Nes tu maziuku tai floristinese parduotuvese maciau.. bet mazu labai daug reiketu,kad jie pasijaustu... beto vienas drugelis kainuoja apie 2lt.

Na,2litai tai visai dar mazai,nes siaip tai ju nelabai kur ir yra...O jei ir yra,tai tikrai maziau nei 2lt nerasi...Nebent pati piestumeis...Vakarais menu uzsiimti visai smagu.Mes irgi daug dalyku darome patys,nes islaidu ir taip daug vestuves reikalauja verysad.gif
Atsakyti
Jetus, drugeliai... kad jus vakare uodai sukramtytų hihihi.gif Juokauju wink.gif

Kiek supratau, čia diskusija turėtų būti platesnė, ne tik apie drugelių tematiką vestuvėse. Juk galima ir kitokių temų sugalvoti.

Norėčiau gotiškų vestuvių...
Su va tooookiu tortu tongue.gif
user posted image
Atsakyti
O mes žadam savo vestuves padaryti labai vasariškas su daug daug žalios spalvos ir ryškiom gelytėm smile.gif Norėčiau kad vestuvių stalas primintų žalią pievą sad.gif Gaila kad internete idėjų mažai randu sad.gif Jeigu kas rasit kokią įdėja susijusią su žalia spalva - būčiau labai dėkinga jei pamėtėtumėt man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 02 01, 15:01)
Na,2litai tai visai dar mazai,nes siaip tai ju nelabai kur ir yra...O jei ir yra,tai tikrai maziau nei 2lt  nerasi...Nebent pati piestumeis...Vakarais menu uzsiimti visai smagu.Mes irgi daug dalyku darome patys,nes islaidu ir taip daug vestuves reikalauja verysad.gif


Niu tu pabandyk isivaizduoti...kad 30 ar 50 drugeliu neuzteks,kad papuost sale.... NEs as nusipirkau pradziai 10 drugeliu,tai efektas gaunasi,kai kokius 4-5 vienoj vietoj prie puokstes ar saiip kur pridedi.... NEs juk drugeliai nera dideli... TOdel ir galvoju,kad nuo lubu nuleisti didesnius galima, o stala, sienas ir pan puosti mazesniais...
As irgi pagalvojau apie piesima... bet nebus to vaizdo schmoll.gif

Ausryte, cia ka radau pas save su zalia spalva...Gal kokiu ideju dar paciai kils mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ausryte @ 2007 02 02, 22:50)
O mes žadam savo vestuves padaryti labai vasariškas su daug daug žalios spalvos ir ryškiom gelytėm smile.gif Norėčiau kad vestuvių stalas primintų žalią pievą sad.gif Gaila kad internete idėjų mažai randu sad.gif Jeigu kas rasit kokią įdėja susijusią su žalia spalva - būčiau labai dėkinga jei pamėtėtumėt man  4u.gif

O cia nera nieko bendra su Kiauleikytes Liepos vestuvemis,kai jie padare stala is samanu.Na nepadare,o pridejo ant jo...?As zurnale maciau,efektas nuostabus...Bet cia daugiau gamtoje tinka.Idomi ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 02 03, 10:39)
O cia nera nieko bendra su Kiauleikytes Liepos vestuvemis,kai jie padare stala is samanu.Na nepadare,o pridejo ant jo...?As zurnale maciau,efektas nuostabus...Bet cia daugiau gamtoje tinka.Idomi ideja thumbup.gif



Mačiau nuotraukas žurnale iš tų vestuvių.. gražu, bet savąsias visai kitaip įsivaizduoju ax.gif
Atsakyti
As tai nenoriu nei drugeliu nei gelyciu ax.gif


Pas mane tema bus jura nes abu dali gyvenimo praleidome salia jos ir joje(nes dirbome ir dirbame), tad vyraus balta ir zydra spalva, grazioj kaimo sodyboje lyg zvejo pirkioje klasikinio stiliaus su zvakidemis puosta pobuvio vieta ax.gif ax.gif
puokstes, kvietimai, stalo venjetes ir kt.papuosimai balta ir zydra dar siek tiek sidabro, dera nuostabiai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Zalios spalvos tema:
user posted image

user posted image

user posted image

O cia galetu tikti juros tema, tik staltiese kitos spalvos galima imti:

user posted image

Atsakyti
merginos, labai graziu nuotrauku dedate?
Gal galite konors grazaus ir rudent tema ideti jei turite? 4u.gif
Atsakyti
Jei ka nors rasiu, butinai idesiu...
Siaip pas mane namie tai daug visokiu fotkiu pririnkta.. mat jau praeitais metais galvojom vestuves kelti,tai buvau pradejusi rinkti... TAI KOLEKCIJA nemaza ax.gif
TIk namie ne visada laiko randu prie interno prisesti... rolleyes.gif
Atsakyti
Na vestuvės rudens tema man asocijuojasi su sodriom spalvom. Keletas idėjų, gal kurią pritaikysi 4u.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte: 06 vasario 2007 - 11:09