Įkraunama...
Įkraunama...

NT agentūros

Į kurias patikimas ir aktyvias agentūras patartumėte kreiptis, norint parduoti/išnuomoti namą/butą??? Su kokiom esat susidūrę, kur daugiau nesikreiptumėt?
Ką reikia išsiklausinėti prieš bendradarbiaujant su jom?
Gal žinot kas kad ir internetinių rimtų adresų, aš apart www.aruodas.lt nieko nežinau, o labai reikia...
Atsakyti
Rimciausia man atrodo Ober-hausas. Be to galiu pateikti kruvele internetiniu adresu:

www.ober-haus.lt
www.negrita.lt
www.faulina.lt
www.pactor.lt
www.vyrokas.lt
www.bustastau.lt
www.lintima.lt
www.mabilta.lt
www.imbiana.lt
www.eNamai.lt

O del klausimu, priklauso ka tu nori daryti: pirkti, parduoti ar nuomoti busta.
Atsakyti
labai ačiū tongue.gif , OBERHOUS tai kažkaip apsnūdusiai veikia dry.gif
Atsakyti
Siūlyciau nueiti i puslapį www.bpd.lt , ten yra skyrelis "Naudingos nuorodos" ar pan., tai ten rasite ir nekilnoj turto agentūrų, ir statybos bendrovių, ir bankų puslapių nuorodas thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu Kaune tai "Lituka" wink.gif Jei labai reikes net pasiulysiu i ka kreiptis.
Atsakyti
Na ash pats dabar labai smarkiai ieskau buto vilniuje. Kaip ir susiradau viena, pasirodo seimininkai neturi laiko patys tvarkytis dokumentu, o parduoda per nek.turto agentura. Agentura atrodo lyg ir nieko, FAULANA vadinas. Nuejau pradejom tartis. Sako to reikia, ano reikia - po to kai gausiu patvirtinima is banko kad duoda reikiama suma pinigu jie sake pasirasys su manimi pradine sutarti, o tada jau galesiu tvarkytis likusius dokumentus. Tai va taip va, kol as sulaukiau atsakymo is banko, jie ta mano surasta buta pardave kazkam kitam, o man pasake nepykit, bet mes buvom pamete jusu telefono numeri ir negalejom paskambinti. Tai man kaip ir sokas biski, o zmona jau minti aude kaip ka isikurs ir kaip ka pakeis, o cia se tau, kad nori. I ta agentura niekad daugiau nei kojos nekelsiu - FAULANA, cia jie Daukanto aikstej pries prezidentura, gal ten toj aikstej visi tokie :-)
Atsakyti
QUOTE (laimingai_vedes @ 2004 01 26, 10:16)
Na ash pats dabar labai smarkiai ieskau buto vilniuje. Kaip ir susiradau viena, pasirodo seimininkai neturi laiko patys tvarkytis dokumentu, o parduoda per nek.turto agentura. Agentura atrodo lyg ir nieko, FAULANA vadinas. Nuejau pradejom tartis. Sako to reikia, ano reikia - po to kai gausiu patvirtinima is banko kad duoda reikiama suma pinigu jie sake pasirasys su manimi pradine sutarti, o tada jau galesiu tvarkytis likusius dokumentus. Tai va taip va, kol as sulaukiau atsakymo is banko, jie ta mano surasta buta pardave kazkam kitam, o man pasake nepykit, bet mes buvom pamete jusu telefono numeri ir negalejom paskambinti. Tai man kaip ir sokas biski, o zmona jau minti aude kaip ka isikurs ir kaip ka pakeis, o cia se tau, kad nori. I ta agentura niekad daugiau nei kojos nekelsiu - FAULANA, cia jie Daukanto aikstej pries prezidentura, gal ten toj aikstej visi tokie :-)

Jei jau taip stipriai ieskai tai turetum zinoti kad garbes zodziu retai kas situose reikaluose pasitiki ir kad uzstatas puikiai isprendzia tokias problemas. O firma cia visai ne prie ko - parduoda tiem kurie pirmesni.
Atsakyti
Prieš pora dienų radom Arcoreal puslapyje tokį namuką, patiko, paskambinom agentei, kad nuvažiuoti pažiūrėti. Tačiau niekaip nesugebėjom išpešti adreso - ten tik rajonas apytikriai nurodytas, o tikslesnių koordidnačių nėra. Agentė įrodinėjo, kad adresą pamena tik vizualiai, todėl reikia ir ją vežtis, kad parodytų. Na, vežtis tai vežtis, jau lyg ir tarėmės šiandien, bet moteriškė šiandien važiuoti atsisakė ir pasiūlė kitą dieną mums labai nepatogiu laiku..Tai vyras vėl bandė adresą išklausti, sako, bent apytikriai pasakykit, kurioje pusėje nuo orientyro, o ji - nėra ten jokio adreso blink.gif Tai nežinau, turbūt paliksim mes tuos slapukus ramybėje... dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Zvirbliuke @ 2004 01 26, 16:43)
Prieš pora dienų radom Arcoreal puslapyje tokį namuką, patiko, paskambinom agentei, kad nuvažiuoti pažiūrėti. Tačiau niekaip nesugebėjom išpešti adreso - ten tik rajonas apytikriai nurodytas, o tikslesnių koordidnačių nėra. Agentė įrodinėjo, kad adresą pamena tik vizualiai, todėl reikia ir ją vežtis, kad parodytų. Na, vežtis tai vežtis, jau lyg ir tarėmės šiandien, bet moteriškė šiandien važiuoti atsisakė ir pasiūlė kitą dieną mums labai nepatogiu laiku..Tai vyras vėl bandė adresą išklausti, sako, bent apytikriai pasakykit, kurioje pusėje nuo orientyro, o ji - nėra ten jokio adreso blink.gif Tai nežinau, turbūt paliksim mes tuos slapukus ramybėje... dry.gif

tai ta agente bijo,kad jus jos neapeitumet laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Siaip labai jau prastai ji savo darbeli dirba tongue.gif
Atsakyti
Jooo, as su Arcoreal irgi viena buta buvau apziuret. Tai agente irgi butinai turejo dalyvauti, bet atejus i objekta pati nieko nesugebejo atsakyti. Nei ji zinojo koks ten sildymas, nei koks plotas. Nu karocia nieko jinai nezinojo, o sako va cia seimininkas jo ir klauskit, o sako mano darbas jus su seimininku suvest. Tai sakau, jau suvedet, o dabar galit eit lauk, ba daugiau vistiek jokios naudos is jusu, o mes su seimininku pasideresim, o jinai atsove, kad ji irgi derybose turi dalyvauti, bo jai procentas. Nu as to buto nepirkau, nepatiko, bet seimininkui tai paporinau, kad jam ta agentura tik kainuos, o naudos jokios, tai dabar kiek zinau, jau be agenturos - ir pardave :-)))), na o as vis dar ieskau :-(((
Atsakyti
Jei kada teks susidurti su Palgeda (nekiln.turto ag.), tai lekit kuo greiciau nuo ju po dalse!!!!
Neseniai taip vos neiklimpom, kad butumem ir be pinigu like, ir be buto, ir is vis be kelniu. Sutartys - tokiu dar nesu macius, nieko nesuprasi, ka privalo padaryt, kokios medziagos naudojamos nama statant, kokia sildymo sistema bus. Nu nieko! Ko paklausi to negausi. O sutarties nei vieno punkto nekeicia ir jokiupapildymu neirasineja. Kokia pakisa sutarti, tokia ir privalai pasirasyti. Zodziu, pasakem mandagu aciu jiems ir tegu jie durniu toliau iesko!
Atsakyti
QUOTE (laimingai_vedes @ 2004 01 26, 10:16)
Na ash pats dabar labai smarkiai ieskau buto vilniuje. Kaip ir susiradau viena, pasirodo seimininkai neturi laiko patys tvarkytis dokumentu, o parduoda per nek.turto agentura. Agentura atrodo lyg ir nieko, FAULANA vadinas. Nuejau pradejom tartis. Sako to reikia, ano reikia - po to kai gausiu patvirtinima is banko kad duoda reikiama suma pinigu jie sake pasirasys su manimi pradine sutarti, o tada jau galesiu tvarkytis likusius dokumentus. Tai va taip va, kol as sulaukiau atsakymo is banko, jie ta mano surasta buta pardave kazkam kitam, o man pasake nepykit, bet mes buvom pamete jusu telefono numeri ir negalejom paskambinti. Tai man kaip ir sokas biski, o zmona jau minti aude kaip ka isikurs ir kaip ka pakeis, o cia se tau, kad nori. I ta agentura niekad daugiau nei kojos nekelsiu - FAULANA, cia jie Daukanto aikstej pries prezidentura, gal ten toj aikstej visi tokie :-)

seip tai pats parasei, kad agentura pasake-gavus ta ir ana, su tavim pasirasys pradine sutarti, taj ko tu tikejais? o jei norejai, kad butas nebutu parduotas, taj kaip ir minejo anksciau viena is mamu-yra tokis dalykas kaip rankpinigiai ir nereok ce rasyt, kad kalta agentura wink.gif is kur ji zinojo, kad tu tikrai gausi ta paskola is banko? a? pats pamastyk... garbes zodis seis laikais... nu tikiu pats zinai....
Atsakyti