Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

QUOTE(noir1 @ 2006 12 27, 16:56)
Labutis mergaitės su šventėmis drinks_cheers.gif Mes valgykim ir nestorėkim,o Sonatinai daug jėgų nes mes besotės norime daug ir skaniai.Daug laimės visoms.Norėjau paklausti,ar nieko nenutiks jei avietiniam tortui su triufeliais biskvitą išsikepsiu šiandien.Nes esu namuose viena ir niekas man virtuvėje "nepadeda"puiki proga.Gal nieko tokio gi nepages.


Su šventėm visas!!!! Linkiu ir toliau sėkmingai tobulinti kulinarinius/konditerinius sugebėjimus, kad nepritrūktų noro ie fantazijos gaminant 4u.gif .

O bent jau aš biskvitą palaikau šaldiklyje - netgi specialiai. Tada jis būna toks minkštas,drėgnesnis - na man tikrai į gerąją pusę pasikeičia pašaldžius. ax.gif
Atsakyti
Jau kepu biskvitą mirksiukas.gif ir šiandien gaminau "kepenis karališkai" su viščiuko kepenėlėmis tai net mano vaikis valgė thumbup.gif ,o aš pati dar kartą kartojau pasišildžiau mikrobangėje.Kepenis nemirkiau man atrodo,kad viščiukų nebūna karčios,mirkau tik kiaulės, piene.Nežinau kodėl,bet darau taip kaip mama.
Atsakyti
pasidariau ka tik makaronu-kaspineliu salotas, visai nieko, tik surio jokio nedejau, nes neturejau.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 12 13, 12:49)

Tortas iš krekerių „Žuvytės“

0



Oi, Sonatina, pats didžiausias ačiū už krekerių tortą. Tai neįprasta, nepaprasta, nauja, ir svarbiausia, skanu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 02 sausio 2007 - 14:41
Sonatina, norėjau paklausti. Beliašams virti naudoji puodą storu dugnu. Jeigu aš tokio neturiu, tikriausiai nieko neatsitiks ir verdant puode plonu dugnu?ar gali degti ir pan.?

Ir dar, Silkę pataluose darai kekso formoje? Ar man taip tik apsirodė?

Ačiū.
Atsakyti
Žadu daryti triufelių tortą, bet problema, kad man jį teks vežtis su mašina ir dar ne visai trumpai Kaip man jį supakuoti neįsivaizduoju doh.gif Gal kas nors turit patirties tuo klausimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 12 27, 07:34)
dariau kaledoms sushi torta ir buvo pravalas, labai grazus, bet neskanus, be skonio visiskai. gal dar kas yra dares ir gali pakomentuot? tiesa neturejau ryziu acto, tai dejau kazkoki su prieskoniais.

aš esu darius, mano gavosi rūgštus, gal citrinos padauginau, bet nepatiko irgi unsure.gif


dar į keksą su šokolado gabaliukais įdėjau balto šokolado, tai jis ištirpo, vietoj jo skylutės liko biggrin.gif . vadinasi, tik juodas palieka ir vaizdą ax.gif


egliuke, aš visus vežamus patiekalus vežu tiesiog formose. nuvažiavus galima greitai sumesti į lėkštes, o tortą - papuošti niekam nepastebint mirksiukas.gif
Atsakyti
kEPIAU KEKSĄ SU MĖLYNĖMIS,BET TIKRAI PASKUTINĮ KARTĄ blush2.gif JAU KOKS SAUSAS VAIKAS IŠ VIS VOS NEPASPRINGO AŠ TAI SUDOROSIU ax.gif mAN KAŽKODĖL PAVYKSTA TIK MĖSIŠKI PATIEKALAI NORS VISKĄ DARAU TIKSLIAI PAGAL RECEPTĄ doh.gif PYRAGAI NESIGAUNA NORS TU KĄ.
Atsakyti
sveika [COLOR=red]sonatina , labai megstu torciukus, bet ypac patinka rafaeolo tprtas, tpks traskus, niam. tai gal sakau , gal kepiai kada, o gal seip zinai recepta?
visus su sventem 4u.gif
Atsakyti
noriu dar taves sonatina paklaust, gal tu zinai kodel kai as kepu su kepimo poperiu prie jo man visalaik prikimba? doh.gif
ten viena slidi puse yra kita siurksti, gal tai kazka reiksia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 12 28, 20:23)
noriu dar taves sonatina paklaust, gal tu zinai kodel kai as kepu su kepimo poperiu prie jo man visalaik prikimba? doh.gif
ten viena slidi puse yra kita siurksti, gal tai kazka reiksia? g.gif


labai padeda popieriaus pakeitimas biggrin.gif patikrintas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2006 12 28, 22:40)
labai padeda popieriaus pakeitimas biggrin.gif  patikrintas reikalas.

o jis tiksliai kaip vadinasi, ar tai ir vadinasi? g.gif
Atsakyti