Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos diena (Thanksgiving)

Svesiu kai amerikonai prades liepos 6-ta minet bigsmile.gif
Atsakyti
O aš švenčiu,bet ne Lietuvoj...labai nuostabi šventė, man patinka...primena Kalėdas..visi susiburia kartu, žiūri gerus filmus, suvalgo kalakutą, kaip kad Noa sakė...
Labai džiaugiuosi, kad galiu ne tik lietuviškas šventes atšvęsti , bet ir susipažinti su gerąja puse amerikietiškos kultūros...nes dauguma, kas amerikoj nebuvo ir jų nepažįsta galvoja, kad coca cola ir snickers yra amerikos nacionalinis valgis, o ant vėliavos figūruoja didelis macdonaldso sumuštinis....o iš tikrųjų Lietuvoj trūksta tokios šiltos šventės... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soulmate @ 2007 04 11, 13:02)
O aš švenčiu,bet ne Lietuvoj...labai nuostabi šventė, man patinka...primena Kalėdas..visi susiburia kartu, žiūri gerus filmus, suvalgo kalakutą,

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Soulmate @ 2007 04 11, 14:02)
O aš švenčiu,bet ne Lietuvoj...labai nuostabi šventė, man patinka...primena Kalėdas..

O klausyk, jei jau tu esi ten ir viską žinai - gal galima tada smulkiau apie įvykį? Ten kažkas kažkam kažką dėkoja. O kas ir už ką? Ir dar - o tikrai, kuom tas skiriasi nuo Kalėdų? Ir - kodėl kalakutas? Ar kažkodėl konkrečiai, ar kaip mūsų šližikai per kūčias - tokia tvarka ir psio?

Čia gal visi viską žino, aš tik viena kaip tundra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 04 27, 07:40)
O klausyk, jei jau tu esi ten ir viską žinai - gal galima tada smulkiau apie įvykį? Ten kažkas kažkam kažką dėkoja. O kas ir už ką? Ir dar - o tikrai, kuom tas skiriasi nuo Kalėdų? Ir - kodėl kalakutas? Ar kažkodėl konkrečiai, ar kaip mūsų šližikai per kūčias - tokia tvarka ir psio?

Čia gal visi viską žino, aš tik viena kaip tundra smile.gif


po mojemu, čia kažkaip susiję badaujantys Amerikos naujakuriai ir jiems padėję indėnai su savo kalakutu g.gif
Atsakyti
pirma -- lietuviai savų švenčių turi per akis, ir tai nemoka jų švęst. išeiginė reiškia kažkam progą prie tv padrybsot, o kam prisigert. žodžiu, pirmiau išmokim savo šventes gražiai minėt, o ne užsienius kopijuot.

antra -- ta šventė pas mus neturi jokių tradicijų ir aš net nelabai žinau kas ten ir prie ko. todėl imt ir švęst -- nematau logikos. bet tikrai švęsčiau, jei gyvenčiau JAV ir kas nors ta proga pasikviestų į svečius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Happymother @ 2006 11 23, 11:09)
Šiandien atsidarius savo el paštą buvau maloniai nustebinta sveikinimais iš draugų .  Labai graži šventė ,Bet  Lietuvoj ji nelabai prigijusi .  Manau labai graži šventė padėkot visiems , nes taip kartais taip pritrūksta padėkos žodžių .  Man taip gražu  4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Gal kas nors ją švenčiat ? Pasidalinkit


Padėkos idėja išties graži. Manau laiko padėkojimui reikėtų rasti bent jau kartą per mėnesį ax.gif
Atsakyti
Cia ne musu svente, tai ir nesvenciu, jau ir taip lietuviai savas sventes pamirsta/nemoka svest...
Atsakyti
QUOTE(Gantaute @ 2007 07 02, 17:06)
Padėkos idėja išties graži. Manau laiko padėkojimui reikėtų rasti bent jau kartą per mėnesį ax.gif



Pritariu visu 100% thumbup.gif Kad yra noras dekoti thumbup.gif Bet svesti kaip uzsienieciai, manau neverta schmoll.gif Kaip jau dauguma rase - ne musu kulturos sios sventes schmoll.gif Mano galva niekaip neisnesa, kaip galima linksmintis pries Velines? g.gif verysad.gif Aisku, kitatauciai svencia, bet ant rytojaus ant kapu nevaziuoja doh.gif

Padekos diena Lietuvoje galima sutapatinti su Kaledom thumbup.gif Nes ir pauksciukus kepam ir dekojam visiems uz draugiskai pragyventus metus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2006 12 02, 07:19)
aisku kad nesvenciam.o kam ja svest?cia ne musu svente.taip galima prisigraibstyt is visu saliu svenciu,paprociu,daug graziu yra matomai,bet kas liks is musu tautiskumo.jau ir taip atsirado komerciniu valentiniu ir helouvynu.


visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2006 12 02, 08:19)
aisku kad nesvenciam.o kam ja svest?cia ne musu svente.

visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmabaro: 12 balandžio 2010 - 21:29
nešvenčiam, nematau prasmės ją švęsti
Atsakyti