Įkraunama...
Įkraunama...

Teminės vestuvės

Labas panos,

Na mano vestuves ir atreja, skaitineju ka cia rasote ir sumasciau pati gal kokia tema pasirinkit vestuvems. Bet net eisivaizduoju Kaip manote ar eapsunkis sveciu tos temos? na zinoma viena tema. et eisivaziduoju nuo ko pradeti, Istikor as esu vestuviu panikoje jau, es pati gyveu ir dirbu uzsieyje, o vestuves vyks LT. Man kazko oretusi kaip ir su drugeliais kazko, kazko zalios spalvos, patarkite prasau 4u.gif
Atsakyti
sveika smile.gif

Pamenu, kai ir as pradejau planuotis vestuves..As Londone, o vestuves Lt. oj kiek nervu ir nezinios buvo smile.gif su laiku viskas susidelios i stalciukus, suprasi, ko nori ir ko gali atsisakyti smile.gif

Sveciu neapsunkinsi pasirinkus viena-dvi spalvas ir paprasiusi, kad akcentas butu ju aprangoj koks nors.. kad ir tie patys drugeliai, vyru svarko atlape labai graziai atrodo :wub

Mano pacios vestuves bus geltonos-zalios spalvos, su daug drugeliu taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugqueen @ 2012 01 06, 15:16)
sveika smile.gif

Pamenu, kai ir as pradejau planuotis vestuves..As Londone, o vestuves Lt.  oj kiek nervu ir nezinios buvo smile.gif su laiku viskas susidelios i stalciukus, suprasi, ko nori ir ko gali atsisakyti smile.gif

Sveciu neapsunkinsi pasirinkus viena-dvi spalvas ir paprasiusi, kad akcentas butu ju aprangoj koks nors.. kad ir tie patys drugeliai, vyru svarko atlape labai graziai atrodo :wub

Mano pacios vestuves bus geltonos-zalios spalvos, su daug drugeliu taip pat smile.gif


Labas smile.gif
Mes jau issirinkome vieta, nors nebelabai man jau patinka ji (net nzn kodel is pradziu tik iejus patiko) blink.gif vedeja su mizikantais jau issirinkome, liko fotografas, cia jau ant dienu, o svarbiausia tai bus sveciu sarasas g.gif g.gif dar tik galvose sukasi kaip kas, o jau manau reiketu ziuretis, o kaip tau? jau viska susitvarkete?
O del drugeliu temos net nzn labai daug kas daro, bet man va grazu geltona ir zalios spalvos, liuks drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, kokias spalvas siulytumete vestuvems kad vyrautu (na puosiant sale, serviruojant stalus, kvietimuose ir pan) jei vestuves kelias kovo viduryje.
jei zinociau kad jau zolyte kalsis ir grazios pavasarines dienos bus tai rinkciausi zalsva kokia spalv, getona, et keik girdejau siemet pavasaris velyvas zada but tai gali but kad ir sniego ir slapdribu ar lietu bus tda...nelabai isivaizduoju tada koki spalvu derini vyraujanti rinktis smile.gif Gal patarsite?
Atsakyti
na ivyko man kaip visada, uzklausiau ir tada paciai inciu atejo:) biggrin.gif
Kadangi nezinau tiksliai ar oras bus pavasarinis ar kaip tik, priesingai, gal net zieminis dar vis, nusprendziau kad musu vestuvese su Busimuoju vyraus ne i gamta tuo metu oriantuotos, o mum patinkancios o tuo paciu ir labai (mano nuomone) neutralios, neutralios tuo ka netaikytos i gamta spalvos tai balta ir raudona, siek tiek sidabriuko ir bordo.
Kadangi vestuves vyks kaimo turizmo sodyboje puikiai pritaikytoje vestuvems tat nebus rastiniu sienu. Stalus galesim serviruot baltomis staltiesemis, i zvakides istatyt raudonas zvakes, serveteles balts ir rudonos, kedziu apdangalai balti su sidabriniu kaspinu (arba tiesiog baltu atlasiniu), prikabint baltu perlamutriniu ir raudonu balionu ar sirdeliu girliandu ant sienu baltu ir bus visai saunu manau): Nes raudona simbolizuoja meile, aistra, siluma, rozes, sirdeles, balta - nuotaka, nuotakos suknele, jei dar bus sniegucio tai ir ji:)
O tema pasirinkos - "vestuves", nes nusprendem, kad mum temos gal nereik geriau. nenorim kazko perspausto, a la vaidinant kad labai orgznizavom ir iska gludinom, nes vestuves suorganzuot turim nepilnus du menesius:D:D:D
Ka manot apie mano pamastymus ir pasirinktas spalvas?
P.s. tuo tarpu ir mano nuotakos puokste iskart aiski kokia noriu kad butu: baltos ir raudonos rozes tarpuose, kaip koks futbolo kamuolys issidestes biggrin.gif
Atsakyti
Na man vestuvėms raudona nelabai prie širdies. vestuvių man asmeniškai norisi tokiu švelniu, pasteliniu. šviesus persikas, šviesiai žalsva. o šiaip gražiausiai stalas atrodo baltai padengtas. bet čia tik mano asmenine nuomone
Atsakyti
Mūsų vestuvėse vyraus ne tema, o spalva: auksinė (šokoladinė). Puokštės apačia auksiniu šilku apviniota, bateliai su akcentu, kėdės su auksiniais kaspinais ir žvakės šokolado spalvos wub.gif Visa kita vyraujanti spalva beabejo balta smile.gif
Atsakyti
Mes planuojam lapkricio vidury kli vestuves, kaip manot ar tiktu melyna ryski spalva ir kankoreziai ar kazkas panasaus? gal kokiu pasiulymu turite smile.gif?
Atsakyti
Mes planuojam lapkricio vidury kli vestuves, kaip manot ar tiktu melyna ryski spalva ir kankoreziai ar kazkas panasaus? gal kokiu pasiulymu turite smile.gif?
Atsakyti
Norėčiau daryti vestuves kriuklių tema smile.gif kokia spalva prie jų derintųsi smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 02 18, 12:49)
Norėčiau daryti vestuves kriuklių tema smile.gif kokia spalva prie jų derintųsi smile.gif?


kas yra kriukles??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 02 18, 15:21)
kas yra kriukles??? blink.gif

kriauklės blush2.gif neperskaičiau ką parašiau doh.gif
Atsakyti