Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

Na, o aš iškepiau jogurtinius blynus, viskas pavyko puikiai, tik spalva nekokia, nes gaminau su mėlynių jogurtu. Skanu.


Nu bet, kad fruktoze nesveikiausias saldiklis, norėčiau pasiginčyti, esu skaičiusi, o ir uošvienei patarė endokrinologas vartoti vietoj cukraus vaisių fruktozę, nes tai daug sveikiau. Gi fruktozės ir meduje yra.
Atsakyti
aš kalėdoms kepiau triufelių tortą 4u.gif nešiausi į svečius pas MB giminaičius italus tai visiems labai patiko thumbup.gif

[attachmentid=82623]
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2007 01 05, 13:15)
o kur lietuvoje klevų sirupo būna?

Mačiau IKI. Mažas apie 200g buteliukas kainavo virš 13 Lt.
Atsakyti
Siurio lazdeles su kumpiu - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai greitai pagaminamas ir skanus patiekalas (kadangi sonatina rasei, kad per astriai gaunasi, tad nedejau cili milteliu, kad ir vaikas galetu valgyti, tai sake, kad labai skanu biggrin.gif )

QUOTE(Sonatina @ 2007 01 05, 15:22)
Mama_Tania, Portukė su Katu tau labai išsamiai atsakė (ačiū drinks_cheers.gif ) Tikiuosi tortas pavyks ax.gif

aciuks.gif 4u.gif jau stovi saldytuve, ragausim sekmadieni, bet prisidirbau su zelatina doh.gif kai reikejo jau istirpinti siltame sirupe - puse issitirpo, tad idejau dar i mikrobange, gaunasi toks sirupas, ipilus, laukiau, laukiau, bet taip ir nepradejo man stingti ta mase, reikejo dar ipilti zelatinos. bet taip idomiai, ta varskes mase, kur dejau braskes, gavosi gerai, o kur dejau persikus gavosi dvigubai daugiau, nors matavau gerai g.gif ir neisejo taip graziai, kaip nupaveiksluota pas tave verysad.gif
bet labai gaivus ir skanus tortas aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
o kuo galima butu pakeist pudinga ananasinio kekso recepte? g.gif
Atsakyti
Sonatina, ačiū už varškės apkepo receptuką, labai skanus 4u.gif Aš kepu pgl. tokį receptą, gali pabandyti, irgi geras thumbup.gif

1/2 kg varškės
4 kiaušiniai
50-100 g minkšto sviesto (kamb. temp.)
2-3 šaukštai cukraus
2-3 šaukštai manų kruopų
1/2 stiklinės grietinėlės arba pieno
truputis druskos

Manų kruopos pusvalandį brinkinamos piene arba grietinėlėje. Kiaušinių tryniai išsukami su cukrumi, sudedama varškė, manų kruopos, sviestas, druska. Viskas labai gerai išmaišoma. Tada į masę sudedami išplakti baltymai. Viskas išmaišoma, sukrečiama į sveistu išteptą ir džiūvesėliais pabarsytą skardą. Kepama 25-30min. Galima įmaišyti džiovintų vaisių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 06 sausio 2007 - 19:45
Aš vakar gaminau Vištos kepenėles su kopūstais, tai mmmm..., kaip skanu! thumbup.gif Tik poro neturėjau, bet ir be jo skanu buvo. O pasinaudojusi sonatinos pakoregavimu, įtarkavau dar ir morką mirksiukas.gif Ačiū ir dar kartelį ačiū, Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėjau pakilausti kur galima nusipirkti popierinių kekso formelių?
Atsakyti
Šiandien su mama gaminome makaronų lizdelius grietinėlės padaže. Fantastika bigsmile.gif Jau taaaip skanu rolleyes.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaL @ 2007 01 07, 17:01)
Sveikutės, norėjau pakilausti kur galima nusipirkti popierinių kekso formelių?

as pirkau maximoj, bet visose parduotuvese maciau ju pirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Na o as vakar dariau Tinginiu Skruzdelyna labai greita ir labai skanu!
Atsakyti
Privalgem visi Blynu is krabu lazdeliu ax.gif Vietoj svogunu laisku dejau pora... NU jam kaip skanu ir kokie purus gavosi thumbup.gif Tik as nedejau kepimo milteliu, nes pas mane miltai kazkokie kur patys kildinasi (self raising vadinasi). Tai as kai su jais kepu, niekad nebededu papildomai jokiu sodu/kepimo milteliu.... Aciu uz ideja thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti