Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

QUOTE(zinulė @ 2007 05 01, 12:30)
4u.gif O iš kokių siūlų geriausiai nerti tokiu būdu, nes aš tai su virbalais daugiau draugauju. Bet nusprendžiau kažką naujo pabandyt, juo labiau, kad ir laiko gal daugiau bus.  nestuke.gif Gal patarsit???



Miroslava rase, kad sia bliuskute nere is Maxi siulu.Man taip pat labai patinka Maxi siuliukai.
Atsakyti
Aš irgi pradėjau nert iš Maxi siūlų ,tai jau matosi puikus rezultatas smile.gif
Atsakyti
Pademonstruokit kad ir tarpinius rezultatus, kai procesas ilgas, labai reikia papildomu stimulu... ax.gif
Atsakyti
Aš tai kažkokius portugališkus nusipirkau "limol''( kažkuri lyg ir buvo apie tokius užsiminusi),bet nert pradėsiu ko gero tik kitą savaitę...MAXI man truputį per ploni , o iš dviejų per storai g.gif be to iš oranžinių ''maxiukų'' nusinėriau servetėlę , tai išplovus,pabluko...gal per karštam vandeny išskalbiau doh.gif
Atsakyti
user posted image

Ši bliuskutė yra nerta iš "limol" siūlų.
Nėrimui gal per stori, gavosi kietokas nėrinys.
Gėlės gaunasi gerai, bet tinklas kietas.

Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 05 03, 11:10)


Ši bliuskutė yra nerta iš "limol" siūlų.
Nėrimui gal per stori, gavosi kietokas nėrinys.
Gėlės gaunasi gerai, bet tinklas kietas.

Maniškiai ''limol baby bebe''(kiek suprantu vaikiški) nepasakyčiau , kad stori, jie taip atrodo, minkštai susukti g.gif gėlytes pamėginau , tai tikrai visai nieko , bus matyt , kaip pats nėrinys , nes visos palaidinės iš gėlyčių nenersiu smile.gif
Rife, o jūs iš viengubo siūlo nėrėt? Jūsų nėriniai labai dailūs wub.gif kaip taip sparčiai jūs sugebat darbuotis,darbeliai vienas po kito mirksiukas.gif
Atsakyti
Nėriau iš vieno siūlo.
Jeigu nereikia ardyti, tai greitai neriasi.
Atsakyti
Rife, žiauriai gražu ir modelis ir spalva wub.gif o kaip nugara atrodo?
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2007 05 04, 11:52)
Rife, žiauriai gražu ir modelis ir spalva wub.gif o kaip nugara atrodo?


Nugara be apskritimo
Atsakyti
pristigau ikvepimo... doh.gif Jau antra savaite nei minutei neprisedu.. blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Misty,2007 05 09, 16:02]
pristigau ikvepimo... doh.gif Jau antra savaite nei minutei neprisedu.. blush2.gif

Misty, Tavo nėriniai nuostabūs bigsmile.gif thumbup.gif Taip kruopštu ir tvarkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
pristigau ikvepimo... Jau antra savaite nei minutei neprisedu..


JO.....Tokio įkvėpimo dar išvis turėti reikia...Ka jau kalbėt, kad gali pritrūkti smile.gif Aš tai tik svajoju apie airiškus nėrinius, bet kada pasiryšiu nežinau.
Atsakyti