Įkraunama...
Įkraunama...

Mano kūdikiukas

NA TIKRAS FAINUOLIS TAS TAVO VAINIUKAS clap_1.gif
Atsakyti
Tik pagalvokit, mano pirmosios Kaledos ir teveliai ta proga sugalvojo mane pakrikstyti blink.gif

Kas cia dabar darosi?

user posted image

Pasirodo as jau Vainius-Adomas

user posted image smile.gif smile.gif

O cia mano pati mylimiausia kriksto mamyte tongue.gif ..Ji man padovanojo angeliuka, kuri as norejau, nes labai jau skaniai atrode suvalgyti.. smile.gif

user posted image

Ir dar ji man nupiese labai grazu paveiksla... smile.gif , kai as gyvensiu savo kambary, angeliukas mane saugos ir globos smile.gif smile.gif smile.gif

user posted image

Nuo siol as turesiu 2 pacias nuostabiausias mamytes pasaulyje ir 2 tevelius...
Matot koks as mylimas?
smile.gif smile.gif blush-anim-cl.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolo: 27 gruodžio 2004 - 12:27
Sveikiname suradus antra "mama" wub.gif
Atsakyti
SVEIKINAM NAUJĄ KRIKŠČIONĮ
Atsakyti
Sveikiname nauja krikscioni smile.gif Labai grazios nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
Sveikiname krikscioni thumbup.gif. Labai grazi kepuryte, matosi, kad mama darbsciuju ranku bureli lanke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulia @ 2004 12 27, 15:34)
Sveikiname krikscioni  thumbup.gif. Labai grazi kepuryte, matosi, kad mama darbsciuju ranku bureli lanke  biggrin.gif


Na ka jau moku tai moku... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Saunuoliai teveliai, toki didi „darba" atliko smile.gif
Atsakyti
sveikinam ta grazuoliuka tapus krikscioniu wub.gif wub.gif wub.gif labai grazus berniukas tongue.gif
Atsakyti
Ir mes dar karteli sveikiname tongue.gif Vainiukas saunuolis, nei vienos asareles nenubrauke thumbup.gif O ko cia verkti- dziaugtis reikia biggrin.gif
Atsakyti
Naujai iskeptas krikscionis dekoja wink_3.gif visiems savo maziesiems draugams uz sveikinimus smile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazutis berniukas smile.gif kaip graziai papuostas,kaip angeliukas! heart.gif
Atsakyti