Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip padaryti liniuotę ant darbastalio (desktopo)

padekit bukit geros,susikuriau liniuote,parase ji yra ,o kai parasau atsakyma jos nerodo,kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2008 05 15, 20:29)
padekit bukit geros,susikuriau liniuote,parase ji yra ,o kai parasau atsakyma jos nerodo,kame reikalas?

Kai parasai zinute, pries spaudziant atsakyti reikia varnele pazymeti

Įjungti parašą?

Sita uzrasa rasi po zinutes laukeliu 4u.gif
Atsakyti
aciu,labai labai labai yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Cia
Sveikos,cia jei suprantat rusiskai yra aprasyta aiskiai kaip bet kokia liniuote uzsideti ant darbalaukio,man puikiai pavyko thumbup.gif thumbup.gif
Tik kiek supratau Vistai netinka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 18 gegužės 2008 - 20:41
Tai ar paaiškins kas, kaip liniuotę ant Vistos užsidėti????!!!!! unsure.gif
Atsakyti
parasykit kaip vistai liniuote sukurt!
Atsakyti
UHU pasidariau, kaip fainai wub.gif
Atsakyti
pas mane kompas naujesnis ir nera tokiu kaip desktop settings, tai kur man ji rast gal zinot... einu taip: su desiniu klavisu paspaudziu personalize->ir man atidaro lentele, ten paspaudziu Desktop background ir kas tada? galo kas zinot?
Atsakyti
Sveikos mamytes! As irgi susiduriau su Vista problemele. Pasinaudojau google bandydama rast kaip tai padaryti o radau stai ka:

It sounds like you were using a feature of Windows XP called "Active Desktop". This feature allowed you to display HTML controls on your desktop. Active Desktop originated back in Windows 95 days, when thinking about security was pretty elementary. Active Desktop presented many security loopholes. It was impossible to make Active Desktop sufficiently secure to meet Vista standards. So in Vista, the Active Desktop feature has been discontinued. However Vista also introduces the new "Sidebar" feature. You can do may of the same things using Sidenbar, that you could do before using Active Desktop. There are numerous stock ticker gadgets available for Windows Sidebar, as well as many other useful gadgets.
See here: http://vista.gallery....aspx?mkt=en-au[/url]


Kas nesupranta angliskai trumpai: Del saugumo sumetimo Vistoje panaikino ten taip vadinama aktyvu darbalauki. Tad su Vista liniuotes ant darbalaukio yra negalimos.
Siulo kaip alternatyva gadgets (nuoroda citatos pabaigoje).

Nezinau kaip su tais Gadgets, nelabai man jie patinka ir dar net neieskojau kazko tokio. Jei rasiu ka idomaus informuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levanda: 28 rugsėjo 2008 - 19:07
Turincios Vista gali atsisiusti gadget savo nestumo savaitem skaiciuot is cia 4u.gif
Papildyta:
Dar vienas gadget Vistai - laikrodukas skaiciuoja laika iki bet kokios pasirinktos datos - cia
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti kaip panaikinti liniuotę nuo darbastalio?
Atsakyti
aha , man ir reijktu, pradzioje, istryniau, dbr nebeleidzia .. hmm. g.gif
Atsakyti