Įkraunama...
Įkraunama...

NT agentūros

Mes pardavinėjam butą be jokių tarpininkų. Galvoju, koks skirtumas, per juos, ar ne per juos pardavinėti, nes vistiek jauni žmonės (pagyvenę 3 k. butais nesidomi) ieškosi variantų internete patys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantasmagorija: 04 gegužės 2010 - 22:14
QUOTE(Indula @ 2010 05 04, 17:09)
Na mums patiems nepavyko parduoti  schmoll.gif Nes butas buvo pirmam aukšte, kampinis, vieni minusai.Pardavinėjom patys kelis mėnesius.Paskui pasirašėm sutartį su agentūra, per porą mėnesių pardavė thumbup.gif Tikrai patenkinti jų darbu  cool.gif


Kokios agenturos paslaugomis naudojotes?
Atsakyti
Sveiki,

Kad moka abi puses uz paslaugas NT bendrovei tai atejo is uzsienio komerciniu NT sandoriu, nes ten taip iprasta, kiek man teko susidurti.

Pasirasyti kad apziurejai buta irgi logiska, nes tai tiesiog gero NT brokerio darbo irodymas, tai labiau rupi jo parduodamo (nuomojomo) turto savininkui, kuris yra linkes matyti rezultatus uz ka moka pinigus. Pasirasyti sutarti taip pat logiska, nes tai elementarus apsidraudimas NT imonei nuo nesaziningu pirkeju. Nors mes patys savo darbe to netaikome, dar neteko susidurti su kenkejiskais pirkejais ar klientais smile.gif

o NT pardavimai didzioji dauguma vyksta ne per NT bendroves, nors pats atstovauju sia sriti, taciau realybe yra visai kitokia, tik kazkur nuo 20 iki 50 proc sandoriu (priklauso nuo daug kriteriju) senos statybos butu vyksta su NT benroviu pagalba, cia smulkiu ir vidutiniu NT agenturu asociacijos duomenimis.


klauskit, gal galesiu kazkuom padet, gal pats kazka naujo suzinosiu

Papildyta:
QUOTE(skrobliukė @ 2010 05 04, 15:49)
Įdomu, ar verta ieškoti buto per agentūrą, t.y. sudaryti sutartį, kad agentūra /brokeris ieškotų tau buto? Ar bereikalingas pinigų švaistymas?


patarciau pradzioje bent pasikonsultuoti, vis delto NT brokeriai kasdien susidusia su naujais objektais, zino rinkos situacija geriau. Konsultacijos gi nera apmokestintos. O tada jau susidare nuomone ir apsvarste savo galimybes spresite ar ieskoti patiems ar dirbti su kazkuriuo brokeriu
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2010 03 25, 21:19)
Gal kas turi kokiu atsiliepimu apie Respublikos NT? Gal kam teko bendradarbiauti, ar neapvyle?



Ar jie nebuvo susidure su finansinemis problemomis?
Atsakyti
Gal kas ka apie GEPARD nekilnojamo turto agentura girdejot?
Atsakyti
QUOTE(widulika @ 2010 05 06, 11:14)
Gal kas ka apie GEPARD nekilnojamo turto agentura girdejot?


Si imone nauja, bet gan kokybiskai dirba, pagrinda sudaro is REMAX iseje zmones, nors tiek teko girdeti, o kaip yra is tikro tai nezinia, patarciau i ANEKA kreiptis, draugai per juos pirko buto, minejo, kad tvarkingai dirba, nera kazko isskirtiniai bet patikimi.
Atsakyti
Siualu i agenturas nesikreipti, o parduoti ar isnuouoti galima ir paciai be tarpininku.


NT skelbimai
Atsakyti
Sveiki, nepritariu Jusu pasiulymui. paziurejau Jusu nurodyta svetaine, ten su tokiais pardaveju sugebejimais zmones manau daug daugiau laiko uztrunka ir turi daugiau islaidu nes dirbant su rimtais NT atstovais.

be to ten toje svetaineje deklaruojama kad turtas tik be tarpininku, taciau ten pilna vilniaus brokeriu smile.gif) kazin kam tokais kospiracines svetaines kuria...? smile.gif)
Atsakyti
NTskelbimai.ltnebendrauja su agenturoms ir is ju skelbimu neeksportuoja taip kaip darbo domoplius.lt aruodas.lt ir tt

iki pirmadienio esantys netiklumai bus istaisyti. Tik vakar pradejome darbus.
Atsakyti
Gal kam teko Šiauliuose pardavinėti butą? Gal patartumėt kokia agentūrą pasirinkti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dakie: 18 gegužės 2010 - 18:57
QUOTE(Nutrukes @ 2010 05 06, 01:10)

Papildyta:
patarciau pradzioje bent pasikonsultuoti, vis delto NT brokeriai kasdien susidusia su naujais objektais, zino rinkos situacija geriau. Konsultacijos gi nera apmokestintos. O tada jau susidare nuomone ir apsvarste savo galimybes spresite ar ieskoti patiems ar dirbti su kazkuriuo brokeriu


o po tokios konsultacijos jie taip prilimpa, kad neina atsikratyt blink.gif
Atsakyti
Siulau pačiam savo butą ar namą parduotį,agenturos tai aferistai.
Atsakyti