Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltalankių aliejus

QUOTE(svaraine @ 2009 09 28, 16:05)
Mielos mamytės, ar kas nors tepat veidą šaltalankių aliejumi vietoj kremo? Koks poveikis? Ar neužkemša porų?

Poveikis turetu buti - oranzine oda. Salt. aliejus pasizymi labai intensyvia spalva, ir grynu patepus, oda igija gan intensyvu atspalvi.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 09 29, 12:36)
Poveikis turetu buti - oranzine oda. Salt. aliejus pasizymi labai intensyvia spalva, ir grynu patepus, oda igija gan intensyvu atspalvi.

Jau bandžiau - spalva jo tikrai intensyvi, bet tepu plonai (todėl oranžinė tikrai nevaikštau), be to, kol einu miegoti, tai ir nusivalo jis man beveik ar susigeria. Tiesa, naudoju ji tik vakarais, o ryte tepuosi įprastu kremu. Be to, malonus pojūtis - veiduko oda švelnutė tampa, porų irgi nekemša (sakyčiau negti po truputį tvarkosi odelė, turbūt dėl to, kad šaltalankiai turi antiseptinių savybių mirksiukas.gif ), žodžiu patiko! thumbup.gif
P.S. Aliejus tikrai nėra visiškai grynas - pirkau Aliejaus parduotuvėje ir mane pardavėja apie tai informavo smile.gif O visiškai gryno jo tikrai nereikia ir turbūt nelabai kur ir būtų galima gauti, nebent pačioms gamintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svaraine: 01 spalio 2009 - 09:42
Sveikos,
Aš naudoju šaltalankio aliejų veido odai. Esu nusipirkusi toki mišinį su sviestmedžiu, kitokiais aliejais, tad jis toks ne skystas o standus. Dabar ieskau kur nusipirkti gero šaltalankio aliejaus kad paciai pasidaryti krema. Šiaip dažnai kremukus darau pati, bet su šaltalankiu dar nemeginau. Darysiu mazdaug toki: Sviestmedzio aliejus, kokoso aliejus, avokado, mango, abrikosu sviestas, na ir šaltalankis. Dėsiu tiek jo, kad stipriai nedažytu odos. Kai šio aliejaus saikingai, tai naudojant tokį kremą veido oda tampa kaip šiektiek įdegusi. Man patinka thumbup.gif
Atsakyti
mamytes. o gal kas bandet duoti saltalankiu aliejaus maziukams nuo pilvo spazmu??
Atsakyti
Mes naudojom saltalankiu alieju stomatitui gyditi,labai geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 19, 23:45)
Nuplikytos ar nudegintos odos nei kremais nei aliejais tept negalima  unsure.gif

Iskart negalima, o kai praeina kuris laikas ir zaizdos uzsitraukia, manau, galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilgynė: 16 sausio 2011 - 11:47
QUOTE(svaraine @ 2009 10 01, 10:36)
P.S. Aliejus tikrai nėra visiškai grynas - pirkau Aliejaus parduotuvėje ir mane pardavėja apie tai informavo smile.gif O visiškai gryno jo tikrai nereikia ir turbūt nelabai kur ir būtų galima gauti, nebent pačioms gamintis  mirksiukas.gif


Tikrai yra spec. parduotuvese (tikrai ne aliejaus, pvz. aliejus.com arba vaistinese schmoll.gif ), ir tikrai reikia gryno aliejaus organizmui, neklaidinkit zmoniu 4u.gif
Vaistinese parduodamas saltalankiu aliejus yra visai ne aliejus, o saltalankiu istrauka RAFINUOTAME (o t.y. beverciame) saulegrazu aliejuje arba RAFINUOTU!!! saulegrazu aliejumi praskiestas saltalankiu aliejumi tiek, kad saltalankiu aliejaus koncentracija sudaro vos 20 proc. Na, prekybos centruose tokio pat pigaus, rafinuoto saulegrazu aliejaus litras paprastai kainuoja 6-8 lt, o vaistinese jo 50 ml (na, reiketu atmesti ta 20 % esanti saltalankiu dali) parduodama uz 15-40 lt, manau mamos skaicuoti mokate biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje, grynu saltalankiu aliejumi odos tikrai neteptumete - vaiksciotumet oranzine wink.gif
Atsakyti
Grynas saltalankiu aliejus buvo parduodamas vaistinese, bet pries gerus metus jo nebera.jis ir buvo tas geltonas, o nuo odos kas is to , jis lengvai kaip riebalas nusiplauna ir nematau jokios problemos naudoti.
Beje saltalankiu aliejus puiki priemone gydyti skrandzio ligas
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 01 26, 18:32)
Grynas saltalankiu aliejus buvo parduodamas vaistinese, bet pries gerus metus jo nebera.jis ir buvo tas geltonas, o nuo odos kas is to , jis lengvai kaip riebalas nusiplauna ir nematau jokios problemos naudoti.
Beje saltalankiu aliejus puiki priemone gydyti skrandzio ligas


Ne geltonas, o tamsiai oranzinis, netgi i ruduma 4u.gif Vaistinese jo niekada nebuvo 4u.gif
Papildyta:
Taip, skrandzio ar dvylikapirstes opalige, stomatita ir kt. pobudzio zaizdas, zaizdeles gydo jis puikiai. daug jam liaupsiu galeciau parasyti 4u.gif Gal svarbiausia butu C vit kiekis ir Omega riebiosios rugstys. Kaitaliojant su kitais aliejais, pats geriausias Omega 3 saltinis, tiek suaugusiam, tiek mazam vaikuciui.
Papildyta:
QUOTE(Merlote @ 2010 01 16, 21:27)
Sveikos,
Aš naudoju šaltalankio aliejų veido odai. Esu nusipirkusi toki mišinį su sviestmedžiu, kitokiais aliejais, tad jis toks ne skystas o standus. Dabar ieskau kur nusipirkti gero šaltalankio aliejaus kad paciai pasidaryti krema. Šiaip dažnai kremukus darau pati, bet su šaltalankiu dar nemeginau. Darysiu mazdaug toki: Sviestmedzio aliejus, kokoso aliejus, avokado, mango, abrikosu sviestas, na ir šaltalankis. Dėsiu tiek jo, kad stipriai nedažytu odos. Kai šio aliejaus saikingai, tai naudojant tokį kremą veido oda tampa kaip šiektiek įdegusi. Man patinka thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu taijis jai jo daug tai toks ir yra kaip jus sakot , bet ant odos prilietus toks geltonas
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2011 01 16, 11:47)
Iskart negalima, o kai praeina kuris laikas ir zaizdos uzsitraukia, manau, galima.


na, net nežinau kaip pasakyt, aišku, kad ant kraujuojančios netepi. bet šaltalankiai labai gerai užgydo žaisdas, tai tikrai žaizda uždžiūna, iraš pvz sakykim kitą dieną jau kelis kartus tepu. jis pats tą žaizdą labai efektyviai ir užtraukia, tai nereik laukt kol pati užsitrauks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(me_gustas_tu @ 2011 01 26, 12:11)
Tikrai yra spec. parduotuvese (tikrai ne aliejaus, pvz. aliejus.com arba vaistinese schmoll.gif ), ir tikrai reikia gryno aliejaus organizmui, neklaidinkit zmoniu 4u.gif




o iš kur jis gynas gaunamas, mes sulčių daug spaudę patys, tai man nepasirodė kad tos uogos natūraliai aliejaus daug turėtų? gi turi tą ištrauką kažkame konservuot - aliejuje, meduje?
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 01 27, 09:00)
o iš kur jis gynas gaunamas, mes sulčių daug spaudę patys, tai man nepasirodė kad tos uogos natūraliai aliejaus daug turėtų? gi turi tą ištrauką kažkame konservuot - aliejuje, meduje?


Aliejus spaudziamas is minkstimu. Taip, iseiga yra maza ir darbo daug, todel jis ir brangus 4u.gif
Istraukos nekonservuojamos smile.gif
Atsakyti