Įkraunama...
Įkraunama...

My litlle pony

QUOTE(Iewuzze @ 2013 11 04, 19:30)
tiesiai uzsakyti be proto brangu  doh.gif  paskaiciavo uz viska 180 lt o per tarpininke man gausis max 90 lt

O ką pridėjo? g.gif Man rodo, kad shipingas nemokamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 11 04, 19:48)
O ką pridėjo?  g.gif Man rodo, kad shipingas nemokamas  g.gif


pabandykit pakeist sali i LT ir padaryt checkout 4u.gif priskaiciuoja beveik 100 lt uz siuntima plius tax mirksiukas.gif
Atsakyti
http://ecx.images-am...61Ar45NSWgL.jpg mano mergina praitais metais gavo dovanu zaidzia po sia diena dar smile.gif tiko ir patiko,ypac plaukus sukuoti ir sekti su saguciais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GULAIME @ 2013 11 05, 14:39)
http://ecx.images-am...61Ar45NSWgL.jpg mano mergina praitais metais gavo dovanu zaidzia po sia diena dar smile.gif tiko ir patiko,ypac plaukus sukuoti ir sekti su saguciais smile.gif

Parašykit kur gavot? biggrin.gif Iš kur siuntėt ar kitais būdais gavote? smile.gif
Atsakyti
[quote=Fudži,2013 11 05, 17:12]
Parašykit kur gavot? biggrin.gif Iš kur siuntėt ar kitais būdais gavote? smile.gif
[/quoteAtsiunte pazystami mirksiukas.gif
Atsakyti
manoji poni igoni turi, is pradziu zaide kiekviena diena, kol nepabodo, jau senai nemaciau kad butu pasiemus zaist.
Atsakyti
Gal dar kas nematete- pasirode my little pony... LELES
user posted image
Papildyta:
tai va butent tos virsuje kainuoja prekybos centruose 68 litukus (akcija kai kainuos daug maziau) bet jas kazkaip isperka greitai- dukra norejo butent violetines (nu jai spalva labai patinka) kas dar- atkreipti demesi:
1 sparneliai yra ne visose lelytese...
2 plaukai... TRAGISKI kitos kalbos nera kito zodzio net nerandu- reti ploni atrodo bendras vaizdas daug bet realiai norint suristi kaseles 2vnt (dukra megsta taip nesiot ir leles pati taip risa) trumpiau norint kad plikes nesimatytu reikia kryziuoti plaukus- pats vaikas taip jau nesuris.viena sruoga iki zemes- atseit uodega
3 kojos nesilanksto VISISKAI tai yra status pagaliukai - patys batai- nusiima kaip pas brac - pati lele- jinai ne is tokios plastmases kaip barbes labiau kaip monstres - kieta
4 rankos minkstos nesifiksuoja lankstumas nu gumines minkstos kaip noresit pakreipsit...
Trumpiau- mano manymu absoliutus nusivylimas- vaiko manymu DIDZIAUSIAS LOBIS kas bjauriausia vaikas ilgai rinko savo pinigelius susitaupe 46 litukus- norejo pirktis : arba princese arkli (jis kazkur 80lt kainuoja mislijau dadesiu jei truks) arba juodaja menuliuke (kas mate filmuka zino) o lelyte jei tai violetine- ir kaip manote- pirma akciju diena- nieko ner... bet rado dukra (tarp musu kalbant vyrui net nesakiau) rinkiny princeses arkliukas princeses (nevertas mano manymu demesio- plaukai guminiai tik ant karciu uodega is "tikru" plauku kazka panasaus makdonaldaas pries metus dalino tik uodega cia geresnio stovio) tai va arkliukas su sparnais ir ta lelyte karaliene (pigesniu leliu pakuotese net nemaziau) 129 litai mokejome 78 litukus vaikui pritruko 22 litu... mano kukliu manymu TIKRAI NEVERTA dukra va is ranku nepaleidzia
Papildyta:
QUOTE(Fudži @ 2013 11 05, 18:12)
Parašykit kur gavot? biggrin.gif Iš kur siuntėt ar kitais būdais gavote? smile.gif

sito ir dukra norejo- buvo RIMI ejom del sio arkliuko- aisku negavome... doh.gif
Papildyta:
user posted image

stai toki rinkiny mes isigijome
Papildyta:
user posted image
cia is arciau. 4u.gif
Papildyta:
ten kur skylute yra gelyte(saulyte) kuri isikisa arba i arkliujko sona arba i tasyte
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 12 03, 20:03)
Gal dar kas nematete- pasirode my little pony... LELES

Maniškės jau kuris laikas jomis susižavėję. Pirkom vieną angluose, tai kojos lankstosi, bet labai baisu batus nuimt, toks vaizdas, kad koją nulauši doh.gif, bet šiaip jos labai džiaugiasi, dar iš Kalėdų senio po Vaivorykštę užsiprašė abi, kol.... doh.gif biggrin.gif mažoji nepamatė tos lėlytės su Celestia, kur Jūsų mergaitė nusipirko. Jetus jetus, net cypė vaikas iš laimės, kad va šito šito ŠITO ponio jai reikia (lėlytė šįkart tik priedas), ir jinai Kalėdų senio būtinai šitos prašys, nes Celestios tai mes jau metai pardėse ieškom ir nerandam. Bėda tame kad Vaivorykštės iš Amerikės jau parkeliavusios doh.gif, nupirkau dar ir šitą, o viena Vaivorykštė palauks savo laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2013 12 03, 22:52)
Maniškės jau kuris laikas jomis susižavėję. Pirkom vieną angluose, tai kojos lankstosi, bet labai baisu batus nuimt, toks vaizdas, kad koją nulauši doh.gif, bet šiaip jos labai džiaugiasi, dar iš Kalėdų senio po Vaivorykštę užsiprašė abi, kol.... doh.gif  biggrin.gif  mažoji nepamatė tos lėlytės su Celestia, kur Jūsų mergaitė nusipirko. Jetus jetus, net cypė vaikas iš laimės, kad va šito šito ŠITO  ponio jai reikia (lėlytė šįkart tik priedas), ir jinai Kalėdų senio būtinai šitos prašys, nes Celestios tai mes jau metai pardėse ieškom ir nerandam. Bėda tame kad Vaivorykštės iš Amerikės jau parkeliavusios doh.gif, nupirkau dar ir šitą, o viena Vaivorykštė palauks savo laiko biggrin.gif

man uzkibo kad kojos lankstosi (ties keliais? ) tai kaip suprasti pas mus ka veza??????padielkas? ta Celestia - maza gan ir zinot mano dukra pradejo anes klausinet kodel jos kojos ne auksines? turi but auksine...... ax.gif tai va ... o kiek jums su siuntimu tos lelytes gaunasi? siaip as paskaitciavau parduotuvese kainuoja 68 grubiai perkant po viena (be tu priedu ilgu plauku ir pan tos 109 cia kalbama apie tas paprastutes) o vaivorykstes dukra nenorejo nezinau kodeljin uzsimane tos kur visiskai violetine... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 12 03, 22:29)
man uzkibo kad kojos lankstosi (ties keliais? ) tai kaip suprasti pas mus ka veza??????padielkas? ta Celestia - maza gan ir zinot mano dukra pradejo anes klausinet kodel jos kojos ne auksines? turi but auksine...... ax.gif tai va ... o kiek jums su siuntimu tos lelytes gaunasi? siaip as paskaitciavau parduotuvese kainuoja 68 grubiai perkant po viena (be tu priedu ilgu plauku ir pan tos 109 cia kalbama apie tas paprastutes) o vaivorykstes dukra nenorejo nezinau kodeljin uzsimane tos kur visiskai violetine...  doh.gif

Tos, kur kojos lankstosi, yra brangesnės, mes čia su mama bandėm ją išmainyt į Celestia, tai mažoji aišku sutiko, bet tik tam kartui doh.gif , didžiajai violetinę pirkom, (nes buvo išpardavimas,ir tik ją radom), tai šitos kojos nesilanksto, bet ji ir pigesnė. Iš Amerikos tai man sesuo atsiuntė, šiaip siųstis, jaučiu nelabai apsimoka.
O kad ta Celestia iš lėlytės truputį be ryšio, tai net neabejoju, na bet tai ką dabar doh.gif , jei tas noras nepraeis, reiks velykom siųstis tik ponį, kažkaip galvojau, gal prieš Kalėdas atsiveš į mūsų pardes...
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2013 12 04, 09:38)
Tos, kur kojos lankstosi, yra brangesnės, mes čia su mama bandėm ją išmainyt į Celestia, tai mažoji aišku sutiko, bet tik tam kartui doh.gif , didžiajai violetinę pirkom, (nes buvo išpardavimas,ir tik ją radom), tai šitos kojos nesilanksto, bet ji ir pigesnė. Iš Amerikos tai man sesuo atsiuntė, šiaip siųstis, jaučiu nelabai apsimoka.
O kad ta Celestia iš lėlytės truputį be ryšio, tai net neabejoju, na bet tai ką dabar doh.gif , jei tas noras nepraeis, reiks velykom siųstis tik ponį, kažkaip galvojau, gal prieš Kalėdas atsiveš į mūsų pardes...

mes ieskojom tos kur kunas visas violetinis- neradom sad.gif uztat buvau uztaikiusi ruzava ir ta vaivorykstes spalvos plaukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2013 10 30, 17:19)
Jėzus, KAIP mum jos reikia doh.gif  biggrin.gif . Išmaišėm visą Kauną, pusę Anglijos ir pusę Suomijos  doh.gif  Niekur nėr. O reikia doh.gif . Jeigu kuri kur nors pamatysit, šaukit rėkit GARSIAI biggrin.gif

Celeste yra internetinej parduotuvej vaikiskosprekes.lt Ten komplektas Celeste su balioniuke 59,00 Lt
Atsakyti