Įkraunama...
Įkraunama...

Angelai

TikBasosPedos tavo angelai is vienos knygos kur nemazas rinkinukas ju buvo ar ne ? Kazkur ir as sita knyga atsviesta turiu bet va nuskanuot su kuo ner sad.gif Beje su 2 ir 3 foto angeliukais dariau "sodus" tai tik koks 5 variantas pas mane liko biggrin.gif Visus drauges isprase.
Atsakyti
Dėl krakmolinimo: pasidalinkit patirtim, kaip jūs su ta Luga standinat. Man tai jos kvapas labai schmoll.gif O be to, net per dvi nosines bandžiau lyginti, bet lygintuvas vis tiek lipo. Aš pati standinu krakmolu. Išsiverdu tokio tiršto tiršto kisieliaus, o po to jį skiedžiu iki norimos konsistencijos. Tirštumą tikrinu pirštais, tad negaliu tiksliai pasakyti, koks angelams reikalingas...
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 12 11, 10:23)
TikBasosPedos tavo angelai is vienos knygos kur nemazas rinkinukas ju buvo ar ne ? Kazkur ir as sita knyga atsviesta turiu bet va nuskanuot su kuo ner sad.gif Beje su 2 ir 3 foto angeliukais dariau "sodus" tai tik koks 5 variantas pas mane liko biggrin.gif Visus drauges isprase.

doh.gif Aš net nežinau iš kur nes visi angeliukai parkeliavo is mokyklos, tai vienos mokytojos paprasiau trafaretu tai kokius turejo tokius tada ir dave... rolleyes.gif esiu atgal sakysiu duokit darrr biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pavyko ir man angelėliai nerti thumbup.gif

Galit užmesti akį
Atsakyti
Kažkada įkvėpta šio skyrelio ir parduotuvėje pamatyto nerto angelo nėriau štai tokią dovanėlę smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kalėdoms artėjant, turbūt ne vien man aktualu, taigi kad nereiktu klaidžioti po visas temeles, dėkime čia angeliukų iškarpas, paveikslėlius, ir visa kita, ką tik fantazija leidžia smile.gif

imetu pradžiai vieną, paskui bus daugiau smile.gif

Taip paprastai,bet mielai, galima supakuoti kalėdinę dovanėlę smile.gif

user posted image
Atsakyti
Super ideja.As ir idesiu viena angeliuka.
Labai lengvai darosi.Mes su sunum siuvom.
user posted image
Atsakyti
ax.gif
http://www.supermama...?...136958&st=0
Atsakyti
Angelas Sargas (vilna, badytas adatėlėmis)

user posted image
Atsakyti
Radau pora angeliuku.Tik turiu jausma,kad cia daryta super mamyciu.Tikiuosi nesupyks jei cia nuotraukytes idesiu.
user posted image
user posted image

Atsakyti
Atkeliavo pas jus i tema pasisveciuoti ir manasis lelijos angeliukas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Katinyti, labai jaukus tavasis. Kaip visada...
O tas rėmeliuose tai mano blink.gif Rodos , nedėjau nuotraukos niekur g.gif Mistika kažkokia arba jau man su atmintim blogai. lotuliukas.gif

Papildyta:
hmmm... gal ir man įdėti kokį? Ainu parinkti.

Kol dar žolytė žaliuoja- tegul prisiglaudžia angelai prie jos
user posted image
Atsakyti