Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas lazeriu

QUOTE(ingridukas @ 2012 01 27, 22:56)
Tikrai butu idomu suzinot jusu nuomone ir atsiliepimus.Svarstau koki man dantu balinimo buda pasirinkt,skaitineju vis ir niekaip negaliu apsisprest ax.gif



QUOTE(braskee84 @ 2012 03 27, 17:12)
Rytoj turejau eiti balintis dantuku su lazeriu... Bet po visu neigiamu pasisakymu greiciausiai teks procedura atsaukti  verysad.gif  Beda tame, kad palnuoju daryti estetini blombavima, tai bijau, kad po kiek laiko dantukai gris i tokia spalva kokia buvo, o preikiniai dantys, kuriems darys estetini blombavima bus baltesni  doh.gif O daryti balinima kas metai laiko nesinori, ne tik del to, kad brangiai kainuoja, bet baisu, kad is dantu nieko nebeliks  doh.gif  Butu dantys sveiki neblombuoti, tai rizikuociau, kaip bus taip... o dabar busiu priversta balinti ir balinti...Esu visiskai pasimetyus ir nezinau, ka daryti  verysad.gif



QUOTE(knopke* @ 2012 03 27, 20:06)
mano situacija tokia pati..bet mano dantys pilkai geltoni, priekis padarytas estetinio plombavimo, visi 10 dantuku, apacia bane balinti, eja, ppo 2 seansu kabinete, po 15 min nejo istverti jautrumo, geriau vaistus nuo skausmo, nepramuse..daktare butu ir toliau balinusi, bet apsvarciau uz ir pries ir apacia laukia estetinio plombavimo...nes jau geriau taip, nei kankinti nuvalgytus, pazestus ir taip dantukus

Tokios skirtingos merginų nuomonės dėl balinimo poveikio ir dėl to ar kenkia dantims ar ne. Šiuo metu yra juk ir natūralių priemonių (BE peroksido, sodos ir cheminių medžiagų), kuriomis galima pasibalinti dantukus. Aišku, kadangi priemonės visiškai natūralios, akinančio dantų baltumo garantuoti negali. (Bet galutinio efekto negali garantuoti ir balinimas lazeriu ar kapomis). Tačiau dantukai vistiek gerokai pabaltėja ir atrodo žymiai sveikiau 4u.gif
Atsakyti
O kas tai per priemones? Kur ju galima isigyti smile.gif
Atsakyti
O nebijote, kad dantys sujautrės?
Nes, kai balina kapomis, tai jauti, kad jautru ir gali sustabdyti laikinai procesą, padaryti pertrauką..o lazeriu, tai iškart smūginiai viskas.
Atsakyti
QUOTE(Pati meilė @ 2012 09 30, 13:13)
O nebijote, kad dantys sujautrės?
Nes, kai balina kapomis, tai jauti, kad jautru ir gali sustabdyti laikinai procesą, padaryti pertrauką..o lazeriu, tai iškart smūginiai viskas.

Tai dėl to ir yra geriau naudoti ne tokias agresyvias priemones, natūralesnes - nei emalis gadinamas, nei dantų jatrumas atsiranda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pati meilė @ 2012 09 30, 12:13)
O nebijote, kad dantys sujautrės?
Nes, kai balina kapomis, tai jauti, kad jautru ir gali sustabdyti laikinai procesą, padaryti pertrauką..o lazeriu, tai iškart smūginiai viskas.



....................visiska netiesa............ Jeigu yra naudojamas naktinis balinimo procesas, ten kur i lova su jais eini miegoti, tai ar vargu pajusi kaip griauzamos tavo dantenos, tik atsikeles pajusi kad yra kazkas ne taip. prastai uzdejus balinimo pasta ant kapu labai stipriai galima dantenas nudeginti, reikia siek tiek 2-3mm ant kiekvieno danties viduriuko uzdeti,kad nepakenkti dantenoms...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------O apie lazeriu atlikta procedura galiu pasakyti tik tiek,kad tai tik laikinas dalykas, priklauso nuo kiekvieno zmogaus, vieniem laikosi 3dienas, kitiems savaite, kitam menesi ar du...ilgiau nesu maciusi kad isilaikytu balti dantys atlikus tiktais lazeriu. Lazeriu galima tiktais greiciau bet ne balciau...
Procedura gana saugi, viska atlieka stomatologas..

---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mano asmenine nuomone namu balinimo procedura geresne ir pigesne, tai as ja ir atlikciau... bet jeigu norite greitu rezultatu tai pirma atlikti reikia lazeriu ir dar vistiek reiketu namu paketa tureti... tiek pirmos tiek antros proceduros rezultatai vienodi, tik skiriasi suma kuria jus zadate sumoketi...

-------------- Tikiuosi , kad kazkam padejau apsispresti mirksiukas.gif --------
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2010 04 01, 02:03)
Draugė balinosi dantis lazeriu prieš porą metų. Buvo labai gražiai balti, bet padidėjo jų jautrumas, pagedo kai kurie, kankinosi paskui. O dabar jau vėl geltoni. Visgi, rūkymas ir vynas bei kiti alkoholiai, kava, turi įtakos dantų spalvai. O kainavo jai tada tūkstantį litukų kiek pamenu.

Visiskai sutinku,viskas lygiai taip pat nutiko ir man.Dantu jautrumas islikes iki siol g.gif
Atsakyti
ar gali nuo dantu balinimo geliu iskilti danties emalis? pasteb4jau, kad pas mane iskiles, bet nezinau ar nuo balinimo ar nuo ko kito
Atsakyti
Gal kas nors gali dar apie tą ZOOM balinimą atsiliepimais pasidalinti? Matau akcija yra dabbar (http://www.karidenta.lt/akcija). Kiek laiko tas baltumas išlieka?
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2014 11 20, 17:58)
Gal kas nors gali dar apie tą ZOOM balinimą atsiliepimais pasidalinti? Matau akcija yra dabbar (http://www.karidenta.lt/akcija). Kiek laiko tas baltumas išlieka?

Esu bandes ir ZOOM balinima ir lazeriu tai sakyciau su lazeriu geriau nubalo ir viskas buvo zymiai greiciau nei zoom. Jau po balinimo praejo kokie du metai tai dantys dar nepatamsejo, nes salia plombuoti ir plombos nesiskiria nuo dantu:))
Atsakyti
balinimas lazeriu, keliu į viršų,
kas darėtės ar pasiteisino, gal galite parekomenduoti kas Vilniuje kur daretės,
namo danatys yra paveikti antibjotikų ir fluoro, kažin ar padetu balinimas lazeriu
ir kokios kainos dabar?
Atsakyti
aš balinausi lazeriu, mokėjau 174 eurus, bet labai gailiuosi, netapo mano dantys baltais.. kažkiek pašviesėjo, bet jeigu būčiau žinojusi, kad tik tiek pašviesės - būčiau nesibalinusi 4u.gif jautrūs buvo tik tą dieną, o kitą dieną visai nieko nesijautė.
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2015 12 02, 20:22)
aš balinausi lazeriu, mokėjau 174 eurus, bet labai gailiuosi, netapo mano dantys baltais.. kažkiek pašviesėjo, bet jeigu būčiau žinojusi, kad tik tiek pašviesės - būčiau nesibalinusi  4u.gif jautrūs buvo tik tą dieną, o kitą dieną visai nieko nesijautė.

o kapom nebandet balintis? man su kapom pabalo tik 2 tonais per 2 savaites. svarstau ar verta i lazeri investuot, nenoreciau sumoket 200eur ir gaut tuos pacius 2 tonus tik biggrin.gif dantys irgi fluorozes pazeisti..
Atsakyti