Įkraunama...
Įkraunama...

My litlle pony

QUOTE(Niurzga @ 2007 08 30, 22:11)
Nusipirko ir mano dukra pony baby. Buvo ir su vaikštyne, buvo ir tas kur nuotraukytė įdėta, bet jai nepatiko jai mieliausias pasirodė pony vaikas. beje pirkom Panevėžyje parduotuvėje ,,Titė ritė" Mokėjom 30 Lt., Su vaikštyne kainuoja 90 lt, o tas kur nuotraukytėj 60 Lt. Tai ne taip ir gaila už tokią kainą pirkti.

g.gif blink.gif va, matai, o mes pirkom uz 159 lt doh.gif Panevezyje, Babilone; bet zaidzia tik tada, kai kas i svecius uzeina - parodo ir vel padeda i vieta, nors man tai tas ponis labai patiko, dazniau zaidzia su lele Anabelle.
Gal galetum i AZ, kur randasi (adresas) ta parduotuve bigsmile.gif
Atsakyti
O tas be vaikštinės kokius privalumus turi?

Mes taip pat savo mergaitei nutarem nupirkti, ne jau antrą ziemą kaip apie ji tik kalba smile.gif
Vat dabar susidurem koki geriau pirkti paprasta ar su vaikštinėm?
kas turite pasidalinkyte ... ar jie vienodo dydžio, geria, kalba....be to čia kaž kas rasė, kad jis sako labas rytas, ne jaugi lietuviškai? Be to kai atsigeria kur dingsta vandienukas?
Atsakyti
Mes stai toki parsisiuntem is USA, tai kol kas dar zaidzia ir eina miegucko su juo rolleyes.gif


user posted image

Man tai asmeniskai ji paprastas kalbantis zaisliukas, nieko ypatingo, 100 lt tikrai nevertas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 02 sausio 2008 - 16:34
QUOTE(fana @ 2008 01 01, 19:58)
O tas be vaikštinės kokius privalumus turi?

Mes taip pat savo mergaitei nutarem nupirkti, ne jau antrą ziemą kaip apie ji  tik kalba smile.gif
Vat dabar susidurem koki geriau pirkti paprasta ar su vaikštinėm?
kas turite pasidalinkyte ... ar jie vienodo dydžio, geria, kalba....be to čia kaž kas rasė, kad jis sako labas rytas, ne jaugi lietuviškai? Be to kai atsigeria kur dingsta vandienukas?



tai kuris fainesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 01 02, 17:32)
Mes stai toki parsisiuntem is USA, tai kol kas dar zaidzia ir eina miegucko su juo rolleyes.gif
user posted image

Man tai asmeniskai ji paprastas kalbantis zaisliukas, nieko ypatingo, 100 lt tikrai nevertas schmoll.gif

mes irgi toki poniuka turim, labai jis meilutis ir maziutei patinka, labai jo karciukus sukuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 01 02, 17:32)
Mes stai toki parsisiuntem is USA, tai kol kas dar zaidzia ir eina miegucko su juo rolleyes.gif
user posted image

Man tai asmeniskai ji paprastas kalbantis zaisliukas, nieko ypatingo, 100 lt tikrai nevertas schmoll.gif

Mes irgi tokį turim tik ružava.Man tai fainas ir suaugusiems labai patinka,geria kaip kūdikis iš buteliuko,bet va irgi labai norėjo,o dabar...mėtosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DRUGELIS DRAUGELIS @ 2008 01 03, 22:49)
Mes irgi tokį turim tik ružava.Man tai fainas ir suaugusiems labai patinka,geria kaip kūdikis iš buteliuko,bet va irgi labai norėjo,o dabar...mėtosi schmoll.gif


Geria vandenuka is buteliuko g.gif
Atsakyti
senukuose yra
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 01 11, 15:47)
Geria vandenuka is buteliuko g.gif

Ne, tik geria iš buteliuko - be vandenuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 01 02, 18:32)
Mes stai toki parsisiuntem is USA, tai kol kas dar zaidzia ir eina miegucko su juo rolleyes.gif
user posted image

Man tai asmeniskai ji paprastas kalbantis zaisliukas, nieko ypatingo, 100 lt tikrai nevertas schmoll.gif



Tai cia tas kur pampersai keiciasi? g.gif

Mano brolio dukra 8m doh.gif uzsimane baisiai gimtadienio proga doh.gif tokio kur pampersai keiciasi doh.gif mazylio...
Nu ka, darysim sumestini ir pirksim,,, doh.gif

Kazi gal kas zinot kur Kaune pigiau galima but toki nusipirkti? g.gif

Patarkit 4u.gif
Nes reik siam siastadieniui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Pentarda @ 2008 01 22, 01:07)
Tai cia tas kur pampersai keiciasi? g.gif

Mano brolio dukra  8m  doh.gif uzsimane baisiai gimtadienio proga doh.gif  tokio kur pampersai keiciasi doh.gif  mazylio...
Nu ka, darysim  sumestini ir pirksim,,, doh.gif

Kazi gal kas zinot kur Kaune pigiau galima but toki nusipirkti? g.gif

Patarkit  4u.gif
Nes reik siam sestadieniui  4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2008 01 22, 00:09)
Tai cia tas kur pampersai keiciasi? g.gif

Mano brolio dukra  8m  doh.gif uzsimane baisiai gimtadienio proga doh.gif  tokio kur pampersai keiciasi doh.gif  mazylio...
Nu ka, darysim  sumestini ir pirksim,,, doh.gif

Kazi gal kas zinot kur Kaune pigiau galima but toki nusipirkti? g.gif

Patarkit  4u.gif
Nes reik siam siastadieniui  4u.gif

Papildyta:


Cia ne tas kur pamperiai keiciasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 01 25, 13:22)
Cia ne tas kur pamperiai keiciasi schmoll.gif





se tai tau doh.gif dabar net nezinau kaip jie atrodo doh.gif
Atsakyti