Įkraunama...
Įkraunama...

Oficialūs Kalėdiniai sveikinimai

QUOTE(ecka @ 2009 12 10, 15:27)
manau aš išgelbėta  thumbup.gif aciuks.gif

Merginos,, o jūs rašote rnka, ar nešate į kokią spaustuvę g.gif  Pas mus būtų apie 20 atvirukų, tai nzn kaip elgtis unsure.gif



Sveikutės, noriu pasipasakoti kaip aš rašiau atvirukus biggrin.gif
Jų ne taip mažai, tik 40.
Susiradau žodžius, dar nukopinau kalėdini bent koki atributą( šį kart tai skambaliukus). Viską pasidariau ant wordinio dokumento. Žodžiu susimaketavau, ant A4 formato išėjo 4 maketai.Tuomet atspausdinau ant sviestinio popieriaus A4 formato, su peiliuku išpjausčiau ir priklijavau ant atvirutės 4u.gif
Gan gražiai išėjo ir labai greitai...
Tikiuos kažkam padėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksy: 14 gruodžio 2009 - 14:41
As visuomet spausdinu sveikinimus ant vadinamo sviestinio popieriaus (pries tai pasidarau "maketa" word'e). Tada sukarpau ir idedu i perlenkta atviruka. Pavardes zmoniu, kuriems skirti sveikinimai, rasau taip pat kompu, po sveikinimu - vadoves pavarde, salia kurios ji pasiraso ranka mirksiukas.gif
Kasmet issiunciam apie 50-60 atviruku...
Sunkiausia buna sveikinimo zodzius tinkamus parinkti, nes mano vadove labai isranki, reikia visuomet teksta derinti su ja... nuolat save apsisunkina tokiais neeminiais darbais doh.gif

Wishing Success and Prosperity in 2010
------------------------------------------------------------
With all good wishes for Christmas ant the New Year

Užburiančio ir šviesaus Šv. Kalėdų stebuklo bei naujos patirties, žinių, energijos ir puikių veiklos rezultatų artėjančiais Naujaisiais 2010 - aisiais metais !

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!
Tegul ateinantys metai būna dosnūs sumanymų, naujų gerų darbų, prasmingų siekių ir asmeninės laimės!
Atsakyti
QUOTE(sarunka0524 @ 2009 12 11, 17:51)
Ich
wünsche Euch
ein frohes Weihnachts-
fest, ein paar Tage
Gemütlichkeit mit viel Zeit
zum Ausruhen und Genießen,
zum Kräfte sammeln
für ein neues Jahr. Ein
Jahr ohne Seelenschmerzen und
ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen,
mit so viel Erfolg, wie man braucht,
um zufrieden zu sein, und nur so viel
Streß, wie Ihr vertragt, um gesund zu bleiben,
mit so wenig Ärger wie möglich und
so viel Freude wie nötig, um 365 Tage lang rundum
glücklich zu sein. Diesen Weihnachtsbaum der guten
Wünsche überreiche ich Euch mit vielen herzlichen Grüßen


GAl kas galit graziai isversti???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita33: 17 gruodžio 2009 - 11:55
QUOTE(ligita33 @ 2009 12 17, 12:54)
GAl kas galit graziai isversti???


Aš pati vokiečių k. nemoku, bet kai reikia tokių sveikinimų, tai naudojuosi http://translate.google.lt. Aišku, tiksliai neišverčia, bet prasmę suvokti padeda smile.gif O šitą sveikinimą verčia taip:

"Linkiu
Kalėdų
žemyn, po kelių dienų
Kaip atmosfera, daug laiko
atsipalaiduoti ir mėgautis,
rinkti koncentracija
dėl naujų metų.
Metai be skausmo ir siela
be galvos skausmo, per metus be jokių rūpesčių
kuo daugiau sėkmės, nes ji mano
būti įvykdytos, ir tik tiek
Stresas, kaip jums elgtis su, likti sveikiems,
su kuo mažiau problemų, kuo ir
tiek daug džiaugsmo kiek reikia, kad 365 dienų All-Round
būti laiminga. Tai Kalėdų gera
Aš dabar jums daug nori Pagarbiai"

P.S. nors jei kas nors tiksliai išverstų į lietuvių kalbą, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Nelabai man tas google vertimas patinka ax.gif Nebent tik esmę suprast, bet ir tai... doh.gif Mano vokiečių kalbos žinios iš senų mokyklos laikų, bet pažiūrėjusi versčiau taip:

"Aš linkiu Jums džiugių Kalėdų švenčių. Kelių ramių dienų ilsintis, mėgaujantis ir kaupiant jėgas naujiems metams. Metams be galvos ir širdies skausmų, metams be rūpesčių, su tiek daug sėkmės kiek tik reikia, būti patenkintam. Ir kad stresas būtų tik galvojant kaip nugyventi metus ir išlikti sveikam, su kaip galima mažiau pykčio ir su tiek daug džiaugsmo, kad visas 365 dienas būtumėt laiminga. Ši Kalėdų eglutė su geriausiais linkėjimais Jums. Pagarbiai .... "

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 19 gruodžio 2009 - 15:29
aŠ TURIU DAR TOKIUS NEBLOGUS SVEIKINIMO ŽODŽIUS:

Šviesių minčių
Ir palankaus sprendimams vėjo,
Visiems, kurie kažko nespėjo,
Ar dideli darbai rytojun įsirašė,
Visiems, kurie mokėjo duoti, o ne prašė.
Kad sveikata ne ligomis primintų,
Jog daug takų yra dar nepramintų...
Kad kitąmet jėgų ir sau pakaktų,
Širdis ir protas muštų vienu taktu.
Atsakyti
Kiekvienos šv. Kalėdos mus suartina, pakylėja ir praturtina naujomis
mintimis, viltimis.
Dalinkite šiltas džiaugsmo akimirkas vieni kitiems. Sveikinkite ir būsite pasveikinti!

********************************************************************

Atsakyti
SVEIKOS, na ka ruosiames ir mes kaledoms , gal turit neilga lietuviu ir anglu kalba
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2011 11 18, 09:23)
SVEIKOS, na ka ruosiames ir mes kaledoms , gal turit neilga lietuviu ir anglu kalba

Dalis lietuviškų:

Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo metai.

Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga.

Sutikime ateinančius metus su viltimi ir džiaugsmu.
Tegul jie bus naujų galimybių ir nuoširdaus bendradarbiavimo metai.

Kiekvieni Nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkime sėkmės visa tai įgyvendinant.

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Teatsiveria durys brandžioms mintims, sėkmingiems darbams, kūrybingai nuotaikai, stipriai sveikatai.

Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga linkime Jums šventinės nuotaikos. Tegul Jūsų nauji darbai ir idėjos tampa realybe. Įgyvendinkime jas kartu.


Angliški:

We would like to thank you for the trust you place in us and for the pleasant business relationship which we enjoy! We wish you all the very best in your business and personal life and look forward to a continued cooperation and successful partnership in the coming year

We sincerely thank you for all your team work
and wish you a very happy Christmas and health and success in the coming year.

Let Merry Christmas will bring You joy, harmony and love.
Let New 2007 Year will be charitable with meaningful activities and nice ideas.
Let‘s share The happiness together!


Lauksiu ir aš naujų minčių ir sveikinimų smile.gif
Atsakyti
aciu, gerai butu kad toki neilga, kokiu 2eiluciu 3 rasti ebt tas pats ir anglu ir Lietuviu kalba, desiu abu i viena atvirtute, vienoje puseje lietuviskai, kitoje angliskai
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2011 11 18, 14:06)
Dalis lietuviškų:

Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo metai.

Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga.

Sutikime ateinančius metus su viltimi ir džiaugsmu.
Tegul jie bus naujų galimybių ir nuoširdaus bendradarbiavimo metai.

Kiekvieni Nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkime sėkmės visa tai įgyvendinant.

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Teatsiveria durys brandžioms mintims, sėkmingiems darbams, kūrybingai nuotaikai, stipriai sveikatai.

Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga linkime Jums šventinės nuotaikos. Tegul Jūsų nauji darbai ir idėjos tampa realybe. Įgyvendinkime jas kartu.


Angliški:

We would like to thank you for the trust you place in us and for the pleasant business relationship which we enjoy! We wish you all the very best in your business and personal life and look forward to a continued cooperation and successful partnership in the coming year

We sincerely thank you for all your team work
and wish you a very happy Christmas and health and success in the coming year.

Let Merry Christmas will bring You joy, harmony and love.
Let New 2007 Year will be charitable with meaningful activities and nice ideas.
Let‘s share The happiness together!


Lauksiu ir aš naujų minčių ir sveikinimų  smile.gif

labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
gal kuri turite lenkisku sveikinimu kaledu ir naujuju proga, siemet bendradarbiavome su lenkais, tai reiketu pasveikinti nuo firmos.
Is anksto labai dekoju 4u.gif
Atsakyti