Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos diena (Thanksgiving)

Šiandien atsidarius savo el paštą buvau maloniai nustebinta sveikinimais iš draugų . Labai graži šventė ,Bet Lietuvoj ji nelabai prigijusi . Manau labai graži šventė padėkot visiems , nes taip kartais taip pritrūksta padėkos žodžių . Man taip gražu 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif Gal kas nors ją švenčiat ? Pasidalinkit
Atsakyti
aisku kad nesvenciam.o kam ja svest?cia ne musu svente.taip galima prisigraibstyt is visu saliu svenciu,paprociu,daug graziu yra matomai,bet kas liks is musu tautiskumo.jau ir taip atsirado komerciniu valentiniu ir helouvynu.
Atsakyti
Manau, tai puiki proga tarptautinems kompanijoms tokiu budu padekoti savo darbuotojams. Tad siulau neziureti i ta svente vien tik is neigiamu aspektu wink.gif Tai grazi svente, grazi jos ideja.
Visada malonu, kai tau padekoja ar parodo pagarba smile.gif
Atsakyti
Manau, kad gyvenam Lietuvoje... blink.gif
Tokios "šventės" pas mus nėra... lotuliukas.gif
Tai svetima ir nepriimtina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 02, 06:19)
aisku kad nesvenciam.o kam ja svest?cia ne musu svente.taip galima prisigraibstyt is visu saliu svenciu,paprociu,daug graziu yra matomai,bet kas liks is musu tautiskumo.jau ir taip atsirado komerciniu valentiniu ir helouvynu.



pritariu 100 procentu, kazkos absurdas, man tai jau pavieniai negrai Lietuvoje siurpa kelia, o jei ir sventes tokios, tai sakes....... BUKIM LIETUVIAIS KA.. mirksiukas.gif

o helouvynas tai is vis liudna doh.gif , nelieka nieko svento
Atsakyti


nesvenciu ir nesvesiu, tai ne lietuviu svente. kaip ir nesvenciu haloween'o 4u.gif
Atsakyti
Aš net nežinau, kaip ją švęst smile.gif Ką daryt reikia? Žinau, kad amerikonai privaloma tvarka kalakutą suėda. Jeigu nepainioju su kokia kita amerikonų švente. Tai krienas žino - jei reikia, galiu bandyt suėst, tik paprašyčiau tiksliai pasakyti, kada. Ir kam nuo to geriau laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 sausio 2007 - 20:47
QUOTE(Noa @ 2007 01 01, 21:46)
Ir kam nuo to geriau laugh.gif


Žinau kam TIKRAI nuo to geriau nebus: kalakutui. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 01 01, 21:56)
Žinau kam TIKRAI nuo to geriau nebus: kalakutui.  biggrin.gif

Nu va, dar ir nehumaniška. Todėl ir nešvenčiu. Kad nuo animal friend'ų į kaulus negaučiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 02, 06:19)
aisku kad nesvenciam.o kam ja svest?cia ne musu svente.taip galima prisigraibstyt is visu saliu svenciu,paprociu,daug graziu yra matomai,bet kas liks is musu tautiskumo.jau ir taip atsirado komerciniu valentiniu ir helouvynu.


pritariu. Kam ją švęst? Jei gerai varžteliai galvoj sukas, ten kažkas apie indėnus ir pirmuosiu imigrantus Amerikoj...

gal pasiūlykim Jonines pašvęst amerikiečiams? lotuliukas.gif arba Žolinę...
Atsakyti
Niekada nešvenčiam, nes pas mus Lietuvoj tokios šventės nėra. Man ir Helowynas jokia šventė, kai ant slenksčio vėlinės.
Atsakyti
Ne mūsų šventė ir nešvenčiam. Net neturiu pažįstamų, kurie švenčia. Apskritai, kažkoks absurdas, nusižiūrėti nuo kitų tautų šventes, tradicijas. Kokie esam, tokie ir būkim blink.gif
Atsakyti