Įkraunama...
Įkraunama...

Kukurūzų gaminimo aparatas

QUOTE (lengvute @ 2004 11 02, 10:29)
o kur jų yra pirkti, niekur nematau g.gif
Aš tai spraginu uždengtoj keptuvėj su aliejum, o druską po to įberiu arba cinamono ir cukraus.

Aha, maximoj, tik jei darysi, pažiūrėk,kad kiek išsiskleidęs maišelis neužstrigtų ir nenustotų suktis, nes netolygiai išspragsės.
Atsakyti
a mes tai turim paprasceuse aliuminini dideli puoda, tai va ipilam i ikaitinta puoda aliejaus byshki, visa dugna nutaukinam, idedam grudu ir druskytes. nu ir shaudom bishki laisk nuo laiko supurtydami puoda. produktyvumas 100%.
pastebejom jog jei aliejaus mazeu tai ishsprogsta mazeu ir lieka daug kietu grudu.
Atsakyti
Jooo, labai gardu, skanu ir greitai is tu pakeliu, as ju labai daug prisiperku ir jeigu ateina koks paklydes, netiketas svecias, tai labai gerai pavaisinti, jei saldytuve "komunizmas". tongue.gif
Atsakyti
asmeniskai nepirkciau... tinka keptuve, puodas, mikrobange.....kam dar vienas babakas uzimantis vieta...
Atsakyti
Aš irgi greta tų, kurios nepirktų smile.gif
Atsakyti
Neapsimoka. Nepirkčiau. Labai skanu ir iš mikrobanginės, ir puode kada nori .O čia dar galvok kur tą aparčiuką pastatyti t.y įkišti .
Atsakyti
O gal kas zinot recepta kaip pasidaryt pustu ryziu ar pustu kvieciu? Ar tai buitinem salygom neimanoma? As labai juos megstu, bet kaip juos paciai ispust? smile.gif Bandziau puode kaip popkornus kaitint - nesigavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene123: 24 rugsėjo 2006 - 18:58
QUOTE(Minnie @ 2005 02 28, 00:02)
asmeniskai nepirkciau... tinka keptuve, puodas, mikrobange.....kam dar vienas babakas uzimantis vieta...


Aš irgi nepirkčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti