Įkraunama...
Įkraunama...

Internetas, televizija.

Oj, Bite 2 savaites kankinau - organiskai mano laptopas nesugyvena su Vodafone modemu (patys bitininkai nustebe)...
Q: Kaimynas uz 5 m ima is Erdviu. Ar galiu as su su reuteriu sutares "imt" INTERNETA is jo kompo???
pvz. uz 1/2 kainos)

QUOTE(Paliukas @ 2010 03 09, 13:28)
Aha bite smile.gif
Siaip pries pasirasant sutarti padarykite kaip as - paimkite patestavimui ir jei bus geras rezultatas pasirasinekite sutarti.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2010 03 09, 15:41)
Oj, Bite 2 savaites kankinau - organiskai mano laptopas nesugyvena su Vodafone modemu (patys bitininkai nustebe)...
Q: Kaimynas uz 5 m ima is Erdviu. Ar galiu as su su reuteriu sutares "imt" INTERNETA is jo kompo???
pvz. uz 1/2 kainos)


Jei erdves "nepririsa" prie vieno ip - zaist galima
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2009 12 18, 09:04)
Jei nemokamus skaitmeninius kanalus, jokiu uzsakinejimu, uztenka paprastos antenos lauke ir priedelio va pvz http://dvb-t.lrytas.lt/ jis jei neklystu ten apie 200lt kainuoja ar pan.


Na katila jau nusikopijavom nuo jusu, interneta irgi, dabar del teliko klausimas smile.gif O jei mes norim ne tik lietuvisku kanalu, bet ir uzsienietishku ( bet ne arabishku, kaip cia kazkas rase), tai mums uztenka tik ta lekshte ish gariunu nusipirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2010 03 09, 16:43)
Na katila jau nusikopijavom nuo jusu, interneta irgi, dabar del teliko klausimas smile.gif O jei mes norim ne tik lietuvisku kanalu, bet ir uzsienietishku ( bet ne arabishku, kaip cia kazkas rase), tai mums uztenka tik ta lekshte ish gariunu nusipirkti?  ax.gif


Nea - mes patys turim lekste su analoginiu signalu tai 200 kanalu arabiskai, duok Dieve 20 rusisku (aisku neziurimu), apie visokius Discovery, MTV net negalvokit, Viva lenku geriausiu atveju ir t.t., normalus kanalai koduojami smile.gif

Mes pasirinkom Gala 3metai sutartis, pirmi metai nemokamai, antri po 35lt/men berods, kolkas uztenka smile.gif

Siaip del tu visu leksciu tai pasitarkit su pardavejais (svarbiausia zinoti kanalus kuriuos noresite matyti, pagal tai ir atsirinksit) - gal kas nors pasikeite... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2010 03 09, 17:03)
Nea - mes patys turim lekste su analoginiu signalu tai 200 kanalu arabiskai, duok Dieve 20 rusisku (aisku neziurimu), apie visokius Discovery, MTV net negalvokit, Viva lenku geriausiu atveju ir t.t., normalus kanalai koduojami smile.gif

Mes pasirinkom Gala 3metai sutartis, pirmi metai nemokamai, antri po 35lt/men berods, kolkas uztenka smile.gif

Siaip del tu visu leksciu tai pasitarkit su pardavejais (svarbiausia zinoti kanalus kuriuos noresite matyti, pagal tai ir atsirinksit) - gal kas nors pasikeite...  ax.gif


O Gala 35 lt/ men su visom irangom ir kiek nori teliku namie, ir tie telikai rodo skirtingus kanalus? g.gif Nes kazkaip girdejau, kad buna ant visu teliku namie tik ta pati kanala turi ziuret arba reikia dar kazkoki prietaisa dasipirkt.
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2010 03 09, 17:14)
O Gala 35 lt/ men su visom irangom ir kiek nori teliku namie, ir tie telikai rodo skirtingus kanalus?  g.gif  Nes kazkaip girdejau, kad buna ant visu teliku namie tik ta pati kanala turi ziuret arba reikia dar kazkoki prietaisa dasipirkt.


35lt/men vienam tv su iranga buvo (tie patys ir lietuviski kanalai), gali ir sutvarkyti kad ant keliu tv rodytu (papildomas mokestis yra berods 6lt/men) - pasiskambinkit pasiklauskit, nes salygos daznai kaitaliojasi smile.gif
Atsakyti
Visi girdėjom, kad jau greit pereisim prie skaitmeninės, tiekėjai skelbia apie neva daug geresnę kokybę ir t.t., bet o ar transliuoja tą geresnę kokybę? Taip aš žiūriu skaitmeninę, bet kad nieko geriau nepastebiu, ir dar ir nuo oro salygų matau labai priklauso(įdomu kodėl), tai kas iš to jei gali ją priimt, jei jos netransliuoja ir televizijos pačios dar nepasiruošę transliuot šiuo formatu? (jau nakalbu apie teletekstą).. rolleyes.gif
Atsakyti
Labas,
na nieko beveik sioje temoje nesigaudau, taigi noreciau paklausti, kokia butu geriausia televizija man (gyvenu 40km nuo Vilniaus). Mane domina taip vadinamos "nepriristos" TV. Nes manau, kad "prisirysti" visada galesi smile.gif))
Beje girdejau, kad viena geriausiu tokiu TV yra NTV+. Noreciau daugiau suzinoti apie NTV (jeigu kas naudojasi, kokia kaina butu, ar per interneta ar kaip ta TV na zodziu nenoriu nusisneket). Laukiu atsakymu ir patarymu! Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(B3mb3 @ 2010 04 28, 15:15)
Labas,
na nieko beveik sioje temoje nesigaudau, taigi noreciau paklausti, kokia butu geriausia televizija man (gyvenu 40km nuo Vilniaus). Mane domina taip vadinamos "nepriristos" TV. Nes manau, kad "prisirysti" visada galesi smile.gif))
Beje girdejau, kad viena geriausiu tokiu TV yra NTV+. Noreciau daugiau suzinoti apie NTV (jeigu kas naudojasi, kokia kaina butu, ar per interneta ar kaip ta TV na zodziu nenoriu nusisneket). Laukiu atsakymu ir patarymu! Aciu wink.gif


Mes turim NTV+,IR VIASATA viskas pajugta per interneta,ntv geriau nes yra didelis kanalu pasirinkimas (virs 140) o visatas del tv 1000 kanalu ir yra galimybe matyti lietuviskus kanalus ax.gif

Jei kas domina klauskite mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš neturiu lėšų mokėt visokiem satam... pasistačiau anteną, imtuvą ir žiūriu savo skaitmeninę, man pilnai užtenka lietuviškų kanalų, tik sakau, kad labai nuo oro priklauso, buvo tarpas, puikiai rodė, o paskutiniu metu po pusdienį vos 50% signalo, tai ir nebematai, arba trūkčioja, todėl ir rašiau, kad gal dar TV stotys silpnai transliuoja šiuo formatu. O gal daugiau nusimanančių apie tai yra?
Atsakyti
o niekas nebande Balticum skaitmenines ir bevielio neto uzmiestyje (pvz., iki 10 km., uz miesto?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 01 birželio 2010 - 21:06
QUOTE(astulka1 @ 2010 06 01, 22:06)
o niekas nebande Balticum skaitmenines ir bevielio neto uzmiestyje (pvz., iki 10 km., uz miesto?)

balticum tik raso, jog gali suteikti interneta ar televizija kazkokiu spinduliu nuo didziausiu miestu, taciau taip nera. mes jau 4 metai prasome ju televizijos ir interneto, taciau nieko nesulaukeme. esame nutole vos 7 km nuo siauliu, taciau yra ivairiu trukdziu. tiesa, internetas galimas, taciau mums reikalingas ir tas ir tas, arba nieko. siaip pagal kaina ir televizijos paketa, tai manyciau baltucum yra super.
Atsakyti