Įkraunama...
Įkraunama...

Namelis ar kamuoliukų baseinas?

As savo mezei ta mashina Kaledoms padovanojau, bet mums labai nepasiseke ir ji jau po menesio per siules pradejo ora leisti....:-(

O mego tai ji ja labai labai..... Tai net nezinau. Galvoju, gal surizikavus dar viena tokia nupirkt. Bus jau 100 tada kamuoliuku ir ta pati mashina.... Tik jei vel menesiui, tai kazkaip....

O, beje, siandien "Cipoline" pirkom Chicco baseineli su kamuoliukais. 159 Lt. Parsinesem, priputem....labai nusivylem, zemas toks ir formos visiskai nelaiko, vaikams visai nepatiko. Tai kamuoliuku net nebeisberem, atgal pridavem. Gerai dar kad prieme.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyla @ 2007 02 17, 21:34)
As savo mezei ta mashina Kaledoms padovanojau, bet mums labai nepasiseke ir ji jau po menesio per siules pradejo ora leisti....:-(

O mego tai ji ja labai labai..... Tai net nezinau. Galvoju, gal surizikavus dar viena tokia nupirkt. Bus jau 100 tada kamuoliuku ir ta pati mashina.... Tik jei vel menesiui, tai kazkaip....

Keista g.gif Mums kol kas laiko, bet dar ir neilgai turime mastau.gif Gal irgi tik mėnesį laikys blink.gif Su maximos prekėm dėl tokių dalykų nesistebiu unsure.gif
Atsakyti
aš už namuką thumbup.gif
Atsakyti
aš kaip tik galvojų kažką iš šitų pirkti, nes nežinau jau kuo ją sudominti doh.gif . Dukrai 10 mėn, kažin ar ne per maža?
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2007 04 07, 10:46)
aš kaip tik galvojų kažką iš šitų pirkti, nes nežinau jau kuo ją sudominti  doh.gif . Dukrai 10 mėn, kažin ar ne per maža?



Na mums 10 menesiuku, tai dar nelabai domisi ta masinyte, pirkau galvojau, kad tikrai patiks, nes domisi kamuoliukais, bet tie kamuoliukai gal jam dar per dideli pagal rankyte schmoll.gif mes ir labai isrankus jau nebezinau kaip sudominti savo vyruka, niekas jam netinka arba po keliu minuciu atsibosta doh.gif
Atsakyti
Aš norėjau nupirkti kamaliukų baseiną tą, bet ant dėžės užrašyta kad nuo 3 metų tik. Ar jūs leidžiat žaisti anksčiau?
Atsakyti
Mes turim splavota vaikiska palapine, kugio formos, kur 2 sieneles su tinkleliu persisviecia, o dvi uzdengtos, yra dureles, kurios su lipukais uzsisega arba susivynioja i virsu. Ja galima statyti ir lauke, nes yra smeigtukai i zeme.
Kartas nuo karto iskleidziam ja kambaryje, itiesiu i vidu deki ir buna pramoga liux thumbup.gif Zaidzia ir vienas ir teti i vidu sukisam biggrin.gif Buna smagu, kai nusibosta sulanktom ir i maiseli, vietos daug neuzima spintoje. Kai prisimena pats vaikas, ar pamato spintoj, iskleidziam vel- ir vel kaip nauja pramoga. Ypac tinka kai vaiku i svecius atvaziuoja smile.gif
Namelio gyventojui 3m. Ir manau dar ilgai juo zais.
Tiesa, kai vaikui buvo apie 1m, tetis sugalvojo is senos dezes nuo TV padaryti toki nameli blush2.gif bet kad buda gavosi tongue.gif Vaikas pabijojo, nes tamsu ten. O su sita palapine liux zaidzia
Atsakyti
namelis/palapinė - thumbup.gif
o baseinėlis... jame mažai veiklos, tik kambario griozdas. Sorry, jei kas paskubėjot tokį pirkti. Nes FP dar ir brangūs nepadoriai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -rasa-: 18 gegužės 2007 - 13:55
As vakar saviskiui va tokia nupirkau zaidimu aikstele pripuciama, griozdas tai jau doh.gif , bet pripuciamas tai palaikysiu dabar kuri laika ir isleisiu ora, o po kurio laiko vel galesiu pripust. Nu ziuresiu kai ilgiau turesim galesiu parasyt kaip jiem ar patinka
http://public.fotki..../200706014.html
Atsakyti
maniškių namelis nesužavėjo..... galvoju pirkt baseiną. Naudosiu kieme , galės žaist su vandeniu ar taip tuščiam su kamuoliukais. Gal patiks?
Atsakyti
Mano maziukui tai ir namelis patinka ten daro ku ku 4u.gif na ir siaip zaidzia zaislu prinesa,pasedi, ir baseina turim su kamuoliukais irgi labai patinka,tai kad turbut tik nuo vaiko priklauso:)
Atsakyti
Bet juk yra namelis su kamuoliukais, o namelio dugnas šiek tiek gilesnis, tai kamuoliukus išimi ir patampa baseinu bigsmile.gif universalu ir problema išspręsta thumbup.gif
Atsakyti