Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitas -kaip jį sustabdyti

Jeigu kas noretu DRICLOR, visada galiu padeti isigyti:) Rasykite i az, arba mano duomenys yra keliais psl. atgal 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jei kam reikia dricloro kns tai rašykit į až mirksiukas.gif
Atsakyti
O man tik kiek šilčiau ir turiu bėdą su prakaitu sad.gif
gal galima plačiau sužinoti apie priemones kokias naudojate, kadangi įprastiniai antiperspirantai nebepadeda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2007 10 23, 22:15)
O man tik kiek šilčiau ir turiu bėdą su prakaitu sad.gif
gal galima plačiau sužinoti apie priemones kokias naudojate, kadangi įprastiniai antiperspirantai nebepadeda sad.gif


Nuo pradžios temą paskaityk, rasi visus tave dominančius klausimus ir neturėsi bėdos 4u.gif
Atsakyti
man Driclor yra viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif be jo net neisivaizduoju kaip be jo dabar buviau.

nei griauzia - aisku nereikia per daug jo uztepti, nei kutena, nei dar kas darosi biggrin.gif

dabar man uztenka juo pasitepti viena karta per kelis menesius ir sau sausa be jokio rupescio gyvenu thumbup.gif
Atsakyti
Man tas pats su Certain Dri thumbup.gif
Tepiausi paskutinį kartą prieš 3 savaites, o vis dar neprireikia pakartoti, aišku, padrėksta pažastys, ypač sportuojant, bet taip kaip anksčiau - truputis streso, ir jau pažastyse ežerai - nebebūna.
Nuostabiausia tai, kad pradėjau naudoti dezą prieš 1,5 metų, ir dar pabaigos nesimato jo...
Atsakyti
turiu parduoti THAI mineralizuota kuno minerala-lazdele, kuri stabdo prakaitavima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai mazai naudotas mirksiukas.gif

18 LT

Veiksmas vyksta Kaune mirksiukas.gif

i az, nes neseku temos smile.gif


p.s. jei kas nores, galesiu i pasta atsiusti foto, nes cia nemoku ideti ax.gif
Atsakyti
sveikutes, galiu pasiulyti "Odorex" nuo prakaitavimo.Gal kai kas jau ir esate isigije si preparata.Jis veikia taip pat kaip ir kiti cia jau mineti analogai.Tik gaminamas yra Olandijoje.Labai labai veiksminga priemone, apie kuria as pati suzinojau is savo draugiu (pati geriausia reklama).Tai nera dezodorantas-tai losjonas, kurio uztenka pasitepti karta per savaite ar net reciau, kadangi poveikis negali buti visiems lygiai toks pat.Vieniem jo uztenka karta per menesi pasitepti, kitiems dazniau.Jei kas susidomejote, rasykite man i az ar skambinkite 8 61043922- tikrai padesiu.Siuo metu sio produkto dar turiu.Tad iki malonaus smile.gif
Atsakyti
ar zinojote, kad daugelyje antiprespirantu sudetine dalis yra aliuminis, o butent jis turi itakos krutu veziui? man pasakojo viena drauge bulgare, kuri yra medike, labai nusimano apie visokius preparatus,vitaminus ir t.t... Tai as sunerimau,nes daugelis antiprespirantu turi aliuminio.. o be jo reikia labai gerai paieskoti. Bet nusipirkau budama JAV thumbup.gif
Atsakyti
is viso gyventi yra kenksminga, nes: oras uzterstas, ant veido tepam visokias pudras, kurios kenkia odai, visokiausi losijonai iri ne ka geresni, maistas neekologiskas - baisu irgi valgyt, bet vis dar valgom, vandens saltinio is vis sunku rasti, tai geriam tai ka turim - uztersta, plaukus dazom - bet tai kosmariskai kenkai musu plaukuciams doh.gif ir t.t. ir t.t. biggrin.gif

isvada - negyvenkim! bigsmile.gif

o jei norim gyvent, tai reikia susitaikyti su tuo, ka turime siame pasaulyje mirksiukas.gif

ta "blogoji" sudetis gal ir yra daugelyje preparatu, bet taip pat daugybe straipsniu raso, kad tas vezys priklauso ar turi ta piktaji gena pas save ar ne mirksiukas.gif ir galim mes daryti ka tik norim, jei ji turesim - tai ir susirgsim, jei ne, tai ne mirksiukas.gif

taip kad gyvenkim ir dziaukimes gyvenimu mirksiukas.gif o ne praleiskim begale laiko analizuodamos visu preparatu sudetis biggrin.gif na, nebent esi chemike ir tave tai domina is profesines puses biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davile: 29 spalio 2007 - 18:13
Jei kam reikia Driclor rasykite i AZ ir padesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2007 10 29, 19:11)
taip kad gyvenkim ir dziaukimes gyvenimu mirksiukas.gif  o ne praleiskim begale laiko analizuodamos visu preparatu sudetis  biggrin.gif  na, nebent esi chemike ir tave tai domina is profesines puses  biggrin.gif  lotuliukas.gif


nea,nesu chemike lotuliukas.gif as taip pat naudoju tuos antiprespirantus,nors ir yra jose to aliuminio. Paprasciausiai niekada nezinojau kad tai yra kenksminga, tai ir parasiau- gal kai kam irgi tai bus naujiena, o gal kas puls ieskoti priemoniu be sios sudetines dalies biggrin.gif
Atsakyti