Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 2

QUOTE(kipshe @ 2006 12 02, 15:28)
cia taip pat gaima rasti ne tik muzikos, bet ir video  mirksiukas.gif ftp://88.222.81.193/


kiek cia daug geru dalyku:super . Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipshe @ 2006 12 02, 15:28)
kokia faina temele atradau  thumbup.gif  AINA, nuosirdziausias aciukas uz tokias daineles  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

cia taip pat gaima rasti ne tik muzikos, bet ir video  mirksiukas.gif ftp://88.222.81.193/

nu bet ir yra dar gerų žmonių. Ačiū. clap.gif
Atsakyti
Merginos o gal kas turit Kalediniu dainu blush2.gif nebutinai lietuvisku blush2.gif


Prasau pasidalinkit 4u.gif


Mano emeilas

margin@dtiltas.lt
Atsakyti
QUOTE(kipshe @ 2006 12 02, 14:28)
kokia faina temele atradau  thumbup.gif  AINA, nuosirdziausias aciukas uz tokias daineles  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

cia taip pat gaima rasti ne tik muzikos, bet ir video  mirksiukas.gif ftp://88.222.81.193/


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nuostabu
tik ne viska duoda siustis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2006 12 05, 22:07)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nuostabu
tik ne viska duoda siustis verysad.gif

duoda siustis viska 4u.gif . tik vienu metu ne daugiau kaip dvi daineles mirksiukas.gif

i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 12 06, 09:56)
duoda siustis viska 4u.gif . tik vienu metu ne daugiau kaip dvi daineles mirksiukas.gif

i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif


Saunuole tu musu 4u.gif
O siustis is tikro ne visada teduoda. Vakar sekmingai siunciausi, o siandien spyga taukuota doh.gif Nei to pacio nebesiuncia nei naujo neduoda.. g.gif
Teks veliau bandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2006 12 06, 10:33)
Saunuole tu musu  4u.gif
O siustis is tikro ne visada teduoda. Vakar sekmingai siunciausi, o siandien spyga taukuota  doh.gif Nei to pacio nebesiuncia nei naujo neduoda..  g.gif
Teks veliau bandyt  ax.gif

labai nepergyvenkit irnesakyk.gif . visos kuriu as neturejau jau atkeliavo pas mane biggrin.gif . greit bus daineliu dezutej mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 12 06, 09:56)
i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif


kaledines dek visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2006 12 06, 12:06)
kaledines dek visas  4u.gif

jau dedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 12 05, 08:38)
jau supratau kur problema smile.gif . siunciasi ir man 4u.gif

Ir man pasakyk topsecret.gif nes man neatidaro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 11 27, 17:19)
sokam ir dainuojam user posted image
naujokai, skaitantys si foruma, meilai kvieciami apsilankyti mano daineliu dezuteje rolleyes.gif  cool.gif


Vau,kaip faina. ax.gif Dabar ir mes šoksim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 07, 00:14)
Ir man pasakyk topsecret.gif nes man neatidaro  unsure.gif

siuo metu manes irgi neileidzia unsure.gif . as pirma diena parsisiunciau tas kuriu neturejau 4u.gif . sukelsiu i dezute, tik palaukt reiks mirksiukas.gif
Atsakyti