Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

Sonatina, Aciu tau labai labai, esam isbande daugybe tavo receptų, aukščiausius balus gavo keksas su šokolado gabaliukais, mielinės bandelės su cinamonu, tik aš jas darau su daug razinų ir vyniotinio pavidalo, varškės tešlos bandelės (skaniausios su grybų įdaru). Labai puiku, kad visi tavo receptai nereikalauja daug laiko, kurio dažniausiai trūksta. Vien žodž, ir man gerai, ir vyras laimingas ir sotus mirksiukas.gif
Gal kartais esi ką nors įdomesnio ruošusi iš baklažanų, prisipirkau jų, o ką paruoši - nesugalvoju. rolleyes.gif
Atsakyti
O kiek naujų receptukų assa.gif

Kepiau šiandiena Bulvinę picą su tunu šiaip skonis tai man super thumbup.gif tik va su ta bulvine mase tai provalas gavosi doh.gif
Atrodo viską dariau taip (aš iš pusės normos) tai miltų tik 50g dėjau,bet kad ji man nesukepė o tokia piurė ir liko,man tai skoniui nekenkė schmoll.gif o vat vyras sako kad nesigavo tau su tuo padu verysad.gif
Bet aš tai dvi porcijas sukirtau essen.gif o įdaras tai super,tik reikės kažką su tuo padu pamastyti pakeisti,nes labai mėgstu tuną.
Dėkui Sonatinai aciuks.gif
Atsakyti
Tortas iš krekerių „Žuvytės“
Darysiu dabar šį tortą ir galvoju, ar nereikia jo šaldymo kameron? ax.gif Parašyk Sonatina blush2.gif
Atsakyti
Raseliuke, tikiuosi keksas pavyko smile.gif

Arinva, džiaugiuosi, kad ir sausainiai, ir apkepas, ir kojytės mirksiukas.gif patiko 4u.gif

Nolina 4u.gif

špokulia, jau taip skaniai parašei savo keksą... rolleyes.gif

daliela, labai smagu, kad tavo vyras dabar sotus ir laimingas tongue.gif Baklažanus retai naudoju, bet pas Glacee temoje tikrai yra keletas įdomių receptų mirksiukas.gif

Kaliteja, nekreipk dėmesio į vyro komentarus, svarbiausia, kad tau buvo skanu ax.gif O šiaip tai gali tą patį įdarą daryti ant picos pagrindo arba bulvinį pagrindą pagal šį receptą... smile.gif

mutante, svarbiausia kelias valandas palaikyti kambario temperatūroje, kad krekeriai suminkštėtų (kaip ir varškinį tinginį)... Aš į šaldiklį nedėjau, bet jei nepavyksta išimti iš formos - galima ir pašaldyti jame g.gif
Atsakyti
keksas gavosi labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi čia visos labai giria varškės apkepą, nusprendžiau pabandyti, kuom jis čia toks stebuklingas lotuliukas.gif
Nu ir ką, tikrai labai skanus ir purus, neskaitant to, kad vietoj manų kruopų aš visada dedu ryžių miltus, vistiek gavosi thumbup.gif skanus. Tik jau buvau išsigandusi, kaip reikės tokį gležną išimti, bet kadangi kepiau silikoninėj keksinėj, truputį pastovėjusį visai paprastai išverčiau lauk. Tik gaila, kad nebespėjau nufotkinti lotuliukas.gif
Atsakyti
kas gaminot kiauliena korejietiskai ? ar i kepimo inda reik papildomai pilt kokio skyscio ? ar uzdengti kepant ? turbut skanu su ryziais ?
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2006 12 14, 15:39)
kas gaminot kiauliena korejietiskai ? ar i  kepimo inda reik papildomai pilt kokio skyscio ? ar uzdengti kepant ? turbut skanu su ryziais ?


gaminau mirksiukas.gif skyscio nepyliau, neuzdengiau bigsmile.gif manau su ryziais butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolina @ 2006 12 14, 15:17)
gaminau  mirksiukas.gif skyscio nepyliau, neuzdengiau  bigsmile.gif manau su ryziais butu  thumbup.gif

Nu nezinau, man gavosi sausoka, tai kita karta ipilsiu vandeniuko ar kokio sultinuko. Bet labai skanus patiekalas. Vyrui patiko labiau nei mesos apkepas blink.gif
Atsakyti
Vakar gaminau Jautiena su grybais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aišku, vos sulaukėm karsta.gif , bet rezultatas buvo puikus thumbup.gif thumbup.gif ir skanus thumbup.gif thumbup.gif


Sonatina, aciuks.gif
Atsakyti
gerbiama Sonatina,
skaitydama si skyreli susidariau ispudi, kad Jus ne tik esat puiki kulinare, bet ir mielai padedate tiems, kuriems reikia Jusu pagalbos thumbup.gif . Todel noreciau kreiptis i Jus ir paprasyti keleto budu, ka pagaminti is sviezio ersketo...
turim saldiklyje puikia zuvi, noretume ka nors pasigaminti Kaledoms ar Kucioms, taciau nezinom, ka su ja daryti... blush2.gif
noretume nelabai sudetingu receptuku, jei galima... rolleyes.gif

taip pat kreipiuosi ir i kitas mamytes-kulinares su tuo paciu prasymu ax.gif

is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti
darau tortą su krekeriais. nusprendžiau tik pamėginti, tai nusipirkau tik nedidelį pakelį grietinės, gerai dar, kad krekerių du pakelius pirkau, pusę sušlamščiau dar prie kompiuterio sėsdama... smile.gif dar tiktai sumaišiau viską, bet jau ir dabar skanu, nekantrauju jau paruošto paragaut bigsmile.gif
p.s. labai patiko bananą tarkuot biggrin.gif
2 p.s. iš tikrųjų, turiu vanilės miltelių, o ant pakelio užrašyta "vanilinas" (man kažkaip keista vanilę vadint vanilinu... rolleyes.gif ), kitąkart kai darysiu krepšelius, dėsiu mažiau vanilės smile.gif
Atsakyti