Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitas -kaip jį sustabdyti

labius paneliutes smile.gif .na taip vakar kaip tik gryzo mano draugyte is Anglijos ir mano prasymu parveze sy stebuklingaji Driclor dalykely bigsmile.gif . mes su seserimi irgi is tokiu nelaiminguju kurioms begte bega tas nelemtas prakaitas, maniau kad iskyrus botulino injekciju mums niekas nebepades. Mano spintoj 95 proc. juodu drabuziu, nes kitokios spalvos megztuku bliuskuciu nesioti negaliu... verysad.gif . na ir stai vakar vakare pabandziau pirmaji karteli panaudoti Driclora, oioioi kaip nieztejo ir siek tiek perstejo,bet ko nepadarysi del sviesesnes ateities ax.gif , na ziuresim kol kas dar neprakaituoju, bet dar visa dienele pries akis... mirksiukas.gif ,
Tiesa, tikiuosi zinote kad jis yra kenksmingokas, nes dezai kuriuose yra aliuminio sukelia guzeliu atsiradima pazastyse ir srityse netoli ju unsure.gif , na bet manes tai nesustabde naudoti Driclora, nes noras nesioti grazius drabuzius ir patogiai jaustis yra didesnis mirksiukas.gif
Ir dar, pritariu kazkuriai is cia jau minejusiu, as irgi maniau jog esu su seserimi vieninteles su tokia beda, ko tik esu nedariusi kad paslepti ta nemalonuma doh.gif .., zinokit cirkas be pinigu, bet.... kaip sakant uz Driclor ir sviesesne musu prakaitaliu ateity drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kur ta Odorex gauti?
Atsakyti
gali uzsisakyti interne daug kas siulo, va as naudoju Driclor, veikia gerai kaip velnias, bet patikekit kaip delnai pradejo prakaituoti.....Na bet geriau delniukai negu pazastys, rankas plauti galima bet kada tongue.gif
Papildyta:
Kalusyk damapupika, Almerina (virs tavo zinutes) gali tave aprupinti situo daikciuku
Atsakyti
Suprantu, kad gausus prakaitavimas yra labai nemaloni problema, bet dar didesne problema butu neprakaituoti. Su prakaitu is zmogaus organizmo iseina slakai ir visi kiti nereikalingi bloguliai. Prakaitavimas priklauso ir nuo mitybos- kuo nesveikesni maista valgome, tuo didesnis poreikis organizmui valytis. Jei neprakaituotume viskas uzsistovetu viduje. Taigi reikia surasti tinkama vieta tam, kad galetume isprakaituoti. As sportuoju ir butent del to dideliu problemu del prakaito neturiu. Ir dar yra viena tokia puiki vieta savo kunui isvalyti- pirtis! smile.gif
Atsakyti
aš irgi turiu tokią bėdą
tik kažkaip baisu man naudot visus tuos stiprius dezodorantus, kad ir vieną kartą per savaitę
bet va neseniai atradau būdą, nuo kurio man prakaitavimas sumažėjo gerokai
patogumo dėlei nusidepiliavau pažastis, nes šiaip visada skusdavau su skustukais
ir pastebėjau, kad prakaitas nebebėga upeliais
net keista kažkaip, nes nieko absoliučiai nekeičiau daugiau-nei deziko, nei gyvenimo būdo smile.gif
ir va nulėkiau į klubą su ne-juoda maikute, o pažastys sausutėlės thumbup.gif
Atsakyti
Anksciau del prakaitavimo dideliu bedu neturejau. Praejusia vasara viena diena darbe uzuodziau, kad taip slyksciai pazastys smirda prakaitu (prausiusi ryte ir vakare, visada naudodavau rutulini arba purskiama dezodoranta pazastims + kvepalai). Tai tada neiskenciau, sedau i masina ir vaziavau namo nusiprausti ir persirengti blush2.gif doh.gif Bet ta beda manes nepaliko.
Isbandziau kazkoki kristala, kuri sudrekini vandeniu ir patepi pazastis. Bet man nepadejo, nors kolege buvo ir isgyrusi.
Tada Euro vaistinej nusipirkau HIDRO FUGAL (kaina iki 15 Lt). Nusipraususiu ryte, pasipurskiu, ir jokiu bedu mirksiukas.gif Tik vakare butinai reikia nusiprausti, nes kitaip po kiek laiko pradeda niezeti 4u.gif
O del isprakaitavimo, slaku ir kt brudo is organizmo pasalinimo, tai manau nepakenks, nes prakaituoja juk ne tik pazastys, o visas kunas smile.gif
Atsakyti
Driclor tikrai super dalykas, pamiršau prakaitavimo, dėmių bėdas, kai net paniškai bijodavau, kad maikutė varva unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Unyte @ 2007 02 05, 21:05)
Suprantu, kad gausus prakaitavimas yra labai nemaloni problema, bet dar didesne problema butu neprakaituoti. Su prakaitu is zmogaus organizmo iseina slakai ir visi kiti nereikalingi bloguliai. Prakaitavimas priklauso ir nuo mitybos- kuo nesveikesni maista valgome, tuo didesnis poreikis organizmui valytis. Jei neprakaituotume viskas uzsistovetu viduje. Taigi reikia surasti tinkama vieta tam, kad galetume isprakaituoti. As sportuoju ir butent del to dideliu problemu del prakaito neturiu. Ir dar yra viena tokia puiki vieta savo kunui isvalyti- pirtis! smile.gif



o kodėl tie visi šlakai negalėtų pasišalint tualete, a? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnny_day @ 2007 03 31, 21:56)
Tada Euro vaistinej nusipirkau HIDRO FUGAL (kaina iki 15 Lt). Nusipraususiu ryte, pasipurskiu, ir jokiu bedu  mirksiukas.gif  Tik vakare butinai reikia nusiprausti, nes kitaip po kiek laiko pradeda niezeti  4u.gif


Sunny_day,

O tas HIDRO FUGAL - tai dezodorantas rutulinis ar kas cia??? Ties kokiomis prekemis jo ieshkoti? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 04 02, 17:23)
o kodėl tie visi šlakai negalėtų pasišalint tualete, a?  rolleyes.gif


Kai naudoji Driclor, tai visi skysciai ir pasisalina tualete - taip kaip ir normaliai prakaituojantiems zmonems... O jau kai karsta ar stresas, tai prakaituoja visas kunas ir taip susireguliuoja savo tempertura ir adrenalinus. Beje., pazastys tada isleika sausos tongue.gif
Atsakyti
o nustojusi naudoti šitą Driclor dar labiau prakatuoti nepradedi?nes pas mane irgi šita problema yra ir nežinau ką geriau čia nusipirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryy @ 2007 01 24, 09:45)
Mano spintoj 95 proc. juodu drabuziu, nes kitokios spalvos megztuku bliuskuciu nesioti negaliu... verysad.gif  .
Tiesa, tikiuosi zinote kad jis yra kenksmingokas, nes dezai kuriuose yra aliuminio sukelia guzeliu atsiradima pazastyse ir srityse netoli ju unsure.gif  , na bet manes tai nesustabde naudoti Driclora, nes noras nesioti grazius drabuzius ir patogiai jaustis yra didesnis mirksiukas.gif


Nu jau ačiū, turiu 3 guzelių draugiją, visai man ji nepatinka...
Dėl prakaitavimo- nesvarbu, žiema ar vasara, karšta- šalta, medvilnė ar sintetika- tas pats š...vien juodi rūbai... o jei kokią šviesią maikutę užsidedu, tai ant viršaus juodą švarkelį... ir vyriški jokio antipersperantai nepadeda. na bent jau kvapo nėra, užtai pastoviai šlapia. ir ne tik pažastys...bet ir kojos drėgnos, delnai.. Jaučiu, kad šitoje vietoje yra sutrikus mano endokrininė sistema, nors jaučiuos gerai... taip kad, manau, toms, kurios neturi viršsvorio ir labai prakaituoja, gali būt taip pat. Noršsukurti kokie nors vienkartiniai pažastų lipdukai ? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 03 balandžio 2007 - 19:02