Įkraunama...
Įkraunama...

Eastcon produkcija

Sveikutes,
Vakar buvau pristatyme, pristatinėjo perlinius kilimėlius vonei su visokiais priedais, masažams daryti? Kaina tai nemaža apie 3400 biggrin.gif , bet mano mamai dėl sveikatos reikėtų. Gal kas žinote panašių ir pigesnių? Arba turite šiuos ir galite pasidalinti patirtimi. Dėkoju
Atsakyti
Už tokius pinigus jau ir masažinę vonią su maišytuvu ir pribumbasais galima nusipirkt. biggrin.gif Nors kas vonios nenori keist, gal ir geras variantas. Bent aš geriau naują už tokią kainą paimčiau.
Kai buvau tų kilimėlių prezentacijoje tai man juokas ėmė, kaip ant jų žodžių "ir niekas nesitaško, higieniška ir tt..." pats prazentatorius apsiturškė, purslai tryško į šalis fontanais smile.gif
Gal nevėkšla koks pasitaikė? smile.gif

Pvz: http://www.minus.lt/...a137f7f8fb928fd
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 12 spalio 2006 - 12:13
mes turime toki garu prietaisa kur yra pilna visokiu antgaliu langam, plysiam, lygintuvas, kilimui plait, sukuot...zozdiu mokejo mano tevai dar seniau 2200Lt bet as labiausiai ir tiksliau vienintele juo naudojuos. valau langus, kilima, lyginu o labiausiai man patinka valyti zaliuzes su tuo antgaliu plysiam thumbup.gif siaip kai su garais issivalau tai ilgai buna svaru smile.gif aisku ir kitokiem dalykam naudoju pvz demem ant kilimo ar lovu valyt, gerai ispurskia; voniai bei tualetui taip pat ir beveik nereik tu chemiju thumbup.gif
taip pat girdejau ne vienus gerus atsiliepimus apie patalyne(dekiai ir t.t)kad isgyde pigmentines demes, alergija mazina ir visiskai panaikina...tik kad ji brangoka ~3000Lt kazkur g.gif noretusi bet...dar ne siais laikais... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikita: 19 spalio 2006 - 22:57
Buvom ir mes Eastcon prezentacijoje ne per seniausiai. Nedažnai tenka tokiuose renginiuose lankytis ir užkibom su vyru ant jų siūlomos patalynės. Bet paskutinę akimirką kažkaip sugebėjom atsilaikyti prieš prezentatoriaus iškalbingumą g.gif Vis tik pinigai nemaži, keturis tūkstančius rasčiau kur padėti g.gif
O dabar kai paskaičiau jūsų atsiliepimus dar ramiau ant širdies pasidarė ax.gif
Nors įvairių nuomonių esti... kaip ir visais gyvenimo atvejais cool.gif
Atsakyti
Paskaiciau cia apie kainas tai net silta pasidare smile.gif 3000 uz patalyne???????? Na tikrai labai reikia daug tureti pinigeliu tada... Skaiciavau kiek kainuotu tikrai geresnes kokybes naturalios vilnos (pvz kupranugario) patalyne is paprastesnes firmos - antklode apie 400 lt(cia jau siltesne, paprasta apie 250 - 300 lt), pagalveles max 70 lt/vnt.... Ciuzinys geresnis apie 200 lt... Tai is kur jie cia paskaiciuoja tuos tukstancius? Ir koks pas jos tada antkainis? Nes netikiu kad viena avis labai nuo kitos skiriasi ir kad yra kazkokie labai jau ypatingi vilnos apdirbimo budai... Visi gi panasiai tuos pacius produktus gamina.... Tai kiek jie nuo vieno tokio komplektuko pasilieka? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(barsuke @ 2006 10 12, 11:04)
Sveikutes,
Vakar buvau pristatyme, pristatinėjo perlinius kilimėlius vonei su visokiais priedais, masažams daryti? Kaina tai nemaža apie 3400  biggrin.gif , bet mano mamai dėl sveikatos reikėtų. Gal kas žinote panašių ir pigesnių? Arba turite šiuos ir galite pasidalinti patirtimi. Dėkoju

Mano mama prieš 3 metus išsimokėtinai paėmė patį paprasčiausią su rankiniu valdymu už 1600 Lt (jei gerai pamenu, na kad 2000 nekainavo tai tikrai). Burbuliuojam vaikus (pati tik rankas pakaišioju). Patenkinti būna nerealiai. Vieną kartą, kai palikau be priežiūros, tai atėjus radau visą vonios kambarį pilną putų. doh.gif Bet ne apie tai.
Praeitą vasarą senukuose pirkau panašiu principu veikiantį įtiesiamą į vonią kilimėlį už 200 Lt. Mačiau ir TOPOCENTRE už 209, bet dabar kainos gal pasikeitę. Su distanciniu, laikmačiu, pripučiama pagalve. thumbup.gif
Tai va. Kaip tikrą eksperimentatorė iš pradžių bandžiau ranka. Jausmas skirtingas. EASTCON smulkesnės skylutės ir mažesni burbuliukai. Maloniau burbuliuoja. Na bet kaina 10* skiriasi. O apskritai nuo tų burbulų labai greitai vanduo net ir ketaus vonioje atvėsta. O gal tik man pasirodė. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Xleopatra @ 2006 10 29, 23:30)
Paskaiciau cia apie kainas tai net silta pasidare smile.gif 3000 uz patalyne???????? Na tikrai labai reikia daug tureti pinigeliu tada... Skaiciavau kiek kainuotu tikrai geresnes kokybes naturalios vilnos (pvz kupranugario) patalyne is paprastesnes firmos - antklode apie 400 lt(cia jau siltesne, paprasta apie 250 - 300 lt), pagalveles max 70 lt/vnt.... Ciuzinys geresnis apie 200 lt... Tai is kur jie cia paskaiciuoja tuos tukstancius? Ir koks pas jos tada antkainis? Nes netikiu kad viena avis labai nuo kitos skiriasi ir kad yra kazkokie labai jau ypatingi vilnos apdirbimo budai... Visi gi panasiai tuos pacius produktus gamina.... Tai kiek jie nuo vieno tokio komplektuko pasilieka?  blink.gif


Aš apie tą patį kalbėjau... Ir kad dar su čiužiniu ta patalynė būtų... Bent kiek aš mačiau, tikrai be jokių matrasų... Juolab, kad už tokią kainą nieko išskirtinio pasiūlyt negalėjo. Nebent, kad vagys su tokia "stebuklinga" pagalve neuzhdusintų užpuolę namie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 10 30, 08:48)
Aš apie tą patį kalbėjau... Ir kad dar su čiužiniu ta patalynė būtų... Bent kiek aš mačiau, tikrai be jokių matrasų... Juolab, kad už tokią kainą nieko išskirtinio pasiūlyt negalėjo. Nebent, kad vagys su tokia "stebuklinga" pagalve neuzhdusintų užpuolę namie lotuliukas.gif


Jo jo man irgi tas įstrigo, kai pristatyme buvom lotuliukas.gif pagalvė naudingiausia tuo, kad vagys su ja tikrai neuždusins doh.gif
Tai už tokią sumą aš geriau namų apsauga pasirūpinsiu, o ne nedusinančia pagalve tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kviete ir mane i prezentacija, kaip gerai,kad atsisakiau. thumbup.gif Komentaru daugiau nereikia.
Atsakyti
QUOTE(G A M M A @ 2006 10 30, 20:19)
Jo jo man irgi tas įstrigo, kai pristatyme buvom  lotuliukas.gif pagalvė naudingiausia tuo, kad vagys su ja tikrai neuždusins  doh.gif
Tai už tokią sumą aš geriau namų apsauga pasirūpinsiu, o ne nedusinančia pagalve  tongue.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(G A M M A @ 2006 10 30, 21:19)
Jo jo man irgi tas įstrigo, kai pristatyme buvom  lotuliukas.gif pagalvė naudingiausia tuo, kad vagys su ja tikrai neuždusins  doh.gif
Tai už tokią sumą aš geriau namų apsauga pasirūpinsiu, o ne nedusinančia pagalve  tongue.gif  lotuliukas.gif


SUPER. thumbup.gif Pamatysiu mieste tą įtikinėtoją iš eastcon pagausiu ir kiaušus nurausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 31 spalio 2006 - 21:44
QUOTE(naitas @ 2006 10 31, 22:43)
SUPER. thumbup.gif Pamatysiu mieste tą įtikinėtoją iš eastcon pagausiu ir kiaušus nurausiu.


Aš jau seniai parduotuvėse ir kt viešose vietose juos km spinduliu apeinu biggrin.gif
Nes jie labai mėgsta "organizuot loteriją", per kurią tu "laimi" prezentaciją namuose vos užpildžius skrajutę... Prieš daug metų mama "laimėjo" užpildžiusi žurnale anketą (tada dar nieko nežinojom apie Eastcon), tai atėjom į kavinę, pavalgėm (kas labai keista buvo, kad maistą šiaip dalintų ir dar gimines lieptų pasikviest...), tai turbūt kaltės genami mano tėvai ir užsisakė patalynę... Tik tais laikais nebuvo "pikrimo išsimokėtinai", tik "lizingas", kai gauni prekę tik pilnai už ją sumokėjęs. Tai gerai, kad tėvai po kurio laiko susiprotėjo, jog tūkstantinė suma yra nesąmonė ir nebemokėjo, praradę kelis šimtus litų pradinio įnašo.
Kaip pamačiau, iki šiol jų taktika nepasikeitė biggrin.gif

Iš esmės kai kurios jų platinamos prekės gal visai ir nieko, tik jau kaina kaip iš fantastikos skyrelio...
Atsakyti