Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitas -kaip jį sustabdyti

man 25 o prakaituoju kaip zveris...pazastys visad su didziausiais slapiais rutuliais ant drabuziu...pasidalinkite prasau savo patirtimi, kaip ji sustabdyti
Atsakyti
sweika, taj labai daug skysciu geri gal? nors cia priklauso nuo zmogaus individualumo, nes individualiai ir tos prakaito liaukos prakaito pagamina... renkis naturalaus pluosto drabuziais, wa nueik pakaityk tema apie tinkamus dezodorantus arba bandyk leistis injekcijas, stabdancias prakaito gamyba huh.gif mirksiukas.gif siaip problema tikrai yra, nes labai nemalonu kai nuolat slapias, o ir kwapas gi...wisiskas diskomfortas
Atsakyti
as irgi sia problema turejau,vaiksciojau slapiom pazastim. jau galvojau darytis injekcija,bet internete radau toki preparata "Driclor". tai man jis thumbup.gif . jau nuo vasaros pamirsau kas yra prakaitas.
Atsakyti
internetu pirkai? kokia kaina g.gif
Atsakyti
galima siustis is usa,bet as pirkau per moteri tokia.radau jos telefono numeri internete,pasiskaiciau atsiliepimu apie sita priemone ir surizikavau. kainavo 50LT,pakuote kaip rutulinio dezodoranto,bet reikia teptis kas 5-7 dienos,tai uztenka ilgam. Daug pigiau nei injekcija ir veiksminga. smile.gif
Atsakyti
oi, kaip smagu kad akzkas atsiliepe i mano beda- jau maniau cia as viena varvanti tokia...iki siol naudojau hidrofugali pati stipriausia-bet jau matyt prie jo pripratau ir nera veikimo...ar gali dar papasakot apie ta uz 50 lt ir kaip man susisiekt su ta moterim?
Atsakyti
ten pagrindas yra aliuminio chloridas,kuris ir stabdo prakaitavima.pasieskok per google daugiau info.as geguze pirkau driclora,tai nezinau ar ta moteris dar prekiauja.parasysiu i a.z.jos num
Atsakyti
kd ne smirdetu reikia praustis regulerei, tikrai padede
reikia iklotus popazastim tetis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauju, nepykit, as ne piktai.
is tiesu blogai kai neprakaituoji, visi blogiai kaupiasi organizme.. 2 atvejai: 1 piktibinis auglis po pazastim (guziukas). 2 visas stubura aplypes druskomis. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dana123: 29 lapkričio 2006 - 03:23
O ka daryti,kai visa vasara slapiom pazastim vaikstai,rankas geda pakelt? tai ieskom iseiciu smile.gif
Atsakyti
kiek valandu veikia dezedorantai ar talkai? verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 11 27, 14:17-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2006 11 27, 14:17)
as irgi sia problema turejau,vaiksciojau slapiom pazastim. jau galvojau darytis injekcija,bet internete radau toki preparata "Driclor". tai man jis  thumbup.gif . jau nuo vasaros pamirsau kas yra prakaitas.

Va šita dalyka ir aš naudoju, dar nesenai, bet tikrai jaučiu kad padeda nes mažiau prakaituoju, tik man kai aš juo pasitepu labai kutena ir niežti tas pažastis, pora kartų neiškentėjau ir turėjau nusivalyti blush2.gif
Atsakyti
Va yra visa tema šiuo klausimu
http://www.supermama...amp;hl=botulino
Atsakyti